Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed: Pro Street - הדיון הראשי

Liran3331

Recommended Posts

אצלי על 1280*1024 והכל על מקסימום המשחק רץ חלק (לא חוכמה, מחשב חדש).

בכל מקרה, הוא נראה מצויין, והשינוי במשחקיות גם תורם וגם גורע, אני אפרט:

שיפורים: לפי דעתי, שיפור הריאליסטיות במשחק היא חשובה, מכיוון שבשונה מהמשחקים הקודמים, לקנות את המכונית הכי מהירה והשיפורים הכי טובים לא מספיקה בכדי לנצח.

יש חשיבות לניתוח המסלול, לבלימה מוקדמת, לדעת מתי לעקוף מבלי להכנס בקיר, לשמור על המכונית וכו'...דבר שתורם רבות לפי דעתי לאופי של המשחק.

חסרונות: המשחק מסובך!

לכל סוג מירוץ שונה צריך מכונית אחרת, וצריך להגדיר אותה בצורה שונה, דבר המבלבל מאוד מכיוון שאין הדרכה לגבי המכוניות המתאימות ביותר לכל מירוץ.

התפריטים מאוד מסובכים (רק בשביל להחליף צבע הסתובבתי בין התפריטים כרבע שעה), ושיפור המכונית הפך ממשהו שרוצים לעשות כל הזמן, לדבר שנמנעים ממנו ככל שניתן.

לסיכום, אני מאמין שהמשחק מציג פוטנציאל גבוה מבחינת התכנים, אבל חוסר ליטוש שלו גרם למוצר לא בשל עם הרבה סיבוך, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנתי את המשחק איתמול עברתי קצת והוא חוזר לי לאותו מקום!! או שלא התחלתי במקום הנכון אינה תמונה http://www.swf.co.il/out.php/i17046_.jpg קיצר ניראה לי שלא התחלתי טוב מישהו יודע איך אני מתחיל לשחק תודה לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ההתקנה שלו על המחשב כבר איזה יומיים ופשוט אין לי שום חשק להתקין אותו...

נו ו...?

אם שיחקת ואתה רוצה לשתף עוד אנשים אז סבבה.. אבל למה סתם

התקנתי את המשחק איתמול עברתי קצת והוא חוזר לי לאותו מקום!! או שלא התחלתי במקום הנכון אינה תמונה http://www.swf.co.il/out.php/i17046_.jpg קיצר ניראה לי שלא התחלתי טוב מישהו יודע איך אני מתחיל לשחק תודה לעוזרים!!

אתה חייב לעשות DOMINATE ל RACE DAY הראשון לפחות.. זאת אומרת לנצח את כל האתגרים במקום הראשון.. אחרת זה לא שומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לעשות DOMINATE ל RACE DAY הראשון לפחות.. זאת אומרת לנצח את כל האתגרים במקום הראשון.. אחרת זה לא שומר

גם אני נתקעתי בזה... סיימתי את הקטע הוא כתב לי complite אבל מה עכשיו?

זה כל הזמן סוג של מחזיר אותי לשם.. אני לא רואה עוד מרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני משחקים מציאותיים יכולים לתסכל אותך עוד יותר מהר.

יש כאלה שאוהבים משחקים ארקיידיים ויש כאלה שמציאותיים, אין סיבה לבטל אחת מהגישות.

אבל ברור שיש גבול איפהשהוא, אני לא רוצה לנהוג בזונדה, אבל כמו שאמרו קודם, אני גם לא רוצה מכונית עם פאקינג כנפיים...

אממ לא.

הכי טוב הוא ללא ספק porsche unleashed.

אומנם הוא שוחרר ב2000 אבל הדרפיקה שלו ללא ספק סבירה לחלוטין אפילו כיום.

עשית חשק לנהוג במובי דיק, אני מוריד :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם בוכים,קצת קשה אז המשחק מאפן?

לדעתי הוא בסדר גמור,הוא הרבה פחות ארקיידי מהקודמים אבל מצריך טיפה יותר מחשבה ואשכרה יצא לי להוריד את הרגל מהגז..להבדיל מהקודמים.

צריך להשקיע טיפה מחשבה לפני שנכנסים לrace day ואיזה שידרוגים לקחת וכו'

בDRAG 1/4 מייל השיא שלי הוא 9.6...צריך מכונית שמאיצה מהר בלי דגש על הTOP SPEED.

בגריפ עדיף מאוזן וכו' וכו'

והוא רץ לי על כמעט הכל גבוה חלק ונראה סבבה..מה שדווקא לא ציפיתי מהמערכת הענתיקה שלי..

בכל מקרה

מבחינתי חופשי אפשר לדרג אותו 8-8.5..יותר טוב מקרבון שהיה דיי לא משהו,קצת מזכיר לי את הישנים יותר בסדרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק אכזבה אבל החלטתי לא להתייחס אליו כאל NFS אלא כאל משחק מירוצים רגיל ושמעו הוא קצת נחמד חוץ מהקטע המעצבן ביותר של הסרטונים בתחילת כל מירוץ במיוחד בדראג יש איזשהיא דרך לדלג עליהם ניסיתי כבר את כל המקשים במקלדת ואם אי אפשר לדלג על בסרטים האלו אני לא יכול לשחק זה פשוט מעצבן הבנתי את הפואנטה בשני הסרטים הראשונים והקריין שעוד שנייה גומר מלהכריז על הנהג אווווווווף

אז אם מישהו מכיר איזה טריינר או ציט אני אשמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחלץ כמה פעמים אנטר ורווח וזה יעביר תסרטונים.. אבל אם אתה מתכוון לסרטונים שהבחורה מזניקה את המכוניות לפני המרוצים את זה אי אפשר להעביר

מישהו ממליץ על מכונית טובה בשביל המרוץ DRAG?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...