Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

יש לי את המשחק והכל אבל כשאני ניכנס זה עושה לי מסך כחול כזה דיי דומה לבאג המוכר שיש בווינדוס

ואז כמובן שאני חייב לעשות ריסטרט

והוא כתב לי גם שהוא זורק \ משליך משהוא שקשור לזיכרון..

מה אני עושה? מה יכולה להיות הבעיה? (דחוףף ]: )

תודה רבה לעוזרים [:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי את הקטע של המשחק, קניתי מכוניות, אני משפר ואי אפשר להיות איתם? למה אני מתחרה רק עם Golf GTI, ההונדה והשברולט?

ועברתי כבר פעמיים את ארבעת המשימות ב Nevada, עזבתי את היום וזה חוזר לאותו מקום. מה הקטע?

EDIT, לא משנה הסתכלתי עכשיו וראיתי שיש עוד 2 משימות בצד

ומישהו יכול לעזור לי?

יש לי בעיה במשחק.. המשחק כל הזמן חוזר לדקסטופ כשאני שם איזושהיא הגדרה על HIGH

אני משחק על 1024x768. המשחק עולה אם אני שם בהגדרות של המכונית MED אבל כשאני משנה משהו על HIGH או הגדרות של העולם הוא פשוט חוזר לדקסטופ אחרי הטעינה

למה זה? הכרטיס מסך שלי ממש חלש? ואם הוא כן, הוא לא אמור בכלל להמשיך להריץ את המשחק אבל לאט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקטע של המשחק, קניתי מכוניות, אני משפר ואי אפשר להיות איתם? למה אני מתחרה רק עם Golf GTI, ההונדה והשברולט?

ועברתי כבר פעמיים את ארבעת המשימות ב Nevada, עזבתי את היום וזה חוזר לאותו מקום. מה הקטע?

ומישהו יכול לעזור לי?

מה הכרטיס מסך שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין דבר אחד.....שאני בתוך יום מירוצים איך אני קונה מכונית?נשארו לי עוד 570 נק' להשיג ואני ממש לא יכול עם המכונית שיש לי.....ניסיתי כמה פעמים לעבור שוב את אותו מירוץ גירדתי פה ושם נק' וזהו...אי אפשר לקנות מכונית אם התחלתי כבר יום מירוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק כבר כמה ימים עברתי בערך 20% אבל זה נהיה משעמם בגלל שכמעט כל הזמן אותם המסולולים והרבה סיבובים וכמעט מסתובב הראש מזה..ורוב השלבים הם GRIF וחלק Speed Challange ששתיהם זה אותו הדבר פשו אחד אם נקודות ואחר בלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה זה לפי דעתי ה NFS הכי טוב שיצא עד עכשיו, לא מבין למה השמיצו אותו אני ממש אוהב

עברתי את ה SHOWDOWN הראשון ולקחתי את ה GTO הזאת.. מעולה בדריפטים ומהירה פחד.. אני רק נוגע בחץ והיא בהילוך רביעי

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני עברתי תבוס קיבלתי ת BMW ה E92 אם אני לא טועה ממש סוסה!!אבל בכל זאת נמאס מאותם השלבים לפחות ב NFS אחרים היתה חושי כזה היה תקטע של המשטרה אבל םו אתה רק נוסע בסיבובים...יהיו עוד מקומות מרוץ חוץ מהמסלולים הסגורים האלו..כאילו מתי יהיו מסלולים בסגנון שהיה ב DEMO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחרויות המיועדות לווילי אני בכלל לא מתאמץ, המכונית מתרוממת ישר אחרי שאני עובר להילוך 1. בdrag רגיל באמת צריך את ה/Perfect Shft.

אני חייב לציין שזה ממש מעצבן שהאוטו עושה ווילי באמצע drag, אתה מאבד שליטה על האוטו וניכנס באיזה עמוד (בגלל זה יש לי 5 Totaled)

ממש לא!!!

אני עושה את הכל פרפקט שיפט והמכונית לא מתרוממת בכלל!!

יש לי FORD GT טיפה משופרת אחרי שמכרתי וחסכתי כסף ואני לא מצליח! יש לה בערך 600 כוחות סוס !!!

יש איזהשהו שילוב של מקשים בשביל להרים אותה למעלה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק PRO STREET ונתקלתי בבעיה מוזרה מאוד, במחשק עצמו, למכונית יש נטייה ליסוע שמאלה.... כאילו יש איזה פנצ'ר או משהו כזה... למכונית פשוט יש נטייה שמאלה! שאני נוסע ישר המכונית פשוט נוטה קצת שמאלה ולא הבנתי ממה ואיך זה נובע!

אין כפתור לחוץ או משהו כזה.. וניסתי כם לבדוק בהגדרות של המשחק אך ללא הצלחה....

יש פיתרון לזה????

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק במשחק PRO STREET ונתקלתי בבעיה מוזרה מאוד, במחשק עצמו, למכונית יש נטייה ליסוע שמאלה.... כאילו יש איזה פנצ'ר או משהו כזה... למכונית פשוט יש נטייה שמאלה! שאני נוסע ישר המכונית פשוט נוטה קצת שמאלה ולא הבנתי ממה ואיך זה נובע!

אין כפתור לחוץ או משהו כזה.. וניסתי כם לבדוק בהגדרות של המשחק אך ללא הצלחה....

יש פיתרון לזה????

תודה

שים לב אם יש לך איזה ג'ויסטיק או פאד שמופנה או לחוץ על שמאלה..

לי פעם זה קרה והג'ויסטיק היה קצת לחוץ לצד שמאל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא!!!

אני עושה את הכל פרפקט שיפט והמכונית לא מתרוממת בכלל!!

יש לי FORD GT טיפה משופרת אחרי שמכרתי וחסכתי כסף ואני לא מצליח! יש לה בערך 600 כוחות סוס !!!

יש איזהשהו שילוב של מקשים בשביל להרים אותה למעלה???

איך תעשה ווילי עם אוטו 4X4??????????????????????????????????????????????????????????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...