Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החנות בסדר גמור.

כל מי שיש את הבעיה של TIME OUT בשרתים (זה נפתר מאליו בדר"כ)

אקטיביז'ן שלחו לי במייל פיתרון :

1. Press the Windows key and the R key at the same time to bring up RUN

2. In the box labeled OPEN type MSCONFIG and press the OK button.

3. Click on the tab that reads SERVICES

4. Check the box that reads "Hide all Services"

5. Click on the button that reads "DISABLE ALL"

6. Now click on the tab that reads START UP.

7. Click on the button the reads "DISABLE ALL" and press the OK button. will prompt you to restart the system.

8. Once restarts then you may get a message that the SELECTIVE STARTUP has been used.

9. Just close the message box. Now try the game.

You can reverse this by going back to the System Configuration Utility (msconfig in the Run window), and selecting Normal Startup in the General tab.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פתרון כל כך יצירתי, פשוט לחסל כל תוכנה שיכולה להפריע.

זה מה שנקרא לטפל בסימפטומים במקום במחלה.

גם שימו לב - חשוב מאוד! - מי שעושה את זה יכול גם בטעות לבטל את הפאנק בסטר, מה שיגרום לכך שפשוט התוכנה לא תפעל כראוי ויעיפו אתכם מרוב השרתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו! היום אחרי שסיימתי את הסינגל ופיניתי לי קצת זמן פנוי התחלתי לשחק במולטי, זה פשוט מדהים! הקטע שמקבלים נשקים חדשים ועולים בדרגות זה עושה חשק להמשיך לשחק עוד ועוד.. מולטי מעולה! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל יש לי העדפה להשתמש בנשקים תוצרת רוסיה :lol: אני משתמש ב AK (ניראה לי שאני משתמש בו בכל המשחקים xD).

אין לי גישה לחשבון שהוא מנהל אז ה PB כל הזמן זורק אותי :-\ יש דרך לפתור את הבעיה (חוץ מלהיתחבר לחשבון מנהל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איכתם אבל אני ממש מאוכזב מהמשחק...באמצע השלב השלישי יצאתי מהמשחק ולא חזרתי,הגרפיקה לא מחדשת כלום וזה משעמם אותי

אולי כי התרגלתי ל CRYSIS.

יותר מידי CRYSIS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב שמפילים את המסוק אחרי שהצלתי ניקולאי ואני נמצא ברוסיה. בסוף השלב הזה אני צריך להוריד את המסוק הרוסי עם סטינגר, אבל כל פעם שאני רוצה לירות הוא אומר לי LOCK ON REQUIRED . אם משהו עבר את השלב הזה שיגיד לי איך מורידים את המסוק הזה :pissed: .

תודה מראש לכל העונים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איכתם אבל אני ממש מאוכזב מהמשחק...באמצע השלב השלישי יצאתי מהמשחק ולא חזרתי,הגרפיקה לא מחדשת כלום וזה משעמם אותי

אולי כי התרגלתי ל CRYSIS.

חחחח מאוכזב מהמשחק אהבתי. אני משחק עכשיו גם קריסיס ובכלל אין הנאה כמו בCOD4 . וגם הגרפיקה בלי AA לא מהנאה. בקיצר COD4 זה המשחק של העשור לפי דעתי. אתה לפחות יצאת בשלב השלישי. אני יצאתי בשלב הראשון מקריסיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לשלב שמפילים את המסוק אחרי שהצלתי ניקולאי ואני נמצא ברוסיה. בסוף השלב הזה אני צריך להוריד את המסוק הרוסי עם סטינגר, אבל כל פעם שאני רוצה לירות הוא אומר לי LOCK ON REQUIRED . אם משהו עבר את השלב הזה שיגיד לי איך מורידים את המסוק הזה :pissed: .

תודה מראש לכל העונים

אתה צריך לצאת מהמבנה ואחרי הוא ינעל על המסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...