שאלה למנויי בזק בינלאומי באינטרנט עם תשתית של Hot בלבד - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה למנויי בזק בינלאומי באינטרנט עם תשתית של Hot בלבד

moshe_91

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי הוא שונא אותך...

סתם, ברצינות.. יכולה להיות תקלה שהוא נעל את האיפי שלך...

בכלל, אולי שאלה טיפשית, אבל, ניסית לנתק את הכל מחשמל ולראות אם האיפי משתנה אחרי שחיברת מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי אני מזוייף, הורידו אותי :screwy:

ניתקתי כבר וזה לא עזר :\

עריכה: התקשרתי לתמיכה תכנית של 014 ואמרתי לנציג שיבדוק אם אני חסום ב - RAS והוא אמר שלא וגם הוא אמר שזה אמור להיות ככה שהאייפי לא מתחלף (לאנשים שמחוברים דרך כבלים) ... לא יכול להיות אבל ... אין כבר עוד מה לעשות נכון ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי הזוי לגמרי, העובדה שאתה מקבל את אותו IP מעידה על זה שזה מוגדר להם במערכת כך

כי כברירת מחדל, זה דינאמי לגמרי, כלומר IPים פנויים מהמאגר מוקצים למתחברים חדשים...

הרי אין לספקית אינטרס לשמור IP מסויים למשתמש מסויים, להפך, זה נחשב בזבוז מבחינתה.

שאלה שאולי קצת מוזרה: הורדת בעבר הרבה מ rapidshare?

עוד שאלה - בעבר (במהירות נמוכה יותר, אם הייתה לך, באותה ספקית ותשתית) התחברות לאחר ניתוק, כן שינתה לך את ה IP?

כשאתה לא מחובר עם החייגן שלך, כנס ל CMD ותרשום IPCONFIG, מה ה IP שעל ממשק כרטיס הרשת שלך? מתחיל ב 172? או במשהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיבור כבלים ללא חייגן אתה תמיד מחובר וה- IP שאתה מקבל הוא עם LEASE ארוך (של 24 שעות לפחות). לכן הוא יתחלף רק אם תתנתק לפרק זמן משמעותי....

תגדיר ב- חייגן PPTP/L2TP של בינלאומי ותתחבר איתו מעל החיבור הנוכחי שלך. ה-IP ישתנה בכל פעם שתתנתק ותחייג (ה-IP של החיבור ללא חייגן יישאר קבוע).

הרץ חיפוש בפורום אם אינך יודע איך להגדיר חייגן.

חבל שגם בתמיכה של 014 וגם בתמיכה של HOT לא מכירים את השיטה הפשוטה הזו (או שלא רוצים להודות בקיומה).

איך עושים זאת בבקשה ?

כמובן שאעשה חיפוש בפורום אבל היום אני ללא חייגן ומחובר אוטומטית בכל פעם שהכבל מחובר פיזית ,

החייגן אצלי בכלל לא משפיע אפילו אם אתקינו אלא אם כן יש הגדרה בוינדוס לפני ההגדרה של החייגן ?

ד"א חבל שנעלו את השרשור על הבעיות ב 014 "מחוסר עניין לציבור " .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שאולי קצת מוזרה: הורדת בעבר הרבה מ rapidshare?

כן

עוד שאלה - בעבר (במהירות נמוכה יותר, אם הייתה לך, באותה ספקית ותשתית) התחברות לאחר ניתוק, כן שינתה לך את ה IP?

כן

כשאתה לא מחובר עם החייגן שלך, כנס ל CMD ותרשום IPCONFIG, מה ה IP שעל ממשק כרטיס הרשת שלך? מתחיל ב 172? או במשהו אחר?

172

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, תמחק את החייגן הנוכחי שלך, צור חייגן חדש כמו בהוראות שרשמתי למעלה.

אם זה עדיין לא משתנה עם החייגן החדש, אז בקש לדבר עם תומך בכיר או מנהל בתמיכה של 014

זה נראה (ואני לא קובע כאן עובדה, אלא מעלה השערה בלבד) כאילו הם עושים את זה בכוונה או משהו

אתה אמור לקבל IP שונה בכל התחברות, עד כמה שאני יודע, זה היה כך מאז ומעולם.

אולי הם החליטו לתת LEASEים ארוכים לאנשים שמורידים הרבה תוכן (כשהאצבע על ההדק במקרי RAPID בזמן האחרון)

בכל מקרה, תומכים ומנהלים שתדבר איתם לרוב לא ידעו מזה, גם אם זה באמת ככה, אז אין טעם להפנות אצבע מאשימה.

פשוט תבקש להבין מה קורה, ולהסביר שבעבר בכל התחברות קיבלת IP חדש, ושעכשיו המצב השתנה,

ואתה מעוניין מאוד לחזור למצב הישן, שהם ישברו את הראש עם זה, זה לא משהו שקשור להגדרות במחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נמצא בחיבור DHCP MPLS בHOT+012 וה IP שלי משתנה כל מלא זמן - לא כל התנתקות

הם אמרו שזה בעיה בHOT שהם מקצים כתובת IP קבועה לך ומשנים אותה כל איזה שבועיים

אני ינסה להגדיר על גבי הDHCP באמצעות PPTP ונראה אם זה יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה זה קשור?

ב MPLS זה אכן עובד ככה (כלומר תלוי בהוט, ולא בספקית)

אבל פותח הת'רד לא מחובר ב MPLS, הוא מחובר בחייגן, הבעיות שלכם לא קשורות אחת לשניה.

(כלומר לך אין "בעיה" בעצם, אתה עובד בצורה שזה אמור לעבוד,

הפתרון שלך להחלפת IP הוא באמת להתחבר מעל ה MPLS בחייגן PPTP, אם 012 מאפשרים זאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז מה הפתרון בשבילי ?.. יש לי שאלה נגיד ואני אעשה את הפתרון הזה אז נכון כשנכנסים לאתרים אז זה רושם להם ב - Log שאני נכנסתי עם אייפי מסויים אז אם הדבר הזה שאמור להחליף לי את האייפי וכשאני אתנתק ואתחבר מחדש לאינטרנט ואכנס שוב לאתר הם יראו את האייפי שנכנסתי איתו מקודם או האייפי החדש שקיבלתי ?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו,, אני לא יודע אם זה בגלל שעכשיו 5 בבוקר, אבל אני לא מבין מילה ממה שכתבת, אתה צריך להתנסח יותר נורמלי.

בכל מקרה, בעמוד הקודם של הדיון הזה כתבתי לך מה לעשות, זה ה"פתרון" שלך, הנושא הזה סתם נגרר 5 עמודים, לא מבין איך זה הגיע לזה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...