מחפש מסך רחב לסרטים ומשחקים עד 1750 שקל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך רחב לסרטים ומשחקים עד 1750 שקל

X-Style

Recommended Posts

מבלי להיות ציני יתר על המידה (וצר לי אם כן), האם אתה מחפש עציץ או מסך ?

ברור לי שעדיף שהמסך יהיה אסטתי (מה לעשות במדינה שלנו חונכנו לעשות רושם על החברה) אבל ברמה כזו שלהעדיף מסך עם פאנל TN כמו הסמסונג על הפיליפס שיש לו פאנל VA רק בגלל הצורה של המסך או בגלל שיש ???

נראה לי שאתה צריך לקרוא קצת יותר על ההבדלים בין סוגי הפאנלים במסכי LCD ולתת לשיקולים כמו איכות תמונה, זוויות צפיה קצת יותר משקל מאשר הצורה של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבלי להיות ציני יתר על המידה (וצר לי אם כן), האם אתה מחפש עציץ או מסך ?

ברור לי שעדיף שהמסך יהיה אסטתי (מה לעשות במדינה שלנו חונכנו לעשות רושם על החברה) אבל ברמה כזו שלהעדיף מסך עם פאנל TN כמו הסמסונג על הפיליפס שיש לו פאנל VA רק בגלל הצורה של המסך או בגלל שיש ???

נראה לי שאתה צריך לקרוא קצת יותר על ההבדלים בין סוגי הפאנלים במסכי LCD ולתת לשיקולים כמו איכות תמונה, זוויות צפיה קצת יותר משקל מאשר הצורה של המסך.

ואם אני אוסיף עוד איזה 100-150 שקל? אין סיכוי למצוא משהו שנראה יותר נורמלי? :\ אולי אחד המסכים של Dell?

כי תאמת גם חשוב לי שהמסך יראה טוב .. לא סתם אני קונה רק דברים של :silly:

חבל לי לכער תחדר בגלל מסך

אני דיי בטוח, גם לפי מה שאני רואה, שהרוב הולכים על משחקים של סאמסונג\דל\LG גם בגלל המראה של המסך..

ואם ממש אין כלום אז נראה לי שאני אתפשר על מסך רגיל ולא רחב.. אבל רק אם אין באמת מסך רחב ששווה תמחיר הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה ללכת בעקבות כולם ...

אתה צריך לקנות מסך שבראש ובראשונה יהיה איכותי ולא יציק לך בעניים, יתכן אף שמסך עם פאנל TN יראה לך מצויין וזה בסדר גמור.

מה שאני מנסה לומר שאתה צריך לראות בעניים שלך ולהחליט.

לגבי אופציות לא רחבות יש לך את ה VP930 של VIEWSONIC מסך 19 עם פאנל VA שגם לא נראה הכי אסתטי אבל הוא מסך מעולה וטוב גם למשחקים.

בנוסף יש את הסמסונג 971P גם מסך 19 עם פאנל VA שנראה מעולה ודווקא יענה לך על דרישות המראה אבל תהיה לו בעיה קלה של מריחות במשחקים.

ההמלצה שלי תתלבט בין הפיליפס שהוצע לך לבין ה VP930, למרות "הכיעור" שלהם הם מסכים מצויינים שנותנים תמורה מעולה לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים סבירים אבל שוב פעם מדובר על מסכים עם פאנל TN, נראה לי שאתה מחמיץ את הפואנטה שאני מנסה להעביר.

פתרון: גש לחנות (לדוגמה באג) תראה למשל את 971P של סמסונג ותשווה אותו מול ה 226BW של סמסונג או ה 22" של , תסתכל גם מהצדדים בזווית, תשווה חדות של טקסט ואחידות של התמונה בכל המסך -> אם אתה לא מבחין בהבדל משמעותי בתצוגה בין המסכים אז נפתרה הדילמה.

אם כבר החלטת לקחת מסך 20 / 22 עם פאנל TN אז כבר עדיף לך לדגום את המכירות הפומביות ותוכל לקנות אותם בכ 10% פחות ממחיר השוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים סבירים אבל שוב פעם מדובר על מסכים עם פאנל TN, נראה לי שאתה מחמיץ את הפואנטה שאני מנסה להעביר.

פתרון: גש לחנות (לדוגמה באג) תראה למשל את 971P של סמסונג ותשווה אותו מול ה 226BW של סמסונג או ה 22" של , תסתכל גם מהצדדים בזווית, תשווה חדות של טקסט ואחידות של התמונה בכל המסך -> אם אתה לא מבחין בהבדל משמעותי בתצוגה בין המסכים אז נפתרה הדילמה.

אם כבר החלטת לקחת מסך 20 / 22 עם פאנל TN אז כבר עדיף לך לדגום את המכירות הפומביות ותוכל לקנות אותם בכ 10% פחות ממחיר השוק.

חח כי פשוט קשה לי להאמין שכל המסכים הטובים חייבים גם להיות מכוערים.. אז אני אשאל ככה, בלי קשר לתקציב, איזה מסך 20 אינץ' יעבוד לי כמו שצריך ויראה גם נורמלי? קיים דבר כזה?

ותודה על כל התשובות והזמן שלך :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

226BW

22 inch

ונראה חיצונית ממש טוב,הוא גם סבבה מבחינת איכות

גם לי הוא נראה סבבה אבל לי נראה שאנשים לא אוהבים אותו כל כך בגלל הפאנל..

אולי יש פה למישהו את המסך הזה ויכול להעביר עליו חוות דעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DELL 2007WFP, אבל תצטרך להיפרד מ 2300 שקל.

אבל אם יורשה לי לנחש בסוף תלך על הסמסונג 226BW, למה ? כי בארצנו הקטנה הכמות תמיד מנצחת את האיכות.

בהצלחה !

חחח אפשר להגיד שבמקרה הזה המחיר מנצח את האיכות..

אז ככה.. איזה מסך עדיף

Dell E228WFP או הSamsung 226BW?

או מה ההבדלים ביניהם בעצם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...