Ipod nano gen.3, כדאי?[ תקציב 750-800] - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ipod nano gen.3, כדאי?[ תקציב 750-800]

Jules Winnfield

Recommended Posts

לא יודע אני ראיתי והשתמשתי בD2 ביחד עם כרטיס 8 ג'יגה והמכשיר עבד טוב מאוד בלי תקיעות. הפתיע אותי מאוד.

למייזו איכות סאונד טובה מאוד אך הD2 והזן טובים יותר.

לא רק שהמסך של הD2 והזן טוב יותר אלא גם הוידאו טוב יותר. הוידאו בM6 הוא פחות טוב, 18fps לעומת 30 בזן ובD2.

לדעתי עדיף את הD2 עם הk26p. גם הם מעולות ולא הרבה פחות איכותיות מהk518dj (אגב יש לי אותם, מעולת).

חוץ מזה שאני חושב שכדאי קודם כל להסתכל ולדאוג למקור הסאונד עצמו (הנגן) ואז לדאוג לאוזניות. לא שאוזניות זה לא דבר חשוב כן? אבל עם k26p וD2 אתה תקבל איכות סאונד מעולה. ככה גם לפחות תדע שתמיד תוכל להוציא סואנד טוב יותר מהנגן הזה בעתיד אם תרצה לקנות עוד יותר איכותיות.

אני אמרתי את שלי. בסופו של דבר זאת ההחלטה שלך.

אה ותמיד טוב לשאול. בכל זאת מדובר פה בלא מעט כסף אז תחפור כמה שבא לך חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדקתי השבוע D2 של חבר, מכשיר מגניב - המסך מגע עובד לא רע בכלל (לפעמים קצת מסורבל) אבל - איכות הסאונד שלו בפרוש לא טובה יותר משל האייפוג קלאסיק שלי. האזנתי לכמה שירים שונים, באיכות זהה שיש לשנינו על הנגנים והשתמשתי ב-AKG K81DJ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי השבוע D2 של חבר, מכשיר מגניב - המסך מגע עובד לא רע בכלל (לפעמים קצת מסורבל) אבל - איכות הסאונד שלו בפרוש לא טובה יותר משל האייפוג קלאסיק שלי. האזנתי לכמה שירים שונים, באיכות זהה שיש לשנינו על הנגנים והשתמשתי ב-AKG K81DJ.

לא יודע מה איתך אני שמעתי באייפוד קלאסיק והוא פשוט מאכזב מבחינת סאונד. זה מאכזב, שאתה רואה נגן במחיר כזה וברמה כזאת והוא פשוט לא נותן מספיק.

עשיתי הרבה בדיקות על האייפודים גם החדש, גם מדורות קודמים עם שלל אוזניות איכותיות. בכל אופן רואים שסאונד זה לא המטרה של אפל, ממש לא.

הסאונד שלו טוב, אבל לא טוב מספיק מול המתחרים, ובטח שלא יותר טוב מהD2.

יותם אתה מדבר על האוזניות האלה?

http://web.zap.co.il/model.asp?model_id=479888

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

מצטער על ההקפצה לא מזמן חזרתי מהבסיס.

בסוף החלטתי שאני ילך על הM3 כמו שהמליצו לי כי המטרה העיקרית שלי היא מוזיקה ולא סרטים וגם המכשיר יותר קומפקטי ונוח לשימוש.

אני חושב ללכת לקנות היום בערב בBUG את הM3 ואוזניות שאני עדיין מתלבט, רק לפני כן יש לי שתי שאלות שמטרידות אותי ואשמח אם תענו לי בהקדם.

1.איכות המוסיקה של הM3 היא באותה רמה של הM6 או נמוכה ממנו?

2.סדרת הM של יותר איכותית מהIPOD מבחינת איכות מוסיקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הסאונד בM3 קצת פחות טוב מהM6.

2. הסאונד במייזו מעט יותר טוב מזה של האייפוד.

המייזו נגנים נחמדים מאוד, אני אישית לא מתלהב מהם יותר מידי. היתרון שלהם זה שהם זולים. בל למי שיש תקציב אני לא הייתי ממליץ לקנות אותם.

תגיד חשבת על האייאודיו 7? למי שרוצה רק וסאונד איכותי מאוד זה הנגן המושלם לדעתי. חבל שהוא יקר קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הiaudio7

1. יקר!

2.בעל מימדים גדולים וזה לא מתאים לי

בכל אופן אתמול בערב קניתי את הM3 4gb, כמו שאמרת גם אני לא מתלהב ממנו יותר מידי אבל הוא זול ואיכות סאונד טובה ובנוסף לכך הוא גם דק וקטן כך שהוא עונה על כל הקריטוריונים שחיפשתי בMP3.

למה לא קניתי את הקריאייטיב או ה D2?

1.מחיר, אני יודע שאמרתי שאני רוצה להשקיע כ1000 שקל בנגן+אוזניות אך התחרטתי והחלטתי שאפשר להוציא מוסיקה איכותית גם בפחיות כסף. עכשיו אני רק מחפש נחמדות והעסקה הכוללת תצא לי בסביבות ה700-750 ש"ח אני מאמין.

2.בסוף החלטתי ללכת על נגן נטו מוסיקה כי כמו שהזכרתי לפני כן השימוש העיקרי שלי יהייה שמיעת מוסיקה ויותר נוח להשתמש בMP3 שיש להם את הצורה של הM3/Ipod מאשר אלה עם המסך 2.5" כי אצלהם הלחצנים מתחת למסך ולא לצידו דבר שלא מחייב להשתמש בשתי הידיים על מנת לעשות פעולות פשוטות.

3.לא התלהבתי מהרעיון של המסך מגע.

תודה לכם על כל העזרה מאוד עזרתם לי בבחירת הMP3 שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...