קונה מחשב חדש (עוד פעם) - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש (עוד פעם)

SharP

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תיכנע ללחצים קנה XT.

hahahaha

תותה :)

אני לא מבין מה הקטע הזה של להקצין את מה שאמרתי לקניית XT...

בסה"כ יש לו מחשב טוב, ומחשב בן כמה חודשים אין סיבה להחליף, בטח לא כשיש לך מעבד 1400 מגה"צ+, שמספיק כיום לכל העבודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בסוף אני כנראה לוקח MAXTOR 60GB x2 7200rmp

hercules Ti500

A-bit TH7-2

ואכן ROM 16x

יעלה קצת יותר אבל שווה את הכסף "

אני רואה שהקשבת לי ;)

אני בטוח שלא תצטער ! בייחוד הלוח אם זאת מציאה לא קטנה. בקשר לזכרונות, אתה הולך להחליף חברה ?

בקשר לDVD, של איזה חברה ? יש הרבה X16.....

בקשר לדיסק הקשיח, תוודא שאתה לוקח את הדיסקים החדשים של מקסטור, שעובדים בתקן ATA133.

ואנשים, אל תכעסו עליו שהוא לוקח אינטל. גם אני לא הייתי ממליץ לבת דודה שלי או לסתם חבר שלא מבין משהו במחשבים לקנות . היום מערכת אינטל לא עולה הרבה יותר ממערכת AMD!!!!!!! שתדעו, שזכרונות DDR כבר יותר יקרים מRDRAM ! כך שכבר יש מקרים שמערכת יכולה לצאת יותר יקרה. נגיד אם הייתי צריך להחליץ למישהו על מחשב היום, בלב שקט הייתי ממליץ על P4T-E, שני זכרונות 128MB RDRAM 800MHz או שניים של 256MB, יחד עם מעבד 4 1.6GHz סוקט 478. זאת יכולה להיות מערכת מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך לשאול למה הוא בכלל קונה מחשב חדש, תסתכלו איזה מחשב יש לו כרגע!

אנשים, אני חושב שהפורום הזה וחלק מהמשתתפים פה גרמו לאדם הזה יותר נזק מתועלת, יש לו כרגע מחשב טוב והוא סתם הולך לזרוק כסף על מחשב חדש, אני פשוט רואה איך אתם מתעלמים ממה שאני כותב כאן, כי כנראה נח לכם לצאת שאקלים שאתם ממליצים על חלקים טובים, אבל תסתכלו איזה מחשב יש לו כרגע!!!!!!!

הוא בכלל לא צריך להחליף בו כלום, חוץ מאולי מאיץ וקצת זכרון(גם אם זה SDRAM) והמחשב ישאר איתו לפחות עוד שנה וחצי שנתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק!!! רק עכשיו שמתי לב...

Dude, תקנה רק מאיץ חדש ותחסוך הרבה כסף ותקבל תוספת מעולה של ביצועים, שתספיק לך לשנתיים...

פשוט תקנה רק Hercules 3D Prophet III Titanium 500 64MB -SDRAM 3.8ns Tv+DVI out!!!

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בסוף אני כנראה לוקח MAXTOR 60GB x2 7200rmp

hercules Ti500

A-bit TH7-2

ואכן ROM 16x

יעלה קצת יותר אבל שווה את הכסף "

אני רואה שהקשבת לי ;)

אני בטוח שלא תצטער ! בייחוד הלוח אם זאת מציאה לא קטנה. בקשר לזכרונות, אתה הולך להחליף חברה ?

בקשר לDVD, של איזה חברה ? יש הרבה X16.....

בקשר לדיסק הקשיח, תוודא שאתה לוקח את הדיסקים החדשים של מקסטור, שעובדים בתקן ATA133.

ואנשים, אל תכעסו עליו שהוא לוקח אינטל. גם אני לא הייתי ממליץ לבת דודה שלי או לסתם חבר שלא מבין משהו במחשבים לקנות . היום מערכת לא עולה הרבה יותר ממערכת AMD!!!!!!!

אפשר לשאול למה?

מערכת אינטל עדיין עולה הרבה יותר ממערכת . דבר ראשון מעבדים של אינטל לשוק הביצועים עולים 100-2500 דולר יותר ממעבדים של . פלוס שזיכרונות RDRAM עדיין יותר יקרים מ DDR SDRAM. פלוס שלוחות עבור פנטיום 4 יותר יקרים מלוחות עבור .

אז זה עדיין די הרבה יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה?

מערכת אינטל עדיין עולה הרבה יותר ממערכת . דבר ראשון מעבדים של אינטל לשוק הביצועים עולים 100-2500 דולר יותר ממעבדים של . פלוס שזיכרונות RDRAM עדיין יותר יקרים מ DDR SDRAM. פלוס שלוחות עבור פנטיום 4 יותר יקרים מלוחות עבור Athlon.

אז זה עדיין די הרבה יותר יקר.

הרבה יותר יקר בשבילו זה לקנות מערכת חדש שלמה של או של אניטל. בתור אחד שמבין במחשבים אתה אמור לדעת את זה.

שים לב איזה מחשב יש לו כרגע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ואז תייעץ לא מה כדאי לו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה הכללית יותר - ביזבוז הכסף שלו יתרום לעולם יותר מקנייה חכמה.

וכיוון שאני ממש לו מכיר את הבן אדם אישית. לא ממש איכפת לי שהוא יקנה מחשב חדש

להיפף - זה תורם לשוק המחשבים שבמצב לא טוב עכשיו.

כמובן שהוא היה יכול לקנות -רק- 3 Ti 500 ולקבל ביצועים משתווים למחשב שהוא רוצה

לקנות. או יותר טוב - לקנות גיפורס 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה הכללית יותר - ביזבוז הכסף שלו יתרום לעולם יותר מקנייה חכמה.

וכיוון שאני ממש לו מכיר את הבן אדם אישית. לא ממש איכפת לי שהוא יקנה מחשב חדש

להיפף - זה תורם לשוק המחשבים שבמצב לא טוב עכשיו.

אני לא מבין מה כואב לך בעניין הזה, מצד אחד אתה כמו איזה אידיליסט שמעוניין בצמיחת תחום המחשבים, ומצד שני אתה מדבר כמו איזה קאפיטאליסט מסריח שמעוניין שאנשים יוציאו כסף סתם לשם הוצאת כסף והגדלת ההון של הקאפיטליסטים השמנים.

לא מעניין אותי מה המצב בשוק, אני יודע רק דבר אחד אינטל הם מונופול קפיטיליסטי מסריח, וAMD הם קפיטליסטים מרסיחים וכך גם NVIDIA, לקנות סתם בלי סיבה זה מה שהחברות האלו רוצות שאנשים יעשו, וזאת הסיבה העיקרית מדוע כל הזמן יוצאים מעבדים/כרטיסי מסך מהירים יותר גם אם השוק באמת לא צריך אותם, כי החברות האלו יודעות ורואות שאנשים שקנו כרטיס/חלק לפני חצי שנה ב300-500 דולר יהיה מוכן לחזור על כך שוב גם כעבור מספר חודשים או חצי שנה, גם אם הדבר אינו הכרחי כלל!

אני לא יודע בן כמה אתה או מי ממן לך את חלקי המחשב, אבל חלקי מחשב מסויימים עולים יותר משכר דירה חודשי ממוצע, ובשביל אנשים מסויימים זה הרבה מאוד כסף! ואם יש משהו שצריך לעשות זה לא לקנות כרטיסים כשהם מעל למחיר מסויים וזהו, כי כל החברות, לדעתי, דורשות מחירים מפוקעים על חלקים מסויימים.

לדעתי, אתה צריך לייעץ לבן-אדם מה ייתן לא את הביצועים הכי טובים לכסף שלו, ואת האמת שהוא לא צריך לשדרג את כל המחשב שלו עכשיו כמו שאנשים פה אמרים לו!!!!!!!!!!!

כמובן שהוא היה יכול לקנות -רק- 3 Ti 500 ולקבל ביצועים משתווים למחשב שהוא רוצה

לקנות. או יותר טוב - לקנות גיפורס 4.

איך אני שונא אנשים שסוטרים את עצמם באותה פיסקה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...