Unreal Tournament 3 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Unreal Tournament 3 - הדיון הראשי

yanivsk

Recommended Posts

אני הכי אוהב תSHOCK RIFLE מאז 2004 וגם זה לא השתנה באנריל III, המשחק קצת איכזב אותי כי הוא מחדש מעט מאוד אבל עדיין בעיניי הוא בסדר גמור, רק חסרים יותר מפות יותר MUTATORS ויותר אפשרויות לשנות לתגרפיקה, משום מה יש לי רק מה שהיה בדמו וזה נראה לי ממש סטייה מוזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 288
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז ככה מצטער לאכזב אתכם אבל כנראה זה היה חד פעמי :nixweiss: אתמול בלילה התקנתי את המשחקו הייתי עייף אז שחקתי קצת והחלטתי לראות אם המולטי פועל.. וואלה פעל נכנסתי שיחקתי איזה 5 דקות ואמרתי יופי נשחק מחר, והיום זה כבר לא עובד. :(

ולא הGOW שלי לא היה מקורי.

היה את זה בCOD2 ואז אי אפשר להכנס יותר יעני משחק ניסיון חחח

אבל תסגור את העניין הזה מהר כי זו עבירה על החוקים

כדאי שתשנה קצת .. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשחק במולטיפלייר חופשי רק צריך...

אזהרה ראשונה.

תוכן לא חוקי אסור באתר.

קרא את חוקי הפורום.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=132229.0

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=284243.0

הבא בתור שיגרור את הדיון לתכנים לא חוקיים יקבל ישר באן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימספוט על ה*** שלי! הם התחרפנו מאוד בשנה האחרונה. אם תסתכלו על ביקורות מ2004 ואחורה, הביקורות שלהם מעולות ומדוייקות. עכשיו הם סתם FANBOYS ולפעמים גם מרגישים שהם נותנים למשחקים יותר מדי בגלל... כסף? אני יודע שאני הולך להנות מUT3 הרבה יותר מCRYSIS אפילו עם ההבדלים בציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיימספוט על ה*** שלי! הם התחרפנו מאוד בשנה האחרונה. אם תסתכלו על ביקורות מ2004 ואחורה, הביקורות שלהם מעולות ומדוייקות. עכשיו הם סתם FANBOYS ולפעמים גם מרגישים שהם נותנים למשחקים יותר מדי בגלל... כסף? אני יודע שאני הולך להנות מUT3 הרבה יותר מCRYSIS אפילו עם ההבדלים בציון.

לטעם הנפש המיוסרת שלי, לCRYSIS בשום פנים ואופן לא מגיע 9.5 אלא 8.5 במקרה הכי טוב, יש לו המון באגים, אין מחשב שיכול להפעיל אותו על HIGH ולקבל FPS גבוה כל המשחק, והפיזיקה שלו כבדה מדי ולא מנצלת כפולי אפילו שהם על 100%, שהרי המשחק פועל אותו דבר עם או בלי כפול , והמשחקיות די משעממת בהתחלה ודי מאתגרת ומעולה רק לקראת הופעתם של הALIENS.

לעומת זאת, UNREAL TOURNAMENT III אומנם לא מרגיש חדש, ולעומת 2004 חסר בו מפות ומוטוטרים טובים כמו כן פקודות קול אחרות, אם זאת UTIII לטעמי זה משחק השנה, הוא ישתפר עם הPATCHES וכבר יצא פא'ץ ביטא 1חדש, יש לאנריל תמשחקיות המולטי הכי טובה, נשקים מעולים, גרפיקה מצויינת משחקיות זורמת ומשחק שפועל חלק ומעולה על כל מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שאני חושב. מסקנה - תחכו לביקורות של אנשים פה בHWZONE ;)

אגב רק על הדמו של UT3 בזבזתי איזה 10 שעות וזה רק הדמו. מה שמיוחד במשחק שהוא לא דומה לשום דבר אחר, דומה רק לגרסאות הקודמות שלו רק שנראה -הרבה- יותר טוב ותמיד מצליח להעלות חיוך על הפנים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה על איזה שטוט הם הורידו לו, יותר מידיי תפריטים, מרגיש כמו משחק קונסולה :kopfpatsch:

ת'אמת הממשק של המשחק (בדמו, ובנתיים גם במלא לפי מה שקראתי) ממש לא נוח וחסרות אפשרויות קריטיות כמו מועדפים וכו' (למרות שויזואלית אין לי בעיה איתו)..

אבל זה באמת לא סיבה לא לתת לו לפחות 9.

קראתי קצת בפורומים שלהם והמפתחים אמרו שהם מודעים לבעיות בממשק ושיתקנו אותם בפאצ'ים הבאים, מה שאני באמת מקווה שיקרה (איך אפשר לשחק במשחק כזה בלי מועדפים??).

בדיוק מה שאני חושב. מסקנה - תחכו לביקורות של אנשים פה בHWZONE ;)

אגב רק על הדמו של UT3 בזבזתי איזה 10 שעות וזה רק הדמו. מה שמיוחד במשחק שהוא לא דומה לשום דבר אחר, דומה רק לגרסאות הקודמות שלו רק שנראה -הרבה- יותר טוב ותמיד מצליח להעלות חיוך על הפנים ;D

חח, אני עדיין משחק בדמו (לפחות 30 שעות לדעתי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...