סקירה שעשיתי לסמסונג 226BWוהשוואה לדל 228WFP... קישור בפוסט הראשון! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה שעשיתי לסמסונג 226BWוהשוואה לדל 228WFP... קישור בפוסט הראשון!

Xvertigo

Recommended Posts

לכל האנשים ה"רגילים" פה שמחפשים מסך נחמד (מאוד) בתקציב לא קטלני :cool2:

אני מקווה שאצליח לכתוב את זה כמו שצריך :lol: .. הנה תמונה או שתיים:

הנה קישור לסיקור שכתבתי בפורמט PDF :

http://rapidshare.com/files/27727965/Samsung_226BW_review.pdf.html

תגובות יתקבלו בברכה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום טל

כל הכבוד על היוזמה והמאמץ. :yelclap:

אני מסכים איתך שיחס מחיר עלות ה-22 אינטש נותנים תמורה טובה,אך השאלה היא אם לא עדיף בכל זאת לקנות את ה-2007wfp בעיקר בשל בעית הזויות וה-bleeding ?

איזה מסך העדפת את הדל או את הסמסונג? נראה שב- יש יותר bleeding או שאני טועה?ובסמסונג הצבעים מעט יותר חמים (אך לא בטוח שנכונים יותר)...

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום טל

כל הכבוד על היוזמה והמאמץ. :yelclap:

אני מסכים איתך שיחס מחיר עלות ה-22 אינטש נותנים תמורה טובה,אך השאלה היא אם לא עדיף בכל זאת לקנות את ה-2007wfp בעיקר בשל בעית הזויות וה-bleeding ?

איזה מסך העדפת את הדל או את הסמסונג? נראה שב- יש יותר bleeding או שאני טועה?ובסמסונג הצבעים מעט יותר חמים (אך לא בטוח שנכונים יותר)...

ערן

היי ערן

קודם כל, תודה 8)

לשאלה: אין ספק שה2007WFP מתאפיין בפאנל ונתונים טובים בהרבה, למרות שלא ראיתי אותו קראתי עליו הרבה וזה ברור מהכתבות עליו. מה שמשחק לרעתו זה 2" פחות והעובדה שלדעתי, רזולוציה של 1680X1050 ב20" יכולה להוציא את העיניים. היות והמסך משמש אותי למשחקים ולסרטים, פחות איכותי מה2007 אך גדול ממנו ועולה כמותו, אני מעדיף את ה226. אגב בסקירה לא רואים את המסך לאחר הכיול, הוא נראה טוב יותר. ואגב אם היה מסך עם פנל כמו ה2007 ב22" הייתי קונה אותו גם ב3000 ש"ח. פשוט לא היה נראה לי הגיוני למכור מסך 19" (Sony HS94P) ולקנות מסך 20" .

לגבי ה228, יש לו מעט יותר BLEEDING מה226 של אבל אתה רואה יותר ממנו בגלל צילום בחשיפה ארוכה יותר. מבחינת הצבעים, הצבעים בDELL היו חמים יותר מבסמסונג שהתאפיין בדומיננטיות של הצבע הכחול. לאחר הכיול המצב טוב בהרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני לחלוטין לשדרג מ HS94P ל 200WFP,מכיוון שמדובר ב:

1. אינץ אחד יותר גדול(ברור מאליו)

2. רזולוציה גבוהה יותר

3. פאנל איכותי בהרבה מה TN שיש בסוני

4. ארגונומיה מעולה

5. ללא פילטר מתשקף על גבי המסך (סוני אקסברייט)

אתה אמנם טוען שלדעתך לא תראה את ההבדל אבל לצערי טוענים את זה רק אנשים שבאמת לא ראו מסך שונה מ TN.

אני מבין שהכיס מציק אז בסופו של דבר ההמלצה בפורום היא ללכת על מסך קטן יותר שייתן לך פאנל איכותי יותר

כמו הזירוקס/לנובו במחיר שפוי, אם אתה פשוט חייב שיהיה לך "גדול" אתה מוזמן ללכת על כל מסך 22" רק אל תצפה לקבל המלצה

על מסך כזה כאן.

בנוסף ה 226 ממש לא מדויק וכאשר הצבעים שלו נושקים ל Delta e94 של 4 זה מצביע על מסך מאוד לא מכויל.

יש סיכוי גבוה שהדבר נובע מכך שמדובר בפאנל של AUO שיודעים בחוסר האכפתיות שלהם כלפי כיול ולראיה ה VP930

שמצויד בפאנל P-MVA של AUO אשר מגיע פחות מכויל מה 971P של סאמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק לגבי איכות הפאנל בהשוואה, אין פה ויכוח כלל וכלל, אך אתה טועה בהנחה שרוב האוכלוסיה מסוגלת להבחין בהבדלים. יש אנשים שמבחינים בדקויות והרוב לא. מה שיוצא מדבריך שאת ה226 לא היית שם אפילו כשטיח כניסה לבית וזה יוצר הילה של מסך "זבל" כשהוא לא מדהים, אבל גם לא זבל. 95% לא מסוגלים להבחין בהבדל אפילו (אותו דבר עם Overclocking). זה לא מסך של חברה עלומת שם עם מעגלים אלקטרוניים משנות השמונים ואיכות שואפת לאפס.

אני ממש לא סובל מהמסך, נכון שלא השוואתי 1:1 עם פאנל טוב יותר, אבל שוב, גם יחס עלות מול תועלת נכנס לתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...