Crysis - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - הדיון הראשי

SciFi7

Recommended Posts

• תגובות 2.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה קטנה

יש לי את הסנייפר הזה הארוך שמקבלים יחסית בתחילת המשחק שמשחררים את הבת הסינית ההיא

בקיצור אני לוחץ מקש ימני ויש לי כוונת,אז אפשר לעשות יותר זום בכוונת הזאת ממה שזה נותן?

יש 2 סוגי כוונת במשחק: ASSAULT SCOPE אי אפשר לעשות זום ובשניה SNIPERSCOPE ניתן לעשות זום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לעצור נשימה. לא ניתן להיפסל במים מחוסר חמצן.

לא נראה לי שהוא התכוון לקטע עם המים.. לדעתי הוא התכוון לקטע של הסנייפר.. ברגע שפותחים כוונת אז היא כל הזמן זזה למטה ולמעלה בגלל שהדמות נושמת (כן, זה די מעצבן).. בכל מקרה, אין אפשרות לעצור את הנשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די תקוע בחלק של הכפר >< אני פשוט לא מצליח להכנס אליו.

מצד שני אני משתמש פשוט בכוח מסיבי.. לרוץ ולירות... אין לי כוח להתגנבות..

כל היופי שבמשחק זה שאתה צריך להתגנב ולהשתמש בכל הטכנולוגיה הקיימת כדי לחסל את האוייבים. להפעיל אסטרטגיה וטכניקה.

אם אתה רוצה ללכת ראש בראש, תשחק משחקים נוסח סירייס סאם וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה?!?!?!

בדמו ובתחילת המשחק על VHIGH ב- זז לי על בערך 23FPS, ועכשיו - זה נתקע כל רגע!!!!!!!!

הורדתי את ההגדרות ל-HIGH (מה שאמור לזוז לי חלק, בלי AA) וזה עדין זז על 18FPS! וכל שניה זה נתקע לי ויש לי מלאא לאגים!!!

אני חייב להוריד את ההגדרות למדיום וגם שם יש לי בערך 40FPS (פעם היה בערך 50-60)!!

והאנשים פה באמת זאת הגזמה. ממש. כל מקום יש מיליונים, באים בחבורות וכשהורגים באים עוד מכל הכיוונים ונמאס כבר..

FARCRY היה משהו אחר... שכיף לעשות אותו ולסיים אותו כמה פעמים.. הייתה שם אווירה כזאת... וכאן - זה פשוט.. משחק.. אני לא מרגיש משהו מיוחד כמו ב-FARCRY. אותו סיימתי איזה 3 פעמים וכל פעם נהניתי מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במים כן אפשר למות. אני פעם אחת נתתי למשחק להתחיל ועזבתי אותו - הלכתי הצידה. אחרי כמה זמן אני שומע קולות נחנקים. אני בא ורואה את המסך מהבהב באדום. הדמות מתה...

ולגבי הכנסות לכפר - אני עשיתי ככה. קודם כל לא באתי מקדימה, חיפשתי כניסה צדדית יותר (תמיד לבחון את כל האפשרויות). הורדתי את האנשים במשין גאנים הנייחים, ואז התקרבתי לאט לאט עם STEALTH צמוד לגדר, למשין גאן הנייח ולמוקשים, זה מקום לא נוח אבל הוא מאפשר לי לנוח (בזמן שיורים עלי גם) ולתת לאנרגיה להתחדש. ואז התגנבתי שוב לתוך בית שבתוך הכפר שם (אם אני לא טועה בבית היו תרנגולות, אם זה עוזר. היה שם גם משגר טילים). התגנבות זה העיקר. ובאמת יש כמויות לא נורמליות של אויבים. גם עם הדשוטים זה מתסכל להרוג אותם אז אני פשוט הולך ישר למטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע סיימתי את המשחק.. משחק טוב אך לא יותר מזה.. אין ספק שהמשחקיות ממש מצויינת, אבל השלבים והמשימות ממש משעממות.

המשחק עבד לי ממש טוב על 1280X1024 בלי AA הכל על HIGH כל המשחק.

אני מעדיף את COD 4, משחק הרבה יותר טוב ומלהיב.

איפה מצאת את ה TAC GUN בשלב שאתה על הספינה נלחם מול החייזר הענקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו משהו ניסה להתקין את BETA DRIVERS 169.09 וראה שיפור בביצועים כי אצלי עם הדרייברים

163.75 E6700 GTS8800-320MB 2GB RAM@800 בהגדרות כמעט הכל ב HIGH בלי פילטרים ו-900 1440 המשחק מקרטעה בסביבות 18-25 FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלה שמתבכיינים שיש יותר מידי אויבים - תלמדו להשתמש ב Nano Suit.

גם ב DELTA לפי דעתי קריסיס הרבה יותר קל מ FARCRY.

אבל NANO SUIT זה כל מה שעושים שם!! זה כאילו שבלי זה אין סיכוי לעבור את זה!

ב- (שדרך אגב יותר קל מ-CRYSIS...) צריך לבוא מרחוק עם סנייפר, להתקרב, להרוג אנשים, ושם זה גם אפשרי כי אין 5 קבוצות של 20 אנשים במרחק 50 מטר אחד מהשני... כאן זה כאילו בלי זה אין סיכוי לעבור..

ואני רואה את עצמי הרבה פעמים מוצא לי איזה מקום בצד ומחכה שהכוח של החליפה יעלה, וזה גם מעצבן..

בקיצור מתחת לציפיות שלי, למרות שבכל מקרה זה עדין משחק מאוד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלה שמתבכיינים שיש יותר מידי אויבים - תלמדו להשתמש ב Nano Suit.

גם ב DELTA לפי דעתי קריסיס הרבה יותר קל מ FARCRY.

הבעיה שגם לקוריאנים יש NS !

הבנתי שההסטרטגיה הכי טובה זה פשוט לתפוס מחסה טוב מגובה(עדיף)להפוך לבלתי נראה ולהוריד אותם אחד אחד.

בלי שהם יבינו מאיפה יורים עליהם כי הכמויות של החיילים באמת גדולות והFPS נמוך יחסית כך שלא נוח לנהל קרב פנים מול פנים נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...