Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש שרת ישראלי.. (שרת ביתי של 8 אנשים :-\) אבל הוא פתוח כמעט כל הזמן..

ו AIDIVN כששחקתי בשרת הישראלי ראיתי מישהו ששואל את השאלה הזאת איך הופכים את ה M4 לאוטומטי.. זה אתה היית?

בכל מקרה תדע שצריך להיות רמה 10 (אני חושב) ואז אפשר לקחת M4 CARBINE שזה רובה אוטומטי אבל בכל זאת עדיף להשתמש בו בלחיצות קצרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא קלאנים כאלה...זה דיי מעצבן להיות במולטי קלאן...

פעם הייתי בקלאן bioxer שהיה דיי גדול בזמנו 150 שחקנים +

זו הייתה חוויה מגעילה...עד שמשתפים אותך במשחקים , לא נותנים לשחקנים כמעט זכויות ( אין ניהול בשרתי דיבור..אין ניהול בשרתי משחק אין כלום ! )

כנראה שזה היה קלאן מגעיל, HBS קיים 3 שנה וזה קלאן אמריקני ברובו, לי יש דרגת ניהול שלישית, זתומרת שאני "בכיר מתחיל" אפשר להגיד, אני הסגן מנהל של הקבוצה האירופאית של קוד4 ^_^ . חוצממני יש 2 ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שרת ישראלי.. (שרת ביתי של 8 אנשים :-\) אבל הוא פתוח כמעט כל הזמן..

ו AIDIVN כששחקתי בשרת הישראלי ראיתי מישהו ששואל את השאלה הזאת איך הופכים את ה M4 לאוטומטי.. זה אתה היית?

בכל מקרה תדע שצריך להיות רמה 10 (אני חושב) ואז אפשר לקחת M4 CARBINE שזה רובה אוטומטי אבל בכל זאת עדיף להשתמש בו בלחיצות קצרות

זה לא הייתי אני.

בכל מקרה כבר הגעתי לרמה 15 בערך והשגתי את הנשק הזה ככה שסבבה..

הורדתי הליקופטר :D[כן אני יודע שזה לא כזה שוס אבל זה היה מגניב והביא לי 250 נקודות :)]

משחק כיפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ^

עלק עוד מולטי סטייל UT. רואים שאתה לא יודע להבדיל בין משחקים בכלל >_< לך תברבר שטויות בVGAMES !

אתה יכול לנסות קהילה פעילה של כ400 שחקנים למשחקים ובעיקר קוד1 + 2 + 4 , כחלק מקלאן אפשר להגיד

www.hbsclan.org : )

יופי, אחלה תגובה באמת ::) כשתלמד להתגלח תענה, ילד מסכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שכמעט כל אחד אוהב אחר, אני מכל הנשקים שניסיתי עד עכשיו אהבתי ביותר את הM4..

ושמתם לב כמה המטול שמחובר לרובה קטלני? במפה עם הרבה אנשים אפשר פשוט לירות למקום שבו יש לך הרגשה שיש אויבים, ו50% שאתה הורג מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הורדתי עם הRPG, שלמיטב ידיעתי הוא היחיד שמסוגל לכזה דבר..

אהבתי את התוספת שמוסיפה לך יציבות ביריה מהמותן, עזר בהרבה קרבות צמודים, ואת התוספת חיים

הlast stand קצת מעפן , לא ממש שימושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה שירה רצוף או צרורות??

אם צרורות אז כן חח אתה היחיד..

ולזה שאמר שרק הוא לא מאוכזב מפינג 180 אז גם אני ככה... אני קיבלתי בכמה סרברים פינג של 240 בערך ולא היו לי בעיות.. (רק פעם ב... הוא ניתקע ממש בקטנה...)

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בענין הנשקים זה אינדיבידואלי לכל אחד והסגנון שלו.

יש נשקים גרועים לאחד וטובים לאחר.

מלבד הנשקים חשוב לשלב את ענין ה PERK על פי הסגנון שלכם

מומלץ לעשות נסיונות עם שילובים שונים בכדי לבדוק מה הכי נוח לכם.

רצוי לשמור את הלינק הזה כי הוא עוזר:

http://www.cbwgaming.com/index.php?pg=games&action=view&id=41

מאמין שמשבוע הבא כבר יהיה לרובם את המשחק המקורי ככה שבינתיים,מתאמנים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...