Crysis - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

כמובן שהתועלת בביצועים מבורכת מאוד.

רק עכשיו שמתי לב שיש כאן סוג של דו-משמעותיות. הכוונה היא שהמקור נראה טוב יותר או ה tweak? לטעמי המקור (very high) נראה טיפה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה קורא להבדלי קונטראסט וגאמא "הבדל ענק"? זה ההבדל היחיד המשמעותי שהתמונות מציגות.

מה אכפת לך? לא יודע מה איתך אבל לפחות לפי דעתי עם התוכנה הגרפיקה הרבה יותר יפה ככה!!!

ובנוסף טקסטורות טובות יותר ומפורטות יותר לפי דעתי (אני לא מתכוון שהוסיפו לטקסטורות פרטים... הם פשוט נראות חדות יותר

לפי דעתי...) רואים שהם שיחקו עם הקונטרסט והניגודיות ולפי דעתי עושה פלאים לגרפיקה

ההבדלים ב FPS נובעים מאופטימיזציות של ה tweaks שלא כ"כ באים לידי ביטוי בהבדל נראה לעין באיכות.

אפילו אתה אומר- האופטימיזציות של ה tweaks בקושי נראים לידי ביטוי לעיון באיכות אז כבר עוד סיבה להתקין

כי זה מעלה פלאים "יחסית" את הגרפיקה וה מאופטימיזציות של ה tweaks לא ממש נראת לעין

(למשל הצללים קצת פחות רכים, זה השוני היחיד שראיתי, והוא יכול להסביר את ההבדל בביצועים). אם כבר, יש הורדה קטנה באיכות, לא שיפור.

ההבדל בFPS אצלי הציג שיפור של בערך 10+- FPS

מבחינתי זה שיפור די גדול..אם מקודם זה לא היה שחיק עכשיו זה שחיק לחלוטין

וגם אם זה ההבדל היחיד עדיין זה נראה טוב יותר..

התגובה שלו מסכמת הכל:

ההבדל FPS משמעותי וככה הרבה יוכלו לשחק בצורה שחיקה לחלוטין

(וגם לפי דעתו זה נראה יותר יפה ככה)

כל הכבוד למי שפיתח את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלא הבנת אותי נכון. כל מה שרציתי לציין זה שאין שיפור באיכות הגראפית אחרי השינויים (קונטראסט וגאמא הם לא חלק מאיכות התמונה המרונדרת, ואתה כמובן יכול לשחק עם זה ידנית כדי להגיע לתוצאות אפילו טובות יותר ללא שום הבדל ב FPS), אם כבר אז יש ירידה קטנה. בגלל שהירידה זניחה, אין שום ספק שמומלץ מאוד להשתמש בשינויים האלה בזכות התועלת בביצועים. זה הכל.

אתה פשוט שאלת קודם איך זה יכול להיות אם יש שיפור ב FPS וגם בגראפיקה, אז חידדתי את זה וציינתי שאין שיפור בגראפיקה וניסיתי להסביר ממה נובע השיפור ב FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רציני לא רואים שיפור? מה הבעיות שלכם?

אלה בערך אותם ההגדרות הנעולות שMASSIVE AMMO הגיע אליהן ויש שיפור מאוד גדול באיכות הגרפית והמשחק יותר דומה לטריילרים שפורסמו בהתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני צריך עזרה

אני תקועה איפה שיש את החייזרים עברתי דיי הרבה אבל את זה אני פשוט לא מצליח הכל סגור שם :\

איך אני יוצא משם ?!

תמשיכי לחסל חייזרים (אחרי כמה הריגות יהיה רעידות כזה ואז יגיעו עוד חייזרים) ואז אחרי כמה רעידות הדלת תיפתח ואת תישאבי החוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיכי לחסל חייזרים (אחרי כמה הריגות יהיה רעידות כזה ואז יגיעו עוד חייזרים) ואז אחרי כמה רעידות הדלת תיפתח ואת תישאבי החוצה

תודה אבל אני באמת לא מבין למה "תמשיכי" אני בן (זכר ? יצור כזה אם *** ?)

למה חשבתה שאני בן לעזזל ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...