Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק ברמה השלישית [לפני הכי קשה] ואני בשלב עם הסנייפר שצריך לשכב בשקט ולא לעשות כלום ולחכות שהם יעברו או משהו כזה.

בקיצור - מה לעזאזל עושים?!?! הם תמיד 'מגלים' אותי :screwy:

שכב מאחורי איזה עץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פצצה סיימתי את הסינגל היום,חבל שכל כך קצר באמת,אבל זה היה מעולה

תגידו האפילוג שבסוף, זה רק הקטע על המטוס או שיש עוד איזה שלב נסתר במשחק הזה?

חח זה שלב יפההה :yelclap: אבל גם כן קצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד לא אהבתי. שיש הרבה שלבים שנמצאים ביערות וכאלה. אני אהבתי רק את הלחימה בשטח בנינים וכאלה. השלב שאתה בא עם מסוק . כמו בתמונה. חבל שיש רק קטע קטן באיזור כזה. על רמה נורמל לא מתתי אפילו פעם אחת בכל המשחק . שיחקתי רצוף הכל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשלב שאתה צריך להרוס את הטנקים עם האנטי טנק הזה, תכוון ואז תחכה שהוא יכתוב לך LOCK REQUIRED

כשהוא כותב לך את זה תלחץ על העכבר ותחכה שיהיה X אדום על המטרה

כשיש איקס אדום אתה לוחץ שוב

זה ישגר תטיל בכלל לא לכיוון, אז תשאר עדיין עם הכוונת ל 2-3 שניות ואז תמשיך למטרה הבאה אותו דבר

ובקטע שאתה צריך להגן על הטנק שלך אתה צריך להיות כאילו בכמה מקומות בו-זמנית כי באים טונות של חיילים והצוות שלך לא עושה כלום

באים מצד ימין (יש לך גבעה כזאת) ומצד שמאל.. תנסה לירות גם בחיילים שבאים משמאל וגם מימין

תודה רבה הצלחתי לעבור את השלב בעזרתך. :xyxthumbs:

יש לי גיימפד למחשב (כמו לסוני פלייסטשיין) ורציתי להגדיר בו כפתורים למשחק שאוכל לשחק בו במקום עם העכבר והמקלדת אך כשאני מנסה לשנות הגדרה כלשהי הוא לא מזהה את הגיימפד כשאני לוחץ על כפתור כלשהו, האם זה בכלל אפשרי לשחק עם ג'וייסטיק או שניתן לשחק במשחק רק עם העכבר והמקלדת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...