Unreal Tournament 3 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 - הדיון הראשי

yanivsk

Recommended Posts

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעו זה לא ייאמן...

ראיתי שמוכרים בבאג ובעוד כמה חנויות את אונריל ב299 לפיסי :kopfpatsch: :kopfpatsch:

למה שנקנה באמת משחק למחשב ב299????

ועוד כשאני קניתי אותו עכשיו באינטרנט ב100 שקל.

איזו גניבה!! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשיש לי מחשב חדש שיכול להריץ אותו, חשבתי על לקנות את UT

בכל מקרה, תהיתי, האם המשחק הזה מצדיק קנייה? יש שרתים שאפשר לשחק בהם? או שזה בזבוז כסף מוחלט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כשיש לי מחשב חדש שיכול להריץ אותו, חשבתי על לקנות את UT

בכל מקרה, תהיתי, האם המשחק הזה מצדיק קנייה? יש שרתים שאפשר לשחק בהם? או שזה בזבוז כסף מוחלט?

תקנה בסטים ב-96 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את המשחק unreal 3 שרכשתי שיחקתי בו כמה חודשים טובים ועבד מעולה!

התקנתי את הדרייבר חוואה של (החדש עלק עם הPHYSX) קיצר מאז לא יכול לשחק יותר מחצי שעה רצוף :pissed:

כשהדרייבר הזה היה מותקן המשחק היה מפסיק את התצוגה לכ10 שניות וחוזר! וכשיצאתי מהמשחק הייתה הודעה שהדרייבר של הכרטיס מסך קרס והתאושש.

קיצר אמרתי אני חוזר לדרייבר הישן והטוב הסרתי את הPHSYX , את הדרייבר הישן, עשיתי driver cleaner עכשיו המשחק פשוט קורס באמצע סתם ככה!!

מישהו נתקל בתופעה או יכול לעזור?? אני כבר אובד עצות

NVIDIA באמת יצאו פרשים יש שם יותר מדי פדיחות בזמן האחרון העיקר למהר להוציא דרייבר ואחרי יום וחצי עוד בטא דפוקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה לעזור לי במשהו קטן.

אני משחק רק בסינגל ואני תקוע במשימה warfer (או איך שזה נקרא) אבל אני לא מצליח לנצח כי בסגנון משחק הזה צריך גם קצת אסטרטגיה, מה שאני רוצה לדעת זה איך נותנים פקודות לבוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ גם אותי זה מסקרן מאוד, אמרו שבמשחק אתה ממש יכול לתת להם פקודות מורכבות כמו חיפוש אוייבים במערה וכו'... ובפועל קיבלנו (לפי מה שאני רואה) את אותו תפריט פקודות שרק ניהיה מעצבן יותר ופחות נוח :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...