Ipod nano gen.3, כדאי?[ תקציב 750-800] - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ipod nano gen.3, כדאי?[ תקציב 750-800]

Jules Winnfield

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש mp3/4 איכותי מבחינת מוסיקה ווידאו(אם כי לא חובה) לנסיעה באוטובוסים ורכבות.

1.האם הוא משתללם מבחינת מחיר/ביצועים/ממשק/תכונות?

2.מה האיכות של האודיו? גבוה/בינונית/נמוכה

אם יש עוד פרטים שצריך לדעת ולא נכללות בתשובות לשאלותיי אשמח אם תציינו פרטים אלו.

תודה.

נ.ב

התקציב הוא כ1000 ש"ח אבל אני רוצה להשגיע גם באוזניות סביב ה200-300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה על ההמלצה, כמה שאלות לגבי הD2:

1. איך האיכות שלו ביחס לIPOD? ואיך האיכות שלו הכלליות?

2.לפני כמה זמן הוא יצא לשוק?

3.איך הממשק? פשוט?מהיר?נח?

4.איכות התמונה- באיפוד האיכות גבוה יותר, לא? איזה רזולוציה? 320*240?

5. הוא כבד, העובי שלו כמו 4 אייפודים, עדיין שווה?

6. אין כפתורים, זה לא מתחיל להעיק אחרי כמה דקות של שימוש?

אמנם המסך גדול בחצי אינץ' אבל בשבילי המסך זה פרט שולי כי אני נוסע באוטובוסים ורכבות ויש לי כאב ראש כשאני קורא עיתון/רואה וכו'.

בשבילי הכי חשוב זה הממשק, שיהייה כמה שיותר מהיר, גודל( דק וקטן).

אז לפי ההעדפות שלי במה שצריך להיות במכשיר, אתה עדיין ממליץ לי על הD2 על גבי האייפוד?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איכות הסאונד שלו מצויינת, טובה באופן מורגש מהאייפוד. נגן מאוד איכותי.

2. אממ...לא יודע בדיוק. חצי שנה אולי?

3. הממשק מהיר מאוד אבל לא חוסך במיוחד כי זה מסך מגע.

4. המסך של הD2 טוב יותר מזה של הנאנו. אותו רזולוציה אבל עם 16 מיליון צבעים, 24bit.

5. הוא מעט כבד יחסית לנגן פלאש אבל הוא עדיין קטן מספיק.

6. להפך, אחרי כמה דקות של שימוש אתה מתרגל וזה נהיה ממש נוח.

אם אתה רוצה משהו יותר נוח אז לך על הקריאיטיב זן החדש. נגן נוח מאוד!, איכות מעולה, מסך 2.5 איכותי. גם הוא יותר טוב מהנאנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם מזיינים בשכל. אף מהם לא שמע את נאנו ולא התקרב לשום אייפוד בשנים האחרונות. השוואות שלהם חסרות ביסוס לחלוטין. תבסס את הרכישה על סמך נתונים אובייקטיבים, לא על סמך המלצות של Underdogs "מגניבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גם מוזרל י כל הקטע הזה של ההמלצות על איכות וכ"U מאנשים שהם לא בעלי המכשירים המדוברים

הרי הם כולם מתבסיסים לדעתי על אותו ביקורת או חוות דעת ישנה על המוצר

וצריך לזכור שסאונד זה לא משהו אוביקטיבי אלה כל אדם שומע משהו אחר

אז זה בכלל מוצר שאדם אחד אומר שאיכות של מכישר מסוים לא התאימה לו ובגלל זה לא ממליץ לו לקנות אותו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

צודק, אבל אני בכל זאת רוצה כמה המלצות לכמה נגנים ואז אני ילך לחנות עם אוזניות איכותיות(sennheiser) ויבדוק את כולם באותם אוזניות ואני יחליט.

אם אתה רוצה משהו יותר נוח אז לך על הקריאיטיב זן החדש. נגן נוח מאוד!, איכות סאונד מעולה, מסך 2.5 איכותי. גם הוא יותר טוב מהנאנו.

התכוונת לזה?

http://www.jkpc.co.il/ProductDetail.aspx?p=MP4&i=12405

מחיר כמעט מציאה יחסית לגודל המסך ואיכות שמע שאתה מתאר אותה כמעולה, שווה בדיקה אני חושב.

לסיכום:

הנגנים שאני צריך להשוות הם:

Ipod nano gen.3

החדש( מוזכר למעלה )

D2

אם יש עוד איזה נגן שלא מוזכר כאן בבקשה תכתבו לי כאן את שמו כדי שאני יוכל לקנות משהו שיתאים לי כמה שיותר.

*הערה: אני יכתוב שוב, סדר העדיפויות שלי הוא כזה:

1.איכות שמע

2.ממשק

3.גודל - כמה שיותר דק וקטן.

כל שאר הדברים כמו גודל מסך לא ממש חשובים לי כי אני לא מתכוון להשתמש בוא הרבה לצפיית וכו'.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם מזיינים בשכל. אף מהם לא שמע את נאנו ולא התקרב לשום אייפוד בשנים האחרונות. השוואות שלהם חסרות ביסוס לחלוטין. תבסס את הרכישה על סמך נתונים אובייקטיבים, לא על סמך המלצות של Underdogs "מגניבים".

אל תגיד דברים שאתה לא יודע. יש בפורום פה אנשים חוצפנים שזה לא להאמין. אחת הסיבות שנאי לא מרבה לכתוב פה.

אני יכול ללמד פה לא מעט אנשים על נגנים תאמין לי. התנסיתי בלא מעט, ובכלל אני מתעסק בתחום כבר לא מעט שנים עוד מראשית דרכם של הנגנים ולפני יציאתם גם.

איכות הסאונד של הנאנו החדש כמו איכות סאונד של האייפודים פשוט לא ברמה של cowon, iriver, . וזאת עובדה. הנאנו החדש לא מספק שום דבר מיוחד ששווה לקנות אותו ולא את הD2 או הזן. הוא פשוט לא ברמה שלהם.

מלבד הגודל הפיזי הקטן יותר של הנאנו (בא גם על חשבון גודל המסך) אני לא מוצא שום סיבה לקנות אותו במחיר כזה. אז הוא נוח נכון. אז?

הקריאיטיב זן נגן לא פחות נוח מהנאנו והוא הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shure E3c ןAKG K518dj. לאח שלי יש את הE4c ככה שיוצא לי לשמוע גם בהם לפעמים.

רק חבל שכרגע אני בלי נגן אחרי שמכרתי את הZVP ואת הZVM שלי :nixweiss:

אני לא מבין איך אפשר להשוות את הנאנו למפלצת הזאת שנקראת D2. ולא לשכוח את הקריאיטיב זן, המייזו m6 והאייריבר קליקס שגם הם לפני הנאנו ברשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הסאונד של הנאנו החדש כמו איכות סאונד של האייפודים פשוט לא ברמה של cowon, iriver, . וזאת עובדה. הנאנו החדש לא מספק שום דבר מיוחד ששווה לקנות אותו ולא את הD2 או הזן. הוא פשוט לא ברמה שלהם.

מלבד הגודל הפיזי הקטן יותר של הנאנו (בא גם על חשבון גודל המסך) אני לא מוצא שום סיבה לקנות אותו במחיר כזה. אז הוא נוח נכון. אז?

הקריאיטיב זן נגן לא פחות נוח מהנאנו והוא הרבה יותר טוב.

תלמד את הגדרה של המילה "עובדה". איכות צליל זה אולי אחד הדברים הכי אינדיבידואליים שיש. אין כזה דבר "עובדה" . באופן כללי אני לא ממליץ על אייפוד בקטגורית נגני , אבל לא בגלל איכות צליל, אלה בגלל שיש נגנים יותר משתלמים באותה קטגורית מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גבול לאינדיבידואליות. זה לא שהסאונד בין הנאנו לD2 הוא שונה והd2 טוב בקצת. הD2 יותר איכותי בהרבה וזה מורגש.

אבל לעומת זאת בין הזן לD2 כל אחד יכול להגיד משהו אחר. זה לא שאחד יותר איכותי מהשני אלא שהסאונד בין שתי הנגנים האלה הוא שונה וכל אחד יאהב משהו אחר.

וכל אלה שאומרים שהסאונד של האייפוד הוא איכותי לא פחות מהנגנים של cowon או של אז זה מסיבה אחת, הם פשוט אוהבים את הנגן הזה כי הוא אייפוד.

הסאונד בנגני האייפוד הוא פחות טוב באופן מורגש מהמתחרים האחרים. בדיוק כמו שהסאונד בנגנים ג'נרים גרוע לעומת נגני סאן דיסק לדוגמא. גם זה אינדיבידואלי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...