הגדרות צבע/בהירות/ניגודיות אופטימליות ל226bw.. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות צבע/בהירות/ניגודיות אופטימליות ל226bw..

levimadman

Recommended Posts

שלום לכולם,

היום התחדשתי בSamsung 226BW..

יש לציין שבמסך הזה כבר אין סימוני פאנלים (s,a,c) וגם בservice function לא מופיע שום דבר..

מה הן ההגדרות האופטימליות של המסך הזה ?

הגדרתי לפי המדריך של Xvertigo הנמצא בsticky.. נראה לא רע..אבל הוא מותאם לפאנל מסוים.. יש עוד משהו שאני צריך לדעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת צבעים אם רוצים להשיג בו צבעים חמים יותר, כלומר לשנות את מידת ההכחלה של המסך ניגשים ל-OSD, ל-Color Tone משנים ל-Custom על מנת לקבל גישה לערוץ הצבע הכחול ושאר הערוצים לפי התחושה שלך. אבל לא הייתי רואה בזה צורך אמיתי אלא אם אתה רואה שיש נטייה לצבע מסויים בעת שאתה מציג מול מרקע לבן לחלוטין דף ברמת לובן גבוהה בתנאי תאורה חיצונית שנוחים לך לעבודה עם המסך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה

אני אעבוד על זה קצת..

תודה על התגובות והעזרה !

ואגב, המסך הזה ממש טוב ביחס למחירו.. התרשמתי נורא לטובה ..נכון-יש לו פאנל TN... נכון.. הוא לא שיא האיכות..

אבל למשתמש שלא רוצה להשקיע יותר מדי הוא מעולה!

(סתם כד"א:)- פשוט די מציק לי שאנשים שאפילו לא ראו את המסך שוללים אותו בגלל הפאנל שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי את המסך הזה השבוע ...

זכיתי במכירה פומבית באחד האתרים (אל דאגה, זה יבואן רשמי) ב 1509 שקל

מה זה בדיוק סימון של הפאנל? מה זה אומר , ומה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר הפאנל של המסכים האלה היה מיוצר ע"י 3 חברות שונות.. chimei au .. כשהסמסונג הכי טוב.

היה ניתן להבחין בזה ע"י הבטה במדבקה הסידורית של המסך (מאחוריו) הפאנלים מסומנים בs a c..

במסך שקניתי כבר לא כתוב מהו יצרן הפאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעבר הפאנל של המסכים האלה היה מיוצר ע"י 3 חברות שונות.. chimei au .. כשהסמסונג הכי טוב.

היה ניתן להבחין בזה ע"י הבטה במדבקה הסידורית של המסך (מאחוריו) הפאנלים מסומנים בs a c..

במסך שקניתי כבר לא כתוב מהו יצרן הפאנל.

אז בעצם אין יותר דרך לדעת ע"י מי הפאנל מיוצר?

המסך שלך הוא מהיבואן הרישמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...