שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא רפובליקני: ד"ר רון פאול גייס 4.2 מיליון דולר

kill_b7

Recommended Posts

חד מוח - להסביר לא להגיד - תתמקד באיך זה יקרה - תאר את התהליך פעולה ופעולת נגד ( איך זה יקרה :jump: )

השאלות לענות - אחרת זה לא דיון זה סתם החלפת מהלומות מיותרת מבחינתי במובן הרחב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

(אני מבקש חלק מהקרדיט על האקשן ;))

איך הוא רוצה כמה שיותר אם המדיניות שלו היא אי התערבות ???

אם לא איכפת לך ממשהו אז גם אין לך קשרים איתו כי קשר הוא מעורבות בצורה כזו או אחרת - ממש כמו שאתה עושה פה - הרי אתה איכפתי לרוני כי הוא רץ בארה"ב וארה"ב קשורה אלינו ( ) הרי אתה לא " מחלק " פלאירים של המועמד של המפלגה השמרנית של ניו גיני ,,,,,

וחביבי אני מעדיף לעבור על מצעים אחרים :cool2:

קצת לא קשור אליך ;)

שוויץ מישהו? היא מדינה שלא מתערבת במדיניות החוץ/פנים של מדינות אחרות אבל בקשר מעולה עם כל העולם. הוא תומך בקשרי דיפלומטיה ומסחר עם כל מדינות העולם.אני בעד רון פאול בלי שום קשר לישראל או כל מדינה אחרת. הוא אחרי הכל רץ לנשיאות שם ולא פה. בארץ יהיה לי אכפת מי יבחר פה(וכולם בכנסת לא מתאימים, כמעט כולם).

אתה יכול לעבור הבעיה שתראה שכמעט כולם אותו דבר בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מה לא קשור אלי ?)

ועד לרגע זה לא הוסבר בפורום דבר מלבד תעמולת בחירות כמו בצומת עם הפלאירים ---- איך הדברים יקרו ?? - איך יתבצעו התהליכים - מה התיכנון - בקיצור איפה התוכנית העיסקית ?

ואם נתמקד בשני נושאים 1. הקטנת החוב !

2. מדיניות לא פולשנית - קידום האינטרסים האמריקאים !

אני מכריז על הדיון הזה כפרופגנדה וכל מה שאמרתי הוכחתם ש - רון פאול מבקש מבוחרים חסרי יכולת חשיבה להצביע עבורו .

הכנסת ?? - אין כרגע קשר ישיר לדיון שמתמקד ב- דר' רון פאול - הקטן והגדול ?

אני אפרוש לי לבנתיים כי מתחיל לשעמם לדון עם חדי מוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך לא קשור לפורום ופה לא גם לא המקום לדבר על זה. סתם נפלטה לי הערה :P

איך הם יקרו?

1.צבא ארה"ב יסוג מאירעק.

2.הממשל יפסיק להתערב במדיניות החוץ והפנים של מדינות אחרות.

3.רפורמות בכלכלה האמרקנית.

4.כל אלו למעלה יגרמו לך שההוצאות יפסקו והחוב יתיחל להיות מוחזר.

מה שכן זה בכלל לא על החוב. זה רחוק מלהיות הנושא המרכזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.ומה יקרה בעירק - מה העירקים יעשו

2.מה הממשל יעשה במקום - איך האזרחים יקבלו את זה - מאיפה יהיה מימון לעשות ?

3.איזה רפורמות ? - מי אלו שהרפורמות ישפיעו עליהם הכי הרבה ? איך זה ישפיע עליהם ? איך הם יגיבו ? מה הממשל יעשה בקשר לתגובה שלהם ?

4.באין הוצאות אין הכנסות ? ומאיפו ייצרו כסף להחזיר את החוב ? - עכשיו כל המדינות שמחזיקות $$$ יבואו לדרוש את הערך של הכסף שלהם בחזרה ?? - אתה לא מבין שהוא מעמיד את האמריקאים בפני מילחמה הכי גדולה שהיית אי פעם ???

אתה ובוחריו לא מבינים שאין דבר כזה פעולה חד צדדית ? כל פעולה גוררת פעולה נגדית , אין , ריק , על כדור הארץ ( מלבד כמובן בראשים של כמה אנשים - שאפילו הוא מתמלא ב שטויות של אחרים ) אם האמריקאים יצאו משם מישהו אחר יכנס , יגביר את כוחו היחסי וכן הלאה עד שארה"ב תהיה חלשה ותכבש ? בהתחלה כלכלית . - ככה זה במציאות גלגל חוזר היום ארה"ב חזקה - חלשה היא תהיה , מתיי ?,,,,,,, - רוני רוצה את מוקדם ( לפחות זה מה שהתאוריות שלו אומרות ) גם שרון אמר דברים שרואים מכאן לא רואים משם - ודיין אמר רק חמור אינו משנה את דעתו ,,,, מה שאני אומר אני יודע שכשהוא יבחר - NOT הוא ישנה את דעתו כי יראה את מה שאני אומר . אבל,,,,,אני כותב פה בפוסט ,,, אתה רוצה להיות יותר סיני מסיני ----- גם להם לא עזרה החומה הסינית ----היום הם רוצים להיות יותר בחוץ ומעורבים מכל מדינה אחרת .

יקירי [הדברים שכתבת הוא מה יקרה ואני שאלתי איך יקרה ? איך זה יתרחש מי יעשה מה ואיך נגיב על כך ואיך הם יגיבו על התגובה שלנו - מבין ? - כי אם אתה לא יכול לעשות את זה בראש --- במציאות בטוח שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.שנשיא עירק ידאג לעירקים.

2.מה הוא יעשה במקום? אולי יתעסק בענייני הפנים והחוץ שלו? יקבלו את זה טוב מאוד הרוב בעד דבר שכזה מה שגם איך אתה בכלל מזכיר בעיות מימון במשפט על זה הרי כל העניין פה הוא לקצץ בכסף שנשפך סתם ככה בגלל פוליסת החוץ של הממשל בארה"ב. דבר זה רק יחסוך ולא צריך מימון מיוחד בשביל משהו.

3.אם אתה רוצה לקבל את כל הרשימה תקרא את המצע שלו בגדול זה סיום האמפריה,ביטול הIRS,ביטול מס הכנסה ודברים שקשורים להגבלות ממשלטיות על עסקים.

על מי זה הכי ישפיע? על תעשיית הבטחון התגובה שלהם ידועה וזה הרבה פאז וממה המשל יעשה? כלום הוא לא צריך לעשות הרבה.

4.עכשיו עושים בדיוק את זה יוצרים כסף מאוויר והכלכלה הולכת מטה עד שתישבר בנקודה מסויימת. ברגע שההוצאות יפסקו לממשל ישאר יותר כסף.החוב זה לא הדבר שהכי מעניין אלא כלכלת ארה"ב שלא נשענת כולה על החוב הלאומי של ארה"ב.

ד"ר זה תואר זניח שנותנים למפגרים ומישהו יכבוש את ארה"ב? :lol: ברצינות מאיפה באת?

לי נמאס לחזור על עצמי אתה פשוט מדבר שטויות כמו 2 הדברים האלו למעלה או שפשוט מבקש שאני יחזור שוב ושוב על מה שאני אומר. כמו שהצעתי לך פעם שעברה, תשיג עזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ זה המרחק שהשכל שלך יכול לתפוס לפני שהוא מתחיל להתלהם להעליב ולדבר בצורה פוגענית ??

אז באמת אתה כמו זה שאתה תומך בו -חסר השכלה ריק וחלול כמו התאוריות שלו הדר' שצריך תוארים כדי לכסות על ריגשי הנחיתות המוצדקים שלו .

אני לא תומך לא בו ולא בפוסט שלך יותר :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ זה המרחק שהשכל שלך יכול לתפוס לפני שהוא מתחיל להתלהם להעליב ולדבר בצורה פוגענית ??

אז באמת אתה כמו זה שאתה תומך בו -חסר השכלה ריק וחלול כמו התאוריות שלו הדר' שצריך תוארים כדי לכסות על ריגשי הנחיתות המוצדקים שלו .

אני לא תומך לא בו ולא בפוסט שלך יותר :hi:

לא נסיתי להעליב אלא לתת לך עצה. מישהו שדובר דברי שגעון צריך עזרה. בתי משוגעים ובתי חולים לא קמו כדי להעליב אנשים אלא לעזור להם.

אתה טוען דברי שיגעון ובגלל זה עדיף שתקבל עזרה לפני שהמצב יחמיר. אם אינני טועה אתה גם הזה שפתח תרד גזעני על רוסים אז בנוסף לשגאון אתה גם גזען, ברכותי.

למה אתה חושב שאני צריך את התמיכה שלך בו או בפוסטים שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האמריקאים יצאו משם מישהו אחר יכנס , יגביר את כוחו היחסי וכן הלאה עד שארה"ב תהיה חלשה ותכבש ?

מי בדיוק יכנס? כמה מדינות כבושות על ידי מעצמות על אתה מכיר?

ברה"מ התפרקה, בריטניה וצרפת כבר ויתרו על הקולוניות שלהם.

אף אחד לא מאיים על ארה"ב חוץ מהשדים שהיא מייצרת לעצמה.. אולי כדאי שתתחיל לשים לב בשם מה ארה"ב פועלת בשנים האחרונות.

מה עם הרעיון הפשוט שמדינות זכאיות למשאבים הטבעיים שלהם... רוב המדינות לא מפריטות את המשאבים הטבעיים שלהם, ברוב המדינות האזרח נהנה בצורה יחסית כזאת או אחרת מעושר המדינה ולא חברות זרות.

איך לתקן? בו ניקח את המדיניות נגד איראן לדוגמא.

איראן היא מדינה שיש לה את משאבי הנפט והגז הטבעי השני או השלישי בגודלו בעולם.

אבל עקב המחסור שלה בתשתיות קידוח וזיקוק היא מבזבזת את כל הדלק שהיא מפיקה על צריכה עצמית ויצור אנרגיה.

איראן צריכה להשקיע משהו כמו 2.5 מיליארד דולר בתשתיות דלקים על מנת לפתור את משבר האנרגיה שלה.

אבל במקום להסתמך על דלקי מאובנים שמחירים עולה והכדאיות הכלכלית שלהם להפקת אנרגיה היא נוראית

איראן חתמה הסכם עם רוסיה להספקת שלוש עד חמש כורים גרעיניים. אנרגיה גרעינית היא פי 3-5 יותר זולה מהפקת אנרגיה מדלקים מאובנים. והקמת הכורים תאפשר לאיראן להעביר את תעשיית החשמל שלה לאנרגיה גרעינית ולהפנות את שאר העתודות הטבעיות שלה ליצוא. וכל זה במחיר אפילו נמוך מזה שהיה עולה לה להשקיע תעשיית הדלק.

אבל במקום לאפשר לאיראן לקיים תעשיה גרעינית בצורה מפוקחת תחת ה NPT ארה"ב מובילה את הקוו שמסרב לכך שאיראן תעשיר בעצמה דלק גרעיני.

אני לא יודע אם תיהיה פה מלחמה בסוף... אבל אין לי ספק בכלל שאנשים בעלי אינטרסים בממשל רוצים לגרור את המצב הזה למלחמה שאתפשר לארה"ב שוב דריסת רגל באיראן.

שום דבר לא יתרום להורדת מחירי הנפט יותר מהצהרה פשוטה כמו "ממשלת ארה'ב ערבה לזכותה של איראן ליצר אנרגיה גרעינית תחת פיקוח ה IAEA בהתאם למסמך ה-NPT". מאשר האיומים במלחמת עולם שלישית ועיראק נוספת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא רוצה לתת לה (וגם לתת לה זה לא הביטוי הנכון - זה לא כאילו הם מחכים לקבל את זה מארה"ב, הכוונה היא לאפשר לה) את זה בלי פיקוח. איראן פותחת כל מתקן גרעיני שלה למפקחי ה IAEA.

ולגבי להשמיד את ישראל:

http://www.informationclearinghouse.info/article16218.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עד כדי כך נאיבי ? "איראן פותחת את כל מתקן גרעיני שלה..." כן, כל מתקן שנועד להפקת אנרגיה. אבל מה עם המתקנים שאנחנו לא יודעים עליהם, שנועדו להפקת פצצה גרעינית?

או שיש משהו שאנחנו לא יודעים ואתה יודע??? לא חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...