Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 85 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

על מה אתה מדובר דובי?

לא נתקלתי בשום אחת מהבעיות ששטחת כאן.

יש מספיק שרתים עם TEAM VOICE CHAT תמצא כאלו ותשמור אותם במועדפים

אז אין שרתים ישראלים,ביג דיל.

מאות שרתים אירופאים עם פינגים נמוכים מ 100 .

אם התכוונת לריקוד הארנבות של שחקנים מסויימים אז זה אלמנט שאני כבר מזמן חושב שצריך לחסום.

מה הם קופצים ? :lol:

אבל בטח התכוונת ללאגים שאישית,לא נתקלתי עוד בתופעה כזו.

אין מה לעשות אתה אקסבוקסיונר שישר פוסל ורובנו פיסיונרים שלא כ"כ מתלוננים,כי אין לנו על מה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מה אתה מדובר דובי?

אם התכוונת לריקוד הארנבות של שחקנים מסויימים אז זה אלמנט שאני כבר מזמן חושב שצריך לחסום.

אין מה לעשות אתה אקסבוקסיונר שישר פוסל ורובנו פיסיונרים שלא כ"כ מתלוננים,כי אין לנו על מה :xyxthumbs:

מקפצים = warp, בLIVE גם על Latency אדום התנועה חלקה, פה על 60+ הם מתחילים לקפץ קדימה אחורה.

מה שאני יכול להגיד מגרסאת הPC.

עליית הרמות הרבה יותר מהירה מהXBOX לצערי שעה של משחק ורמה 10, בXBOX מקבלים פחות ניקוד על כל משחק והמשחקים קצרים יותר 750 נק' בTDM למשל.

בכלליות על ההבדל בין הגרסאות.

בLIVE יש VC מובנה ובאיכות גבוהה יותר.

בLIVE למצוא משחק הרבה יותר פשוט, בוחר את הסגנון וזה מוצא לבד את השרת האופטימאלי.

בLIVE האיזון הרבה יותר טוב מה שמחייב עבודת צוות טובה בשביל לנצח. האיזון בPC ממה שראיתי הוא על בסיס של כמות שחקנים בלבד.

בLIVE זה על בסיס דרגה, מספר נקודות, והrank של השחקן מכל ההיבטים, דיוק, מספר הריגות, מספר HSים, מספר assists וכו'. מה שאומר ששני הקבוצות מאוזנות בצורה מושלמת מבחינה של רמת שחקנים לפי הנתונים היבשים.

בPC אפשר למצוא שרת טוב ולהבטיח Latency טוב תמיד(כל עוד יש מקום פנוי), למרות שגם בשרתים הישראלים אנשים לא יורדים מ40-50 יותר מידי וגם אז התוצאה במקרה הטוב זהה לlatency צהוב בLIVE.

לכוון קל יותר טיפה במיוחד עם הצלף, אישית אני עדיין מכוון הרבה בשילוב עם strafing בשל ההרגל מהXBOX.

גראפיקה טובה יותר(אם יש מפרט לזה) למרות שעל ה7900GT OC שלי הייתי צריך להקריב הרבה(בלי glow, DoF, תאורה דינאמית על LOW והטקסטורות על normal, אז לצערי על ה360 שלי עדיין רואים יותר טוב) בשביל FPS זהה לXBOX(ששמה זה 60 קבוע בלי נפילות) אומנם על רזולוציה גבוהה יותר 1650x1080, בחלק מהמפות(bloc בעקר) זה עדיין נופל ל30 אבל ברובן זה נשמר על 45-60 בצורה לא רעה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדובר דובי?

סיימון, גם אני מקבל המון פעמים Time out, גם כשאני מנסה להתחבר לשרתים עם פינג נמוך מ-100.

ה-Air Strike למשל גורם ללאגים.

בקיצור, לא חסרות בעיות בקוד הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפצים = warp' date=' בLIVE גם על Latency אדום התנועה חלקה[/b'], פה על 60+ הם מתחילים לקפץ קדימה אחורה.

מה שאני יכול להגיד מגרסאת הPC.

עליית הרמות הרבה יותר מהירה מהXBOX לצערי שעה של משחק ורמה 10, בXBOX מקבלים פחות ניקוד על כל משחק והמשחקים קצרים יותר 750 נק' בTDM למשל.

בכלליות על ההבדל בין הגרסאות.

בLIVE יש VC מובנה ובאיכות גבוהה יותר.

בLIVE למצוא משחק הרבה יותר פשוט, בוחר את הסגנון וזה מוצא לבד את השרת האופטימאלי.

בLIVE האיזון הרבה יותר טוב מה שמחייב עבודת צוות טובה בשביל לנצח. האיזון בPC ממה שראיתי הוא על בסיס של כמות שחקנים בלבד.

בLIVE זה על בסיס דרגה, מספר נקודות, והrank של השחקן מכל ההיבטים, דיוק, מספר הריגות, מספר HSים, מספר assists וכו'. מה שאומר ששני הקבוצות מאוזנות בצורה מושלמת מבחינה של רמת שחקנים לפי הנתונים היבשים.

בPC אפשר למצוא שרת טוב ולהבטיח Latency טוב תמיד(כל עוד יש מקום פנוי), למרות שגם בשרתים הישראלים אנשים לא יורדים מ40-50 יותר מידי וגם אז התוצאה במקרה הטוב זהה לlatency צהוב בLIVE.

לכוון קל יותר טיפה במיוחד עם הצלף, אישית אני עדיין מכוון הרבה בשילוב עם strafing בשל ההרגל מהXBOX.

גראפיקה טובה יותר(אם יש מפרט לזה) למרות שעל ה7900GT OC שלי הייתי צריך להקריב הרבה(בלי glow, DoF, תאורה דינאמית על LOW והטקסטורות על normal, אז לצערי על ה360 שלי עדיין רואים יותר טוב) בשביל FPS זהה לXBOX(ששמה זה 60 קבוע בלי נפילות) אומנם על רזולוציה גבוהה יותר 1650x1080, בחלק מהמפות(bloc בעקר) זה עדיין נופל ל30 אבל ברובן זה נשמר על 45-60 בצורה לא רעה בכלל.

עד עכשיו לא היה לי פעם אחת שראיתי לאג כנראה יש אצלך בעיה בספק או משהו לא יודע :\

הנקודות וזמן משחק האדמין כובע מה הם היו!

את הVC אני לא סובל אני אפילו נכנס לשרתים בלי VC!

וברור שבXBOX הFPS יהיה יותר גבוהה יותר המשחק נבנה למערכת הספציפית של הXBOX.

בכללי לא שיחקתי בXBOX אבל אני לא ראה מה נוח בלשחק משחק FPS עם שלט :\ זה נראה לי ממש לא נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני כזה גיימר גרוע, יש משימה כזו עם סנייפרים שאני ועוד מישהו יורים למישהו בראש.

ואחרי זה יש לך 19 דקות להרוג אנשים עד שמגיע מסוק חילוץ.

עכשיו אני לא מצליח להחזיק 5\10 דקות מולם, מה אני אמור לעשות?

וד"א, הגירסה של ה-PS-3 יפה פי כמה משל ה-, פשוט פירוט יותר טוב וגם פשוט יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני כזה גיימר גרוע, יש משימה כזו עם סנייפרים שאני ועוד מישהו יורים למישהו בראש.

ואחרי זה יש לך 19 דקות להרוג אנשים עד שמגיע מסוק חילוץ.

עכשיו אני לא מצליח להחזיק 5\10 דקות מולם, מה אני אמור לעשות?

וד"א, הגירסה של ה-PS-3 יפה פי כמה משל ה-, פשוט פירוט יותר טוב וגם פשוט יפה.

תנסה לתפוס עמדה רחוקה, ותשתמש ב-C4 וב- Claymore. קח לחיל שהרגת את הנשק שלו ותנסה להוריד את האובים מרחוק ואם מישהו מתקרב תוציא את הנשק שלקחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו לא היה לי פעם אחת שראיתי לאג כנראה יש אצלך בעיה בספק או משהו לא יודע :\

הנקודות וזמן משחק האדמין כובע מה הם היו!

את הVC אני לא סובל אני אפילו נכנס לשרתים בלי VC!

וברור שבXBOX הFPS יהיה יותר גבוהה יותר המשחק נבנה למערכת הספציפית של הXBOX.

בכללי לא שיחקתי בXBOX אבל אני לא ראה מה נוח בלשחק משחק FPS עם שלט :\ זה נראה לי ממש לא נוח

באקס בוקס בלי VC אי אפשר לשחק, במיוחד בteam HC או בteam tactical ששמה פשוט מי שבלי VC הHost בועט אותו למה אתה תפסיד ב99.9% מהזמן. כמו שאמרתי קבוצות קטנות יותר(TC למשל זה 4 בכל קבוצה, רגיל זה 8) ויש 100% איזון מבחינה של נתונים יבשים אפשריים שזה כולל הכל כפי שכבר אמרתי.

אין לי בעיה עם הספק, הlatency בשרתים הישראליים יותר טוב משל רוב השחקנים בשרת, אבל זה לא מונע מהם לדלג ממקום למקום בלי אנימציה חלקה.

ראיתי כבר מקרים שאני רואה גב של חייל ופתאום הוא מתחיל לירות עלי - הכדורים יוצאים לכוון שלי למרות שהגב שלו פונה אלי ורק אחרי עוד כמה שברירי שניה הוא פתאום מתהפך(שוב בלי אנימציה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באקס בוקס בלי VC אי אפשר לשחק, במיוחד בteam HC או בteam tactical ששמה פשוט מי שבלי VC הHost בועט אותו למה אתה תפסיד ב99.9% מהזמן. כמו שאמרתי קבוצות קטנות יותר(TC למשל זה 4 בכל קבוצה, רגיל זה 8) ויש 100% איזון מבחינה של נתונים יבשים אפשריים שזה כולל הכל כפי שכבר אמרתי.

אין לי בעיה עם הספק, הlatency בשרתים הישראליים יותר טוב משל רוב השחקנים בשרת, אבל זה לא מונע מהם לדלג ממקום למקום בלי אנימציה חלקה.

ראיתי כבר מקרים שאני רואה גב של חייל ופתאום הוא מתחיל לירות עלי - הכדורים יוצאים לכוון שלי למרות שהגב שלו פונה אלי ורק אחרי עוד כמה שברירי שניה הוא פתאום מתהפך(שוב בלי אנימציה).

אתה די סותר את עצמך פה.

דוגמא למשפט נורמלי:

לי אין בעיה עם הספק, ולא ראיתי מקרים שאני רואה גב של חייל ופתאום הוא מתחיל לירות עלי.

או במילים אחרות: נראה לי שיש לך בעיה עם הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות latency של 30-40ms בשרתים הישראלים כאשר הרוב משחקים עם 60.

אין לי לאג בשום משחק מולטי אחר בPC, יש לי latency של 80-70ms לשרתים של WOW באירופה לכל הרוחות, הLIVE עובד בסדר רק COD4 עובד גרוע.

זה לא בעיות של ספק, זה בעיות של קוד חרא.

חבילה של 7MB/700kps בכבלים בבזק בין לאומי, תשתית מצויינת אז אין מה לעשות למשחק הזה יש בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות latency של 30-40ms בשרתים הישראלים כאשר הרוב משחקים עם 60.

אין לי לאג בשום משחק מולטי אחר בPC, יש לי latency של 80-70ms לשרתים של WOW באירופה לכל הרוחות, הLIVE עובד בסדר רק COD4 עובד גרוע.

זה לא בעיות של ספק, זה בעיות של קוד חרא.

חבילה של 7MB/700kps בכבלים בבזק בין לאומי, תשתית מצויינת אז אין מה לעשות למשחק הזה יש בעיות.

אבל בשרתים ישראליים הפינג לא עובר את ה 90 מקסימום.. אז זה נראה לך הגיוני שיהיו לך לאגים?

למה אתה מתכוון בכלל שאתה כותב לאגים?

לאגים זה כשאתה יורה והיריה מגיעה אחרי שניה או שתיים

לא שחקתי עוד באף שרת ישראלי שמייצר לאגים.. אז אולי יש לך ירידות FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...