שאלה למנויי בזק בינלאומי באינטרנט עם תשתית של Hot בלבד - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה למנויי בזק בינלאומי באינטרנט עם תשתית של Hot בלבד

moshe_91

Recommended Posts

יותר מומלץ זה l2tp

חוץ מזה זה מוזר לא שמעתי על אותו איפי בחיבור עם חייגן

לי יש dhcp חיבור ללא חייגן ואיפי קבוע

אם כבר מדברים על זה וqppt אתה אמרת שיש אפשרות ליצור חייגן ולהתקשר ככה שהאיפי של החייגן ישתלט על האיפי של הללא חייגן

האם יש אפשרות לעשות את זה גם עם ראוטר?

איזה פתרונות אחרים יש ?

וסליחה אם אני משתלט על הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סלחו לי אתם מדברים על ?

כן, אנחנו מדברים על . הרי חייגן PPTP/L2TP הוא בסה"כ סוג של .

יותר מומלץ זה l2tp

אם כבר מדברים על זה וqppt אתה אמרת שיש אפשרות ליצור חייגן ולהתקשר ככה שהאיפי של החייגן ישתלט על האיפי של הללא חייגן

האם יש אפשרות לעשות את זה גם עם ראוטר?

כן, בטח. גם אם יש לך חיבור ללא חייגן (MPLS), אתה יכול להגדיר את הנתב שלך שיחייג PPTP/L2TP (עם כל היתרונות והחסרונות של זה).

אני תמיד מעדיף להשאיר את הנתב ב-DHCP/DYNAMIC IP, ואם מסיבה כלשהי אני צריך IP שונה, אני מפעיל חייגן לוקלי על מחשב אחד. משום שרוב הנתבים מאפשרים מעבר של דרכם בלי שום בעיה, זה עובד (וכל שאר המחשבים עדיין מחוברים דרך הנתב עם ה-IP של ה-MPLS).

אהה אז הוא התכוון שיש אפשרות ליצור חייגן ולהתקשר ככה שהאיפי של החייגן ישתלט על האיפי של הללא חייגן ?.. אם כן איך עושים את זה ?..

כמו שאמרתי בהתחלה - אתה פשוט מגדיר חייגן ומחייג.

יש CATCH אחד - אין שום מניעה שהשיטה הזו תעבוד בכללי, אבל כל ספק יכול בעיקרון למנוע אותה, ע"י חסימה של שרתי ה-PPTP/L2TP שלו לחיוג מרשת האינטרנט (ופתיחתם רק לרשת הפנימית של HOT). נדמה לי ש-012 עושים את זה, כי מעולם לא הצלחתי לחייג לשרתים שלהם (cablepns/cablelns) כשהייתי מחובר ב-MPLS, והייתה כאן בפורום עדות של מישהו אחר שניסה ולא הצליח. עם 014 ו-015 לא נתקלתי בבעיה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אני צריך לעשות כדי לסדר את הבעיה הזו ?.. ניסיתי כבר להגדיר חייגן ל - PPTP ופשוט לא הצלחתי להתחבר . ניסיתי גם לערוך את החייגן הקיים מ - L2TP ל - PPTP והצלחתי להתחבר אבל האייפי לא השתנה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה IP של בינ"ל בחיבור חייגן...

די מוזר לי שהוא לא משתנה. כששיחקתי עם הדברים האלה בעבר, ה-IP האלה (84.110) היו משתנים בכל חיבור (או כמעט בכל חיבור).

עכשיו אין לי אפשרות כי אני לא בבית, אבל אנסה (אולי היום בערב) להתחבר ככה ולבדוק מה קורה עם ה-IP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מוזר מה שקורה אצלך. עשיתי את הניסוי היום בבוקר (התחברתי ב-PPTP ל-gch.bezeqint.net עם השם והסיסמא שלי) וב-3 התחברויות שונות (כולן בתוך פרק זמן של 30 שניות) קיבלתי 3 פעמים כתובת IP שונה (ואפילו לא קרובה).

תנסה לבדוק שם/סיסמא של חבר אולי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הכתובת הזו ?.. אצלי נתנו כתובת במספרים כי tevelbi.bezequint.net.il לא עבד לי ...

עריכה: שמתי לב כשאני מחליף את כתובות ה - Host, זה שהבאת ה - gch הזה והכתובת במספרים שהביאו לי אז האייפי מתחלף לי, אם אני נשאר כל כתובת מסויימת ואז אני מתנתק מהאינטרנט ומתחבר מחדש האייפי נשאר ... גם אם אני מחליף מ - L2TP ל - PPTP זה גם מתחלף עד שאני נשאר או עם PPTP או עם L2TP שוב כתובת האייפי לא משתנה לאחר התנתקות מהאינטרנט וחיוג מחדש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע כאילו אתה באמת תקוע בחיבור בבזק בין לאומי, אולי שווה לבקש מתומך שם שיעשה לך מה שנקרא "UNLOCK" משרת ה RAS שלהם.

או לחילופין, אולי מוגדר להם בטעות על היוזר שלך IP קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Remote access server

זה השרת שרשום בו שאתה מחובר :)

שחרור מנעילה בד"כ הוא מיידי, אלא אם כן יש להם בעיה או תקלה מסויימת מול השרת הספציפי.

בכל מקרה, אל תשכח לבדוק עם נציג שלהם, שלא מוגדר לך IP קבוע בטעות בכל מקרה.

גם אני מחובר ב 014, בחיבור ללא חייגן, וכשאני מחייג מעל החיבור הזה ב PPTP לשרת gch.bezeqint.net

אז בכל פעם אני מקבל IP שונה לחיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...