XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 9 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

אני משוכנע שהSP3 לXP אומנם כן יתרום, ואני אישית מעדיף תSP3 מאשר כל פעם להתקין עדכונים מחדש, אבל לגבי שיפור ביצועים אם הוא יהיה אז לפי דעתי הוא יהיה מינורי ולא מוחשי ממש.

באשר לVISTA SP1, כמובן שזה ישפר את ובהרבה לפחות למי שלא טורח לעדכן את הVISTA, ואני מעדיף לעשות SLIPSTREAM לSP1 ולהתקין עם SP1 ישר, אבל אני לא חושב שזה יהיה השטן שיציל את ... זמן זה הכל.

מה שהתכוונתי להגיד לו, שמה שיש ב-RC מבחינת פיצ'רים וביצועים זה מה שיהיה פחות או יותר ב-Final Release.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כמה שאלות על הSP ואשמח מאוד לתשובה!

הSP1 לוויסטה שפירסמתם פה, אז כתבתם RC מה זה אומר RC? האם שווה להוריד עכשיו? או לחכות לגירסה האחרונה של SP1?

עוד שאלה: מה הSP עושה במערכת שלך? מה הוא משפר/מתקן ובכללי מה הוא עושה?

ואני כן בעד וויסטה!! מערכת מצויינת! גם עם המחשב החלש שלי!

בהתחלה היו לי מסכים כחולים, אבל אחרי העידכונים האחרונית ששוחררו עובדת מצויין וחלק! ומאוד יפה לעין!

והיה פה מישהו שאמר שXP היא לא יציבה בSP2! בחיים שלי לא ראיתי מסך כחול אחד על XP!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Service Pack בכלל, זה עדכון מקיף לתוכנה מסוימת שבד"כ כולל כל מני תיקונים קטנים (וגדולים) שהיו במהלך התקופה האחרונה מאוגדים להתקנה אחת ולפעמים אף הוא משדרג את יכולות התוכנה (למשל מרכז ההגנה שהוסיפו ב SP2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WINDOWS SP2 הייתה ערכת שירות מיוחדת, מכיוון שחוץ מלייצב את הWINDOWS היא גם הוסיפה את ההגנות שפירטת+SECURITY CENTER, רוב ערכות השירות רק מביאות את כל התיקונים בחבילה אחת, והSP3 לXP לא נופל מזה רק שהוא מביא כמה אפשרויות מתקדמות מVISTA, כדי להתאים אותם לצרכים של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה ב-RC היא ל-Release canidate, כלומר מועדת להפצה אך עדיין לא סיימו לבדוק את כל הבאגים.

כמו שאמרתי. חבל שלא מקשיבים לי. אמרתי שיש בה עוד באגים ולחבל להתקין סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אין את ההSP3 RC בעברית?

השאלה היותר מעניינת היא למה אין את הRC בגרמנית/צרפתית ושפות פופולריות (לא כאלה שמדברים אותה בקושי 7 מיליון אנשים)

לרוב בגרסאות הניסיון יש רק אנגלית שתצא הגרסא המלאה יהיו כל השפות כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי מותקנת עם SP3 מזה שבועיים בערך (build 3244)

עד כה עובד לא רע בכלל. יש אפילו בונוס קטן של שיפור ביצועים ברמה כזאת או אחרת.

יש מדי פעם בעיות. חלק מהתוכנות שהיו מותקנות לא נרשמו כראוי ב DCOM וגרמו לקריסה.

הבעיות נפתרו על ידי הוספת משתמש ה ADMINISTRATOR ב DCOM לאפליקציה.

מעבר לזה אני מניח שעד שהגירסה תהפוך מ RC לגרסה לשיחרור כל/רוב הבאגים הקטנים הללו יפתרו.

דרך אגב, הסייקל הקודם היה באופן פארדוקסלי פחות מבוגבג או לפחות יותר יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...