עזרה דחופה בקשר לפרופיל 45 נפשי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה בקשר לפרופיל 45 נפשי

xxdragonxx

Recommended Posts

בעקרון הוא צודק. אם הוא ג'ובניק אז שיהיה ג'ובניק עד הסוף. מילא אם הוא היה חייל קרבי. אבל ככה סתם לישון בבסיס בשביל כלום ?

אתה צריך לדעת משהו בנוסף. פרופיל 45 נפשי יעשה לך בעיות באזרחות. אתה לא תוכל לעבוד בשדה תעופה ובמקומות ממשלתיים.

ובכל מקום עבודה שיש לו גישה לתיקים צבאיים. לכן שנה לפני סוף השירות אתה צריך ללכת לקב"ן ולהרים את הפרופיל בחזרה.

אם אתה רוצה שיורידו לך לפרופיל 45 נפשי אז יורידו לך בסוף. פשוט תלך לקב"ן פעם אחרי פעם ותראה לו שאתה לא מוותר.

בשיחה איתו , תדבר בלחץ. תגמגם. תגיד שאתה לא מסוגל להיות בבסיס הזה , שקשה לך להרדם.

בקיצור העצה הכי טובה זה ללכת אליה לפגישות עד שהיא תתייאש ותביא לך פסיכיטאר. תנסה גם לדבר עם המפקד שלך ולשכנע אותו.

במידהה ושם דבר לא עוזר..אז אתה יכול בשישי שבת שאתה בבית ללכת לקצין העיר ,

ולבקש הפניה דחופה לקב"ן בחר"פ. ואז הוא יתן לך הפניה לפסיכיאטר , ואפילו גימלים נפשיים.

ואם שום דבר לא עוזר..אתה תמיד יכול ללכת לאסף הרופא או איזה בית חולים ולאיים בהתאבדות או משהו.

למרות שאני לא ממליץ על צעדים קיצוניים , כי הכל נרשם בתיק הרפואי שלך.

אתה יכול אפילו לעבור בסיס בלי 45 נפשי. לך למשקית ת"ש , למפקד בסיס. למפקד שלך. תעשה לעצמך תדמית של חייל "מפגר" , חייל לא מועיל.

נניח מביאים לך לעשות משהו x , תעשה y. שיחשבו שאתה טמבל , ואז הם בעצמם יעיפו אותך לבקום לשיבוץ מחדש.

והקבנ"ית תהיה חייבת לתת לך הפניה לפסיכטאר. פשוט תלך אליה פעם אחרי פעם עד שהיא תתייאש.

אבל בזמן הזה גם תנסה לישון בבסיס ולראות איך זה. כי להיות ג'ובניק עם יומיות זה לא בהכרח יותר טוב.

אני במקומך הייתי מבקש שירות לאומי במקום . כי גם ככה להיות ג'ובניק זה בזבוז של זמן לך ולצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראשית כל לא ידוע לי על דבר כזה שאסור ללכת לרופא אזרחי - אבל אם כן הרי הבעיה שלך היא עם הקבנ"ית בבסיס לכן הפיתרון שלך ( מניסיון ) הוא לדלג עליה - והכוונה ללכת מהבית ( אני מקווה בשבילך שמותר ) לרופא המשפחה ( אני יודע שזה מותר אם יש מקרה דחוף ) ואם הוא/היא דוחים את הטיפול בך אז בשביל זה יש את ר"מ 2 - זאת אומרת לך לרופא צבאי לא דרך הבסיס - נניח בזמן רגילה / חופשה / חמשוש - המטרה שלך היא להשיג הפניה שלא דרך הקבנ"ית ואלו השיטות לבצע את זה . דלג מעליה . מה נראה לך שאתה בבית ומרגיש לא טוב אז הרופא בקופת חולים יגיד שהוא לא יכול לתת לך כדור או הפניה בגלל שאתה חייל ? - משהוא הוא חייב לעשות - ואת המשהו הזה אתה צריך --כי הוא הכרה במצבך על ידי רופא ומזה הגברת הקבנ"ית אסור לה להתעלם . מקווה שהבנת .

V V V הוא מסביר את מה שאמרתי לא רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לראות פסיכיאטר? בפעם הבאה כשמסתיים החמשוש, במקום לחזור לבסיס תגיע לחדר מיון בבית חולים ותגיד שאתה במצוקה נפשית קשה (אני משאיר לך לבד לחשוב מה לומר). פסיכיאטר בטוח יבדוק אותך וירשום המלצה להמשך מעקב,ויתכן גם טיפול תרופתי,מה שיוכל לעזור לך להוריד פרופיל.

אבל רק שתדע, זאת האופציה הפחות מומלצת לדעתי. אתה בורח במקום להתמודד,וזאת גישה שמן הסתם קיימת אצלך כבר זמן רב ויכולה לדפוק לך את העתיד. עדיף להתמודד עם הבעיה בצורה שונה. או לנסות להסתגל ולתת לחוויה הזאת לחשל אותך, או לנסות לעבור בסיס בלי לערב פסיכיאטרים (אלא אם כן אתה באמת מרגיש חרדה או דיכאון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה לא יצא לי להיות פה.. קיצר הקבנית הזאת לא נותנת תור לפסיכיאטר והמפקד בסיס סתם מעפן לא מתחשב

חשבתי להוציא פטור משמנים ודלקים אבל איך עושים את זה?? או להוריד פרופיל (יש לי 72) יש רעיונות להורדת פרופיל רפואי?

ואם אני הולך נגיד במוצ"ש לקצין העיר ומבקש קבן דחוף יתנו לי קבן שם ? ושמעתי שאפשר לדבר גם עם האנשים שם בקצין העיר בקשר למעבר בסיס ...

אני משתגע שם כברר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח דברים בפרופורציה...

לעשות חמשושים זה סבבה לגמרי, ואחרי חודש-חודשיים אתה מתרגל לזה..

זה שאתה משתגע לישון בבסיס ולא בבית זה תכונה טבעית לגמרי של כל חייל..אני זוכר את עצמי בוכה כמו מטורף על זה שהייתי בא לישון בבסיס ולסגור שבת\ות...

אבל קח דברים בפרופורציה..רק לצורך ההשוואה, אני משרת בבסיס שנמצא 6.5 שעות נסיעה מהבית שלי, ואני עושה 11\3 ככה שאני גם לא רואה בקושי בית..

זה לא קשה אם אתה תסתכל על דברים אחרת...

יותר מזה- יומיות סתם יחרבן לך את השירות וישחוק אותך רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לבוא לחדר של הקב"ן מצוייד בעגבנייה לזרוק אותה על הקיר ולצעוק פוקדור צא!!!

למרות שאני ממש ממש נגד זה...

אבל אם תחליט לעשות את זה עשה טובה שמישו יצלם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לראות פסיכיאטר? בפעם הבאה כשמסתיים החמשוש, במקום לחזור לבסיס תגיע לחדר מיון בבית חולים ותגיד שאתה במצוקה נפשית קשה (אני משאיר לך לבד לחשוב מה לומר). פסיכיאטר בטוח יבדוק אותך וירשום המלצה להמשך מעקב,ויתכן גם טיפול תרופתי,מה שיוכל לעזור לך להוריד פרופיל.

אבל רק שתדע, זאת האופציה הפחות מומלצת לדעתי. אתה בורח במקום להתמודד,וזאת גישה שמן הסתם קיימת אצלך כבר זמן רב ויכולה לדפוק לך את העתיד. עדיף להתמודד עם הבעיה בצורה שונה. או לנסות להסתגל ולתת לחוויה הזאת לחשל אותך, או לנסות לעבור בסיס בלי לערב פסיכיאטרים (אלא אם כן אתה באמת מרגיש חרדה או דיכאון).

לא הגזמת? אתה ועוד אחדים שענו לו!

הוא לא מבקש תמיכה אלא עזרה בלצאת משם. העתיד שלו לא ייהרס ותפסיקו לאכול את השטויות שמאכילים אתכם. מה שחשוב זה ההרגשה ולא התיק הרפואי שכשמו כן הוא-תיק רפואי חסוי. אני מעולם לא שמתי לב שקב"ניסטים שהכרתי בלימודים/בעבודה קיבלו יחס של נחותים או מצורעים. אתם שוכחים שמדובר באנשים שמקיימים את חוק שירות החובה ולא פוסחים עליו כמו 49.6% ממחזור בני ה-18. אבל זה כבר דיון אחר.

לפותח הת'ארד - אני מסיק שאתה אדם חלש וכנוע. צר לי לומר זאת. אם הלכת לקב"נית והיא סובבה אותך במקום שאתה תסובב אותה אז מצבך גרוע. ואני לא מתכוון רק לצבא אלא בכלל.

פתרונות רלוונטיים - נסה לערב הורים. שיגיעו איתך לבסיס ויבקשו לדבר עם המב"ס ועם הקב"נית. זה ממש עוזר. אין לך תמיכה מההורים? -תתעקש לקבל הפנייה לפסיכיאטר. בשום פנים אל תגיד שאתה לא מרוצה! תגיד שקשה לך ואתה לא עומד בעומס.

הצעות אלה הם המוצא האחרון כי לפי התרשמותי אין לך את העוז הנפשי לעשות שטויות בחדר הקב"ן/פסיכיאטר. הם גם שמים לב לזה ולכן לא נותנים לך לעבוד עליהם! סורי שככה אני כותב, פשוט אולי רק לאחר שתדע שאפשרויותיך מוגבלות אזי תאלץ להשתמש בכוחותיך האחרונים בבחינת "תמות נפשי וגו'"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מקרה קלאסי של מישהו שרוצה לא להיות קרבי אלא ג'ובניק אחרי זה רוצה יומיות לא חמשושים אחרי זה רוצה להיות שקמיסט לא עובד רסר אחרי זה רוצה בכלל לצאת מהצבא

אם אני צודק אחי אז תעשה לעצמך ולצהל טובה ותתחיל תתהליך של 21 וזהו

אם אני טועה אז מצטער ובאמת נראה לי שזה לא יהיה לך קל לצאת מבסיס בלי לעשות בעיות ולהיות בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...