Unreal Tournament 3 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 - הדיון הראשי

yanivsk

Recommended Posts

צודקים לגמרי..

אני שחקן אנריל מכור מ 2003, ב 2003 שיחקתי על GODLIKE וזה היה לי סבבה, הייתי משחק ממש טוב...אחח..איזה ימים..

אחרי זה שיחקתי ב 2004 ברשת וזה היה ממש נחמד אבל נמאס אחרי כמה זמן...לא יודע מה קרה, חוזר על עצמו...

ועכשיו אני משחק על SKILLED וזה דיי מתאים לי ככה שאני מניח שהעלו את הרמה, ניסיתי לשחק סתםם ליראות על GOLIKE ואני

לא מאמין שיש שחקן שמנצח אותם בקלות, ואם כן, הוא כבר צריך ליהיות רשום באיזה ליגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה ממש לא נכון. אני לא מזמן חזרתי לשחק UT2004 (בעיקר InstaGib, ולמרבה הפתעתי אני הרבה יותר טוב ממה שהייתי פעם ^^), ובמפות עם LowGravity אני קורע את הבוטים ברמה GodLike (הכי גבוהה), כי הם כל הזמן קופצים ומרחפים באוויר, מה ששחקן קצת יותר ממתחיל לא היה עושה אלה אם הוא רוצה למות..

והם גם הרבה פעמים עוצרים או קופצים במקום, ובכלל הם צפויים וחוזרים על עצמם.

לעומת זאת, ברשת יש הרבה שחקנים ברמות גבוהות ממני ברוב השרתים שאכנס אליהם.

ולמי שאמר שיותר כיף לשחק מול בוטים - אי אפשר להשוות משחק קבוצתי (בעיקר כמו onslaught) עם שחקנים אמיתיים למשחק מול בוטים (וזה נכון לכל משחק לדעתי)..

הבוטים יכולים להוות אימון לא רע, אבל לא תחליף לחוויה האמיתית לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון. אני לא מזמן חזרתי לשחק UT2004 (בעיקר InstaGib, ולמרבה הפתעתי אני הרבה יותר טוב ממה שהייתי פעם ^^), ובמפות עם LowGravity אני קורע את הבוטים ברמה GodLike (הכי גבוהה), כי הם כל הזמן קופצים ומרחפים באוויר, מה ששחקן קצת יותר ממתחיל לא היה עושה אלה אם הוא רוצה למות..

והם גם הרבה פעמים עוצרים או קופצים במקום, ובכלל הם צפויים וחוזרים על עצמם.

לעומת זאת, ברשת יש הרבה שחקנים ברמות גבוהות ממני ברוב השרתים שאכנס אליהם.

ולמי שאמר שיותר כיף לשחק מול בוטים - אי אפשר להשוות משחק קבוצתי (בעיקר כמו onslaught) עם שחקנים אמיתיים למשחק מול בוטים (וזה נכון לכל משחק לדעתי)..

הבוטים יכולים להוות אימון לא רע, אבל לא תחליף לחוויה האמיתית לדעתי.

הבטים ב UT3 הם לא כמו הבוטים ב UT2004

בכול מקרה זה לא חוכמה IG+GRAVITY תנסה עם נשקים רגילים ואתה לא שורד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבוטים לא "קולטים" את הגרביטציה הנמוכה בUT2004.

אבל מה שיש להם בעיקר זה דיוק מטורף (כששיחקתי בגאדלייק בזמנו, הם צלפו לי בראש עם לינק גאן ולא זזו ממנו אפילו שרצתי) וידע בלהתחמק מהרבה נשקים. בוטים אולי לא כיפיים במשחקים קבוצתיים, אבל בDM אני לא בטוח שיש הרבה אנשים שיצליחו לנצח בוטים בגאדלייק, במשחק יבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i don`t have ut2003,because no one plays 2003,even if i had we wouldn't have any servers to play on.

get 04,ill be glad to show u what iv`e got.

besides,u should really drop u`r tone.cause by some divine force,i really might be better than you.

and i didn't say i`m the best here,i just said i`m the most experienced.

iv`e been playing since i was about 16,i`m now way over 19.

how long have u been playing?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנחנו מסיטים תדיון בטירוף...

עזוב לא נדבר על זה פה, אתה רוצה יש לי איי סי קיו.

ואני משחק מכיתה ה' בערך, עכשיו אני ב-ט', בכל מקרה רק שתדע שכן משחקים ב 03.

מי פה משחק מעל הרמה ADEPT ?

אני חייב טיפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ב-FPS-ים מכיתה ד', ולפני שנתיים סיימתי תואר ראשון.

בעצם, לא פייר לומר שהנסיון מכיתה ד' נחשב, כי רק כשהייתי בכיתה ז' הופיעו משחקים שעושים שימוש בעכבר.

בכל מקרה, אני מבטיח לכם שאני לא השחקן הכי ותיק/מנוסה/מוצלח פה, ואיך שחלקכם מדברים, גם עליכם לא הייתי מהמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכם מושג כמה המשחק עולה בדיוטי פרי? (אם יש אותו בכלל?)

אתמול היית בבאג וכמעט קניתי

אבל 300 שקל נראה לי מוגזם בשביל משחק מחשב!

וגם ה250 במכירה קבוצתית של vgames לא נשמעת לי כל כך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כבר 4 וחצי שנים ככה שהתאוריה שלך הופרכה בשנייה. יפה שהסקת שאתה הכי מנוסה פה על סמך השערה פרועה בלבד.

4 and a half years UT?

in what,single player?what was nickname in the servers?

if single it is,that counts for nothing,cause you have no base to judge.

i know both the single and the online,of all the ut`s,and no matter what,bots cant do things that a skilled player can,bots can`t use sounds,bots can`t use experience to know where someone is.

i hope this video [which is a part of a movie i make] will help you understand what i mean:

http://rapidshare.com/files/72845257/Bk-elevatorrocket.avi.html

אני משחק ב-FPS-ים מכיתה ד', ולפני שנתיים סיימתי תואר ראשון.

בעצם, לא פייר לומר שהנסיון מכיתה ד' נחשב, כי רק כשהייתי בכיתה ז' הופיעו משחקים שעושים שימוש בעכבר.

בכל מקרה, אני מבטיח לכם שאני לא השחקן הכי ותיק/מנוסה/מוצלח פה, ואיך שחלקכם מדברים, גם עליכם לא הייתי מהמר.

who the hell talked about fps`s,i talked about ut.

and you shouldn't underestimate ppl cause your arrogant,one of the guys that replied in this thread is one of the best ut players in the world.

listen i can go and bring u ppl thats been playing for 9 years since ut99 was just released,they`ll tell you the same.

and the game should cost 230 in gamer

http://gamer.co.il/gamer2/php/replieslist.php?TopicID=884816&page=0&scrollTo=ReplyAnchor13693425#ReplyAnchor13693425]gamer

EDIT:ok just fixed my ut3,played dm,with 2 bots,godlike,won them easy,and i really do suck in ut3 and the times i played it can be counted with your fingers. [not including u`r feet]1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...