XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 7 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

xp sp3 שוחררה.

http://hwzone.co.il/news/1197483144/12603/

כתוב:

ה-SP3 (ר"ת Service Pack) מכילה את כלל העדכונים שיצאו עד כה למערכת ההפעלה

האם הם כן מכילים את העדכונים הבעייתיים כגון בודק את חוקיות המערכת, OneCare שמשנה את הגדרות המערכת?

http://computers.walla.co.il/?w=/4007/1187431

ייתכן שיש שם עוד כמה דברים בעייתיים. מישהו יודע על עוד דברים שעלולים להיות בעייתיים בחבילה ונמצאים או שלא נמצאים בה?

אם כן, והיות ואני מעריכה שבכל אופן החבילה חשובה, האם יש דרך לא להתקין עדכונים אלה?

נכתבה גם

הסרת הצורך בהכנסת הרישיון של מערכת ההפעלה בעת התקנתה על גבי המערכת,

איך בדיוק הסיפור הזה עובד?

אם כך, מה קורה אם משלבים את ה- SP3 דרך ה- NLITE עם ה- XP לדיסק התקנה?

האם עדיף במצב כזה לשלב את ה- SP2 ואז להוריד את ה- SP3 ולהתקינו לאחר העלאת ה- XP?

סה"כ לפי הכתבה נשמע שיש פה פוטנציאל לא רע לשיפור, בעיקר הסעיף הרביעי שמצוין

"הוספת התמיכה ב Network Access Protection-המאפשרת הגנה טובה יותר ברשת מחשבים, תמיכה בגילוי ומניעה של Black Hole Detection דבר המביא לאיבוד של תקשורת ומידע ברשת בין מחשבים, והגורם החשוב הוא שיפור ליבת מערכת ההפעלה (Kernel)."

עוד נכתב:

" שהגרסה ששוחררה לקהל הרחב נחשבת לגרסת ניסיון ראשונה (Release Candidate או RC), אך קרוב לוודאי שזו תהיה גם הגרסה הסופית, פרט לשינוים מזעריים, אם יהיו."

האם לדעתכם עדיף בשלב זה לא להוריד את העדכון ולחכות עד שיחור עדכון אחרון, או שמספיק לחכות כדי לשמוע עחיה קצת דיווחים ואז לראות מה יהיה?

מה אתם תעשו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם...

התקנתי היום את הSP3 של שיצא ופורסם פה באתר.

אבל לא ראיתי שום שינוי בסוף ההתקנה של זה.

מישהו יכול להסביר לי מה באמת זה מוסיף כל השידרוג הזה האם הוא באמת נחוץ או שאולי זה בכלל דיי מיותר?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לקבוע כ"כ רק ע"י דיעה אחת, צריך עוד מישהו שיאמת את זה, למרות שהרבה אנשים אמרו שהעידכונים בחבילת השירות הזאת דווקא מעלים את הביצועים.

ומרגישים שהדברים עובדים מהר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שVISTA SP1 וXP SP3 יצאו על אותו יום או בהפרש של יום, כנראה MS מכינה את המכה הסופית לXP יחדיו עם הטיפול לVISTA, לדעתי זה יצא אפישהו בסוף ינואר תחילת פברואר.

אני התקנתי תSP3 ודי ניכר שהBOOT יותר מהיר, אני מחכה 5 שניות עד שהכל נטען כשהוא נכנס לWINDOWS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...