XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

היא מספקת את צרכי

גלישה באינטרנט

QUAKE 3

צופה בסרטים

זהו פחות או יותר

תתקין וזהו...

RC2 של 2008server רק יצא, אין שום סיבה להתקין את המערכת הפעלה הזאתי על מחשב ביתי, מעבר לזאת שהיא זוללת לא פחות משאבים מVISTA זה פשוט טמטום לעשות זאת אם אין צורך בשום דבר שהיא מציאה, ואני בספק אם אתה מריץ domain בבית ועוד מהמחשב הפרטי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תתקין וזהו...

RC2 של 2008server רק יצא, אין שום סיבה להתקין את המערכת הפעלה הזאתי על מחשב ביתי, מעבר לזאת שהיא זוללת לא פחות משאבים מVISTA זה פשוט טמטום לעשות זאת אם אין צורך בשום דבר שהיא מציאה, ואני בספק אם אתה מריץ domain בבית ועוד מהמחשב הפרטי שלך.

ממש לא

כל המערכות פעלה שהם בהגדרה של SERVER

נדרשים לשמור על ביצועי מחשב כמה שיותרטובים

מערכת הפעלה כמו מפוצצת בדברים שרובם המוחלט של המשתמשים לא ישתמשו

הדבר חוסך מקום ב HDD

ולפי דעתי גם במבנה של המערכת הפעלה עצמה [יותר קלילה]

באשר לזיכרון המערכת יש יותר בחירה מה אתה רוצה להתקין

windows search aero וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

מערכת הפעלה כמו מפוצצת בדברים שרובם המוחלט של המשתמשים לא ישתמשו

הדבר חוסך מקום ב HDD

windows search aero וכו

אני זוכר שבSERVER 2003 לא היה HARDWARE 3D ACCELERATION, האם זה גם נגנז ב2008?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שבSERVER 2003 לא היה HARDWARE 3D ACCELERATION, האם זה גם נגנז ב2008?

אתה זוכר לא נכון.

כל מה שהיה צריך לעשות זה להכנס להגדרות תצוגה ולסמן "accelerate" , יש שם את הslider הזה כמו בXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא

מוגדרת בתור server חחח מילים יפות, ללא שום משמעות.

מערכת הפעלה כמו ויסטה מפוצצת בדברים שרובם המוחלט של המשתמשים לא ישתמשו

נכון כמו Domain Controler, DHCP server, DNS server, ADAM server, RODC, Hypervisor ועוד רשימה ארוכה, הא אופס התכוונתי להגיד מה יש לVista שאין ב2008 server טוב בוא נראה... הא! הנה chess titans! השד המבוגבג הזה הוא זה שזולל את כל הביצועים בטח!!!

המערכת בנויה בדיוק כמו vista, על אותו קרנל, ועל אותה פרדיגמה(תפתח מילון אם לא הבנת) קלילה היא לא, יש לה כמה עשרות סרביסים שרצים בתור ברירת מחדל מעבר למה שיש בvista.

אלא אם אתה מתקין server , היא זוללת משאבים לא פחות(ובתור שרת שאשכרה עובד פי כמה וכמה יותר), וללא GUI ושימוש לכמה דברים מאוד ספציפיים שהcore כן מתאים לו אין לך מה לעשות עם זה יותר מידי.

הדבר חוסך מקום ב HDD

המערכת זוללת לא פחות מקום בHD חכה לעדכונים פשוט.

הא הא ברור ברור...

ברור שיש בחירה במה אתה רוצה להתקין, Domain Controler, DHCP, DNS למערכת קוראים server לא כי היא תוכננה לשמור על החומרה שלך שלא תברח, אלא כדי לספק שרותים.

windows search aero וכו

Aero עובד מעולה על הנייד שלי שהוא mobile 420 או בשמו היותר נכון סלרון 1.6 וכרטיס מסך מובנה של , וצטערת live search לא רק שקיים ב2008 server אלא אפילו יש פיטשר של live indexing server שמסנכרן את הIndexים בין כל מחשבים הלקוח.

אז כן יפה שבחרת להיות שונה וחכם ולהתקין מערכת הפעלה שמעולם לא תוכננה לעמדת קצה, ובטח שלא לשימושים ביתיים.

במקרה שהתקנת RC2 אז יש לך משהו שהוא 90% מRTM, והכוונה ל90% מהבאגים שהם צריכים לפתור עד שהRTM ישחורר.

שכרגע תומכך ב64bit בלבד(גרסאת 32bit שלה תצא עם גרסאת הSBS שלה בQ3 2008).

למערכת יש בעיות , מעבר לעצם היותה מערכת 64bit, יש לה בעיות עם תמיכה בתוכנות שאין להם מושג על מה הן רצות בכלל מה זה גרסאת קרנל 6001? לא יודע... אז לא מתקין...

אתה רוצה להרגיש אתה חכם מכולם תתקין ותהנה לסבול, להתקין 2008 server ועוד לתרץ את זה עם שטויות זה איוולות פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החומרה תחת virtual machine היא לא החומרה האמיתית של המחשב אלא חומרה מדומה, ככה שזה לא בהכרח משקף את המצב האמיתי (מבחינת תמיכת התקנים).

יש אפשרות לעשות שזה תיהייה החומרה האמיתית , אבל בכל אופן, חיפשתי ברשת ולא מצאתי את הדרייברים המתאימים לו .

אם הייתה לי אפשרות אני מאמין שהייתי עובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@דובי זובי

את הניסיון שלי עם SERVER ן ויסטה אני מעדיפ את SERVER

כי ויסטה היא מערכת הפעלה גימית

מפוצצת בשטיות כמו MEDIA CENTER

MOVIE MAKER

וסרטוני דוגמיות

תוכנה לבדיקת הניקוד של המערכת בהתקנה [שמעולם אפחד לא עבר את הניקוד6]

אני מעולם לא יתקין לינוקס

גם עם זה היה לי ניסיון כל הקונסול ממש בלאגנסטית בשביל להריצ תוכנה צריך להתקין לקמפל

"מוגדרת בתור server חחח מילים יפות, ללא שום משמעות."

אם לא היה לזה משמעות אז מנהלי שרתים היו מעדיפים לינוקס[כי לינוקס יותר מהיר מ WINDOWS במיוחד

"היא זוללת משאבים"

צודק אבל יש לך אפשרות לבחור אם להתקין אתזה במערכת עם SERVER MANGER

HD

כרגע המערכת הפעלה שלי היא 4.5 גיגה

ויש לי מערכת הפעלה חדשה [לייט] שהיא רק 2.8גיגה

וחוצ מזה אתה רוצה הוכחה תסכל על הגודל של ה ISO

1.7 גיגה זה SERVER

3.2גיגה זה ה ויסטה

ומי צריך את העידכונים ?

ושוב אתה יכול לבחור מה אתה רוצה להתקין

בסיום התקנה אתה תראה שרוב השרותים לא מאופשרים וחלק לא קטן לא מותקן כמו בויסטה

"מערכת הפעלה שמעולם לא תוכננה לעמדת קצה, ובטח שלא לשימושים ביתיים."

מצד אחד אתה אומר שזה אותו מערכת הפעלה כמו ויסטה ומצד שני אתה אומר שזה לא מיועד למשתמש הביתי

"אז יש לך משהו שהוא 90% מRTM"

הבדל לא מהותי הם רק תיקונים מינורים

ועדייפ SP1 מאשר ויסטה בלי SP1

לי אין בעייה ב DRIVERS

הכרטיס מסך עובד בלי בעיות הכרטיס קול ה SATA הכל בסדר גמור

תנסה להתקין את ה SERVER על VMWARE

ותפעיל את ה WINDOWS BASIC Theme

ותראה את הביצועים

ותחשוב שזה מערכת הפעלה שמציעה לך יותר מאשר והיא לא נופלת ממנה במהירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עובד על אינטרגציה של 2008 server אז אני יודע יפה מה היא נותנת, זה לא הופך אותה למערכת טובה למשתמש בייתי, והיא לא קלה יותר מvista ללא aero שבו אף אחד לא מחייב אותך לעבוד.

לא יודע באיזה איזו אתה משתמש(ולדעתי זה BETA2), אבל ה2008 server שקיבלנו מMS שוקל כ4GB בתור אימאג'.

יש Media Center ב2008server כחלק מהWindows Media Services, כלומר יש לך עוד "שטויות בנוסף"

אז כן אין Movie maker אז חסכת לעצמך את זולל הביצועים הזה...

מי צריך עדכונים? לא יודע כל מי שרוצה שהמערכת שלו תרוץ בצורה יציבה אולי?

וכן למוגדרת בתור SERVER אין שום משמעות, מנהלי שרתים לא מעדיפים אותה, היא הפתרון היחידי להמון דברים שיש כיום.

היא מוגדרת בתור שרת לא כי נוח להריץ עליה דברים, אלא היא היא תוכננה לספק שרותים, אין שום הבדל אם אתה מריץ IIS מXP או מ2003server.

ההבדל הוא ברישוי(אתה מוגבל למשל ל2 בלבד בXPpro ולכן איך לך מה לעשות עם שרת 4 בעצם) והעובדה שהיא מספקת שירותים ששום מערכת אחרת כיום לא יכולה לספק. העידן של נובל מת נקודה, ברגע שיש לך domain עם עמדות קצה ישירות אתה משתמש בMS אם אתה רוצה או לא.

אתה יכול להמשיך לטחון מים.

אתה משתמש במערכת הפעלה לא בגרסא סופית.

אתה משתמש במערכת הפעלה שלא הותאמה מעולם לעמדות קצה.

ואתה מתרץ את זה באין ספור שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע עובד על אינטרגציה של 2008 server אז אני יודע יפה מה היא נותנת, זה לא הופך אותה למערכת טובה למשתמש בייתי, והיא לא קלה יותר מvista ללא aero שבו אף אחד לא מחייב אותך לעבוד.

לא יודע באיזה איזו אתה משתמש(ולדעתי זה BETA2), אבל ה2008 server שקיבלנו מMS שוקל כ4GB בתור אימאג'.

יש Media Center ב2008server כחלק מהWindows Media Services, כלומר יש לך עוד "שטויות בנוסף"

אז כן אין Movie maker אז חסכת לעצמך את זולל הביצועים הזה...

מי צריך עדכונים? לא יודע כל מי שרוצה שהמערכת שלו תרוץ בצורה יציבה אולי?

וכן למוגדרת בתור SERVER אין שום משמעות, מנהלי שרתים לא מעדיפים אותה, היא הפתרון היחידי להמון דברים שיש כיום.

היא מוגדרת בתור שרת לא כי נוח להריץ עליה דברים, אלא היא היא תוכננה לספק שרותים, אין שום הבדל אם אתה מריץ IIS מXP או מ2003server.

ההבדל הוא ברישוי(אתה מוגבל למשל ל2 מעבדים בלבד בXPpro ולכן איך לך מה לעשות עם שרת 4 מעבדים בעצם) והעובדה שהיא מספקת שירותים ששום מערכת אחרת כיום לא יכולה לספק. העידן של נובל מת נקודה, ברגע שיש לך domain עם עמדות קצה ישירות אתה משתמש בMS אם אתה רוצה או לא.

אתה יכול להמשיך לטחון מים.

אתה משתמש במערכת הפעלה לא בגרסא סופית.

אתה משתמש במערכת הפעלה שלא הותאמה מעולם לעמדות קצה.

ואתה מתרץ את זה באין ספור שטויות.

בשורה התחתונה, לא ולא SERVER 2008 עדיפים למשתמשי הקצה הביתיים למען מקסימום ביצועים ויציבות נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 2003 server ולא 2008 לא מיועדות למשתמש קצה, הן יציבות ומעולות אבל המחיר שלהן דבר ראשון בשמיים, מעבר לזאת אין להן שום שימוש למשתמש הקצה מעבר לעבודה שהם מריצים חלונות.

אני על Vista מאז RC1, מערכת הפעלה מעולה, לא הייתה לי קריסה אחת או בעיה רצינית מעולם. אנשים הולכים אחרי אפקט העדר, בגלל שהם שמעו שVISTA איטית יותר גם על QUAD עם 8GB זכרון הם יטענו שהיא איטית יותר.

VISTA על מעבד כפול ליבה, ו2GB זכרון ומעלה תעבוד יותר טוב מXP רק בשל העובדה שהיא תוכננה ויודעת לנצל את החומרה שהיא יושבת עליה.

מעבר לפטישרים שהיא מציגה, והם מאוד שימושיים, Live Search פשוט תענוג, אולי חיקוי לgoogle desktop ושאר התוכנות אבל זה עובד בצורה מעולה ללא צורך בסריקה יומית של קבצים חדשים ומהיר בהרבה. צריבה מידית, מי שחשב על זה מגיע לו פרס נובל, גוררים קובץ לכונן והוא נצרב במקום אני לא צריך למצוא את כל הקבצים שאני רוצה ואז להתחיל באשף צריבה, פשוט darg and drop והקובץ כבר נצרב אוט'. זה עם מערכת הפעלה בטוחה יותר ועם לא מעט שיפורים בממשק המשתמש ובחווית המשתמש באופן כללי הופך את למערכת ההפעלה הטובה ביותר שיש כיום בשוק הביתי צטערת אבל אחרי מספיק זמן עליה באמת אי אפשר להגיד עליה שהיא גרוע במיוחד. ואליה לקח לי הרבה פחות זמן להתרגל מXP(ואליו עוד עברתי מwin 2000...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 2003 server ולא 2008 לא מיועדות למשתמש קצה, הן יציבות ומעולות אבל המחיר שלהן דבר ראשון בשמיים, מעבר לזאת אין להן שום שימוש למשתמש הקצה מעבר לעבודה שהם מריצים .

אני על Vista מאז RC1, מערכת הפעלה מעולה, לא הייתה לי קריסה אחת או בעיה רצינית מעולם. אנשים הולכים אחרי אפקט העדר, בגלל שהם שמעו שVISTA איטית יותר גם על QUAD עם 8GB הם יטענו שהיא איטית יותר.

VISTA על מעבד כפול ליבה, ו2GB ומעלה תעבוד יותר טוב מXP רק בשל העובדה שהיא תוכננה ויודעת לנצל את החומרה שהיא יושבת עליה.

מעבר לפטישרים שהיא מציגה, והם מאוד שימושיים, Live Search פשוט תענוג, אולי חיקוי לgoogle desktop ושאר התוכנות אבל זה עובד בצורה מעולה ללא צורך בסריקה יומית של קבצים חדשים ומהיר בהרבה. צריבה מידית, מי שחשב על זה מגיע לו פרס נובל, גוררים קובץ לכונן והוא נצרב במקום אני לא צריך למצוא את כל הקבצים שאני רוצה ואז להתחיל באשף צריבה, פשוט darg and drop והקובץ כבר נצרב אוט'. זה עם מערכת הפעלה בטוחה יותר ועם לא מעט שיפורים בממשק המשתמש ובחווית המשתמש באופן כללי הופך את למערכת ההפעלה הטובה ביותר שיש כיום בשוק הביתי צטערת אבל אחרי מספיק זמן עליה באמת אי אפשר להגיד עליה שהיא גרוע במיוחד. ואליה לקח לי הרבה פחות זמן להתרגל מXP(ואליו עוד עברתי מwin 2000...).

:yelclap::goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...