Crysis - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

אנשים למי שיש את המשחק המלא או מי שפשוט יודע, האם בסרטון הבא של YOUTUBE

http://www.youtube.com/watch?v=_aU2aSTG6z0

זה חלק מהמשחק המלא? ככה זה נראה בדיוק בחלק מהשלבים ?

או שזה גרפיקה שכבר הורידו מהסיבה שאין היום כרטיסים מתאימים.....

?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני שומע פה זלזול?

איזה באנצ' להריץ?

זלזול?

ממש לא.

בדיקה לגיטימית יותר היא להריץ את הבאנצ', ולא לראות ב-FRAPS את ה-FPS קופץ לו.

כנס לתיקיה של המשחק C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Bin32

תריץ שם את הקובץ Benchmark_GPU.bat.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים למי שיש את המשחק המלא או מי שפשוט יודע, האם בסרטון הבא של YOUTUBE

http://www.youtube.com/watch?v=_aU2aSTG6z0

זה חלק מהמשחק המלא? ככה זה נראה בדיוק בחלק מהשלבים ?

או שזה גרפיקה שכבר הורידו מהסיבה שאין היום כרטיסים מתאימים.....

?!?!

צריך לשחק באותו השלב בשביל לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיב אתה יכול בבקשה לעזור לי להגיע לאותו מצב כמו בתמונות שפרסמת? אני רוצה לראות איך זה ירוץ אצלי, וגם איך זה נראה בזמן אמת. אם זה יותר מעניין של COPY PASTE לכמה קבצים שאתה שולח, אז עזוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 8800GT וה GTX רחוקים מי להריץ את קרייסיס על V.HIGH.

אני לא בטוח שאפילו של GTX יצליח להריץ את קריייסיס על V.HIGH.

בכלל לא הגזמנו? :screwy:

GTX מספיק בשביל המשחק הזה.. המשחק רץ סבבה על הגדרות גבוהות V.HIGH וDX10... יש לזכור שזה משחק NEXT GENERATION וGTX כבר יותר מבן שנה... שזה גם צריך לקחת בחשבון...

GTX בשביל המשחק הזה יהייה לא שווה... כי הGTX מסתדר איתו די סבבה טיפה לאגים אבל נסבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אם הGTX יכול להריץ על הכי גבוה זה די סובייקטיבי ונתון לשיקול דעתו של כל אחד.

לאחד 25FPS זה בלתי נסבל בעוד למישהו אחר זה שחיק לגמרי, אל תשכח גם שיש אנשים כמוני שרוצים לנצל את כל האיכות שהמסך 24 יכול לאפשר וזה אומר לרצות לשחק על 1920X1600 מה שעוד יותר מוריד את הביצועים, על פילטרים בכלל עוד לא התחלתי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זלזול?

ממש לא.

בדיקה לגיטימית יותר היא להריץ את הבאנצ', ולא לראות ב-FRAPS את ה-FPS קופץ לו.

כנס לתיקיה של המשחק C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis SP Demo\Bin32

תריץ שם את הקובץ Benchmark_GPU.bat.

לא מצאתי קובץ כזה :S

בכל מקרה מחקתי את המשחק כי בקרוב יהיה את המשחק המלא ולא היה לי כוח להמשיך את הדמו... [נתקעתי בחלק כזה שאני על הר גבוה ויש בסיס למטה ויש לי כולה 20 כדורים לאקדח ואני לא מצליח לעבור את זה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיב אתה יכול בבקשה לעזור לי להגיע לאותו מצב כמו בתמונות שפרסמת? אני רוצה לראות איך זה ירוץ אצלי, וגם איך זה נראה בזמן אמת. אם זה יותר מעניין של COPY PASTE לכמה קבצים שאתה שולח, אז עזוב.

זה הרבה יותר מזה.

וזה לא יותר מידיי כבד ביחס לאיך שזה ניראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואייי אני כבר מת לשים את ידי על המשחק הזה! :jump: :jump: :jump:

מה שהכי אהבתי זה את האנימציה שעשו לדמויות... לדוגמה מדמו יש את הקטע שאתה רץ עם עוד חבר שלך בשביל להציל את החבר השני לקבוצה ואז אתה מגיע למקום שבו הוא נהרג והחבר שאיתו אתה הולך, עובר מעל הבול עץ בצורה משכנעת מאוד, הם השקיעו ממש במשחק הזה... זה יצירת אומנות המשחק הזה..

והביקורות אומרות את זה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עברתי בערך ת2 שלבים הראשונים.. בינתיים טוב מאוד.. מאוד כיף. זורם לדעתי קצת פחות טוב מFAR CRY אבל יש למשחק הזה טוויסט הרבה יותר מעניין מאשר לFC.

בינתיים יותר אהבתי את COD4, אבל עכשיו אני אחזור לשחק ונראה כבר מה תהיה הדעה שלי שאני אגמור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני לא חושב שאפשר להשוות בן CRYSIS לCOD... הדימיון היחיד שאני רואה ביניהם זה ששניהם FPS...

אבל ככה, שניהם מאוד שונים אחד מהשני...

נ.ב. תראו מה המשחק זה עושה לי? 2 וחצי בלילה אבל אני נשאר בשביל להתקין אותו.... :kopfpatsch: שדרך אגב זה מה שקורה עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם משחקים מעולים, כל אחד בדרכו.

אני פשוט אוהב יותר את קרייסיס, הוא ממשיך את FARCRY במשחקיות, מעניין האם הוא יהיה טוב יותר ממשחק הרשת (FARCRY) הטוב ביותר בכל הזמנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...