Ipod nano gen.3, כדאי?[ תקציב 750-800] - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ipod nano gen.3, כדאי?[ תקציב 750-800]

Jules Winnfield

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש גבול לאינדיבידואליות. זה לא שהסאונד בין הנאנו לD2 הוא שונה והd2 טוב בקצת. הD2 יותר איכותי בהרבה וזה מורגש.

אבל לעומת זאת בין הזן לD2 כל אחד יכול להגיד משהו אחר. זה לא שאחד יותר איכותי מהשני אלא שהסאונד בין שתי הנגנים האלה הוא שונה וכל אחד יאהב משהו אחר.

וכל אלה שאומרים שהסאונד של האייפוד הוא איכותי לא פחות מהנגנים של cowon או של אז זה מסיבה אחת, הם פשוט אוהבים את הנגן הזה כי הוא אייפוד.

הסאונד בנגני האייפוד הוא פחות טוב באופן מורגש מהמתחרים האחרים. בדיוק כמו שהסאונד בנגנים ג'נרים גרוע לעומת נגני סאן דיסק לדוגמא. גם זה אינדיבידואלי נכון?

בהחלט. אתה לא תחליט בשביל אנשים אחרים מה נשמע טוב ומה לא בדיוק כמו שאני לא אחליט עבורך. אתה רוצה לספק נתונים לגיטימים תביא מאמרים רציניים ומובססים העושים השוואה באיכות הצליל בין כל הנגנים באמצעות ציוד מתקדם. אם אני לא טועה עשו השוואה כזאת בתקופת דור ה-4 של אייפוד ולאייפוד הייתה איכות הצליל בין הטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט. אתה לא תחליט בשביל אנשים אחרים מה נשמע טוב ומה לא בדיוק כמו שאני לא אחליט עבורך. אתה רוצה לספק נתונים לגיטימים תביא מאמרים רציניים ומובססים העושים השוואה באיכות הצליל בין כל הנגנים באמצעות ציוד מתקדם. אם אני לא טועה עשו השוואה כזאת בתקופת דור ה-4 של אייפוד ולאייפוד הייתה איכות הצליל בין הטובים.

מה שאתה אומר זה כבר התחכמות מיותרת אתה יודע?

קח נגן סאן דיסק, cowon, iriver או כל מה שבא לך מול נגן ג'נרי ותעשה סקר. תן לאנשים לשמוע ותראה מה יגידו. לגבי האייפוד זה אולי לא ככה והסאונד שלו יספק הרבה מאוד אנשים אבל אנשים שאוהבים לשמוע את המוזיקה שלהם באיכות גבוהה לא יסתפקו בסאונד של האייפוד.

והנה פה העניין, לא רק שהם נותנים יותר מאפל, הם גם יותר איכותיים מהנגנים של אפל! באותו מחירים ואף יותר זולים.

מה שאמרת כרגע זה פשוט משפט נדוש של פאן בוייס של .

אני יגיד לך משהו. לדעתי האייפוד בתחילת דרכו היה הנגן הטוב ביותר. אבל החברות האחרות התפתחו וגדול ובשנתיים האחרונות ניתן לראות שהנגנים של המתחרים פשוט יותר טובים! לפני 3 4 שנים היינו יכולים להתווכח על זה הרבה ולא היה יוצא מזה כלום. ותאמת גם אני אישית לפני כמה שנים הייתי מבולבל מאוד בין לא מעט נגנים מתחרים לבין האייפוד. היום אין לי ספק בכלל שהאייפוד נשאר מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה עושה כזאת השוואה בין אייפוד לשאר הנגנים מילא, אבל הדוגמא שלך ממש לא במקום. זה כמו שאני אעשה השוואה בין רמקולים ב-200 שקלים לרמקולים ב-5,000. מדובר בקטגוריות מחיר שונות לחלוטין. כמו פיאט ומרצדס.

על סמך מה אתה מחליט שהם לא יסתפקו? כי הוא לא תומך בפורמטים "אודיופילים"? זה בסך הכל גימיק שיווקי. 99.9 ממילא משתמשים ב- ומי שאוהב מוזיקה באיכות גבוהה שומע אותה דרך מגבר סטריאו+רמקולים מדפיים איכותיים+דיסק מקורי.

אני יגיד לך משהו. לדעתי האייפוד בתחילת דרכו היה הנגן הטוב ביותר. אבל החברות האחרות התפתחו וגדול ובשנתיים האחרונות ניתן לראות שהנגנים של המתחרים פשוט יותר טובים! לפני 3 4 שנים היינו יכולים להתווכח על זה הרבה ולא היה יוצא מזה כלום. ותאמת גם אני אישית לפני כמה שנים הייתי מבולבל מאוד בין לא מעט נגנים מתחרים לבין האייפוד. היום אין לי ספק בכלל שהאייפוד נשאר מאחורה.

בדיוק להפך. בעבר המתחרים הציעו הרבה יותר בהשוואה לאייפוד. להזכיר לך את הבאנדל העשיר של H120? באותה תקופה iriver נתנו שלט עם מסך, נרתיק, אלף ואחד כבלים, מתקן להטענת הנגן בתנאי שטח (מכשיר כזה שמעביר חשמל דרך סוללות AA), מדריכים ומה לא. מה היום נותנים? כבל , דיסק, ב-10 שקלים. לפחות לאייפוד יש שוק אביזרים נלווים מפותח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט לא קולט אה?

טכנית, הD2 מספק ביצועי סאונד טובים יותר מהאייפוד!

להזכירך אנחנו מדברים פה על נגני . ומי שרוצה לקנות נגן שנותן את האיכות הסאונד הגבוהה ביותר אז שלא יקנה אייפוד כי הוא די רחוק מלהיות כזה.

אני דיברתי על באנדל? מי דיבר על באנדל? הבאנדל ממש לא מעניין אותי. אני מדבר על הנגן עצמו! על האיכות שלו! על הרמה שלו! על מה שהוא נותן מבחינת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק :xyxthumbs:

זאת הנקודה. לא צריך להיות מבין גדול כדי להיכנס לכמה ביקורות. החוכמה היא לא להמליץ לאחרים ממה ששמעת וראית בביקורות ומאמרים אלא מהניסיון שלך עם הנגנים שאין יותר אמין מזה.

ואני מאמין שכל בנאדם שבא לפה ומבקש עזרה למצוא נגן שמתאים לו אז ברור שהוא ירצה שאנשים שהתנסו עם הנגן יעזרו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום:

ההתלבטות הסופית שלי היא בין הZen ל D2 כשהפרש המחירים הוא 200 שקלים לטובת הZen .

וכאן עולה השאלה:

מהם ההבדלים בין בין הZen ל d2?

שתי הבדלים שמצאתי:

הוא שה תומך בכרטיס עד 8 גיגה והD2 תומך עד 4 גיגה.

SNR: שאני לא יודע מה זה אבל אצל הזן זה לא קיים ואצל ה D2 זה 95 דציבלים.

תכתבו לי בבקשה את שאר ההבדלים בין הנגנים כדאי שאני אידע אם שווה לי להשקיע את ה 200 שקל הנוספים האלו בנגן על חשבון האוזניות.

שוב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הD2 תומך בכרטיסי SDHC שמגיעים ל8 ג'יגה ואפילו 16 ג'יגה ובעתיד גם 32 ואפילו נפחים גדולים יותר. בזן אני יודע שהכרטיס קצת בעייתי כי המוזיקה של הכרטיס לא מתחברת ביחד עם המוזיקה של על הנגן וגם זה עושה בעיות לפעמים.

הסוללה של הD2 הרבה יותר טובה, הוא תומך בתיקיות, בעברית מלאה, משחקי פלאש, ערכות נושא, מגיע עם מטען לחשמל (אני חושב רק בגרסת ה8 ג'יגה), תמיכה בהרבה סוגים של קבצים, מגבר מפלצתי, יציאה לטלויזיה, line-in.

לגבי הsnr, בדרך כלל בנגנים הטובים יותר של קריאיטיב הsnr הוא 97 או משהו כזה. אבל לא יודע לגבי הזן כי לא ציינו. בכל אופן שתי הנגנים האלה נותנים איכות מעולה בין הטובות בשוק.

היתרון של הזן זה שהוא יותר טיפ טיפה יותר קטן וקל והשימוש בו לטעמי עדיף על פני המסך מגע. מאוד נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה והפירוט בתגובות

אבל אני חושב שבסוף אני הולך על הMeizu m6

אני מצטער על הטירחה אבל אם תוכל לכתוב לי גם מה ההבדל בינם לבין ה זה מאוד יעזור לי.

החלטתי ללכת לבסוp על הMeizu מהסיבות הבאות:

1.יותר מקום בפחות כסף

2.דק וקטן כמו שאני צריך

3.מהביקורות שראיתי ביוטוב על הD2 לא התלהבתי מהשימוש במסך מגע

4.ה TV out תומך רק ברזולוציה של 320*240 ולא 640*480 שזאת רזולוציה נורמלית כדי לראות בטלויזיה כך שזה סתם גימיק שיווקי כדי לקחת יותר כסף, לא?

5.אנשים בעלי המכשיר טוענים שכאשר מכניסים כרטיס הרחבה של 8 גיגה המכשיר הופך לאיטי.

והסיבה הסופית שאני לוקח את ה Meizo על פני ה D2 היא שיחד עם הMeizu 4gb אני לוקח אוזניות איכותיות( AKG k518 DJ ) ועדיין יוצא לי יותר זול מאשר D2 4gb עם אוזניות ג'נריות.

מה אתה חושב?יותר כדאי לא?

ועוד כמה שאלות, אחרונות, אני מבטיח(או לפחות מקווה)

1. איך איכות הסאונד שלו על פני הD2, עד כמה היא יותר נמוכה?

2.האם אני יוכל לנצל אוזניות ברמת איכות של 400 שקל עם ה Meizu

3.ב לעומת ה D2 וה יש 260K צבעים ולא 16 מיליון, ההבדל יהיה מורגש באופן רציני בזמן צפיית סרטים/קליפים?

בקיצור, מה יותר שווה:

K518+M6

או

d2/Zen+K26P

שוב תודה רבה! אני יודע שאני חופר פשוט הכסף לא בא לי בקלות :-\

נערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...