Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב התחלתי לשחק המשחק מתוסרט בצורה מעולה אבל בנתיים קצת קשה לי עם כל הבלגאגן שהולך מסביב למרות שזה ממש מגניב .

התאכזבתי מקניית המשחק בדבר אחד כולה מקבלים חוברת קטנה ומעפנה שלא מסבירה כלום

מעניין אם גם בחו"ל מקבלים אריזות כל כך עלובות . שלא לדבר על זה שלא הצלחתי להבין את ה CD-key רשום כל כך מעפן . :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעת על הודעות פרטיות? :kopfpatsch:

בכל מקרה - איך קוראים לסוג משחק הזה שממש דומה לCS, שצריך לפוצץ את הפצצה והמארינס או הSAS צריכים לנטרל אותה?

SEARCH & DESTROY

מגעיל לשחק במולטי של הפרוץ.. שווה ליקנות !

תגידו, תוך כמה זמן אתם משערים שהמשחק יגיע לסביבות המאה מאה חמישים ?

ממש שווה ליקנות ! סוף סוף משחק טוב.. אחרי כל כך הרבה אכזבות.. GOW,TIMESHIFT,קרייסיס... פשוט עלובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המחיר והאם שווה לי לקנות אם יש לי מעבד כפול אבל של 1.6 שצריך במינימום 1.8 או שקודם כדאי לי לשדרג מעבד ואז לקנות את המשחק? (כל השאר עברתי בפול בבדיקה של SRTEST)

עריכה: אני לא מאמין שכתבתי הברתי במקום עברתי, אין לי מושג מה עבר עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה עדיף שפשוט היית מתקן ולא כותב את העריכה הזאת, כי מי כבר ישים לב ב2 בלילה... עכשיו סתם גרמת למצב שגם אנשים שלא נחשפו לטעות במקור יודעים עליה. חבל.

בכל מקרה, תאמין לי שהמעבד שלי יותר חלש משלך, ובכל זאת המשחק עבד יפה מאוד ועדיין עובד יפה מאוד על הגדרות בינוניות+ אם יש לך כרטיס טוב אני מאמין שיעבוד לך אפילו יותר טוב מלי. בכל מקרה, לא הייתי ממליץ לך לשדרג את המעבד רק בשביל המשחק הזה, כי הוא די קליל. אולי בשביל קרייסיס[וגם במקרה הזה אני לא ממש מבין למה סתם משחק מיותר].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש לך INTEL E2140

תעשה לו C@ ותוכל להנות

מה שאר המפרט בכלל?

כן זה המעבד שלי, אבל אני לא יודע לעשות אוברקלוקינג וזה מחשב חדש, קיבלתי אותו רק ב-25/10, אני מפחד עליו....

שאר המפרט:

פרטי לוח אם מCPU-Z:

Manufacturer: Technology Co., Ltd.

Model: 945GCMX-S2

Chipset: i945G/GZ Rev. A2

Southbridge: 82801GB (ICH7/R)

LPCIO: IT8718

1GB DDRII

GeForce 8800GTS 320 (כרגע עובד עם 8400GS עד שיגיע ה8800, אם יגיע, אם לא אז יביאו לי את גרסת הGT אני חושב באותו מחיר שבו קניתי את ה8800 (1630ש"ח).

זה רק הרלוונטי

היה עדיף שפשוט היית מתקן ולא כותב את העריכה הזאת, כי מי כבר ישים לב ב2 בלילה... עכשיו סתם גרמת למצב שגם אנשים שלא נחשפו לטעות במקור יודעים עליה. חבל.

בכל מקרה, תאמין לי שהמעבד שלי יותר חלש משלך, ובכל זאת המשחק עבד יפה מאוד ועדיין עובד יפה מאוד על הגדרות בינוניות+ אם יש לך כרטיס טוב אני מאמין שיעבוד לך אפילו יותר טוב מלי. בכל מקרה, לא הייתי ממליץ לך לשדרג את המעבד רק בשביל המשחק הזה, כי הוא די קליל. אולי בשביל קרייסיס[וגם במקרה הזה אני לא ממש מבין למה סתם משחק מיותר].

אני לא הולך לשחק קרייסיס אבל נראה לי 1.6 זה קצת קצת, לא? אבל אם אתה אומר אז תודה.

בכל מקרה כמה עולה המשחק כרגע? בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

אתמול בערב קרה לי הרבה בשרת אחד..

מישהו יודע מה הרמה הכי גבוהה במולטי?

אני כרגע 24 אני חושב.

כן גם לי משום מה זה קורס... יש מצב זה המעבד אבל...אני אנקה אותו היום ונראה מה נסגר איתו למה גם בTHE WITCHER הוא קורס לי :S

-----------

עוד מישו הזמין מPCGAMES.CO.IL ? למה לא כתוב אצלהם מתי זה מגיע להם :( וכבר הזמנתי והם אמרו לי שבוע שבועיים :( :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני הזמנתי , החבילה שלי עדין במשלוח...אמורה להגיע היום - מחר

משחק בסדר.קצת קצר וקל לפי דעתי....

אני אנסה לשחק שוב ברמה המקסימלית.

אגב,המשחק רץ לי בהגדרות גבוהות עם מסך 22'' (יחס) 16:10.

עם כרטיס 7600GT ו2 ג'יגה זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...