Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 196 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

יש אנשים שלא מתיחסים להורדה הלא חוקים כגניבה.

כי הם לא גונבים משהו מוחשי, בגלל זה שונאים בעולם את הגיימר הישראלי

אפשר לחשוב שרק בארץ מורידים...התופעה נפוצה בכל העולם.

יכול להיות שבישראל התופעה ממש נרחבת ביחס למדינת אחרות בעולם,אבל שמקומות אחרים לא ינסו להצטדק.

ואם כבר מדברים על זה(אני אחרוג קצת מהנושא של COD):

למי שיש פה COD מקורי,האם אתם לא מורידים משחקים?

בחרו אחת מ-3 הדרכים הבאות:

1.כל משחק שאני רוצה אני קונה ואף פעם לא מוריד

2.אם יוצא משחק שאני מתעניין בו,אני מוריד אותו,משחק בו,ואם אהבתי אז קונה(הכי חכם לדעתי)

3.אני קונה רק מה שאני ממש רוצה ורק כשיש בעיות/אי אפשר לשחק ברשת עם הגרסה הפרוצה,כל השאר אני מוריד.

חוץ מזה,אנשים צריכים להבין ש-200 שקל זה לא מעט כסף.נכון,כל כך הרבה שעות הנאה מושקעות במשחק שהוא בהחלט שווה את זה,אבל הקטע הוא שתמיד יש משחקים טובים.

אז לדוגמה קנית את COD,ואז אחרי כמה זמן יצאו ביחד Mass Effect וGRID.אז מה אתה עושה?הרי הכל ביחד זה 600 שקל,סכום די רציני.(ואני מדבר במיוחד כשאין לך חסכונות משלך ואתה מבקש מההורים)

אז אפשר לקנות את האחד שאתה הכי רוצה ולהוריד את האחרים,אבל אתה עדיין משחק בפרוצים,אז אתה לא בדיוק יוצא צדיק פה.

הקטע הוא שאם זה היה משהו מוחשי אז היית מחוייב לוותר על האחרים,אבל בגלל שאפשרות ההורדה קיימת אז אתה יכול לשלם על אחד(או לא בכלל,אבל זה הנקודה בדיון) ולשחק בכולם.אני מניח שסה"כ זה עניין של מצפון ומוסר בסוף.

טוב קצת איבדתי את עצמי בסוף,אבל תבחרו אחת מהדרכים שציינתי למעלה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה בא להגיד פה ? לא הצגת שום דעה... תגובה מוזרה...

בכל מקרה, לפי הדרך שבא הצגת את הדברים, אני הכי מתחבר לדרך השנייה, אבל מה לעשות, שאין 200 שקל

אפילו לא למשחק אחד, ואני נשבע פה לכל המנהלים ואלא שתמיד משתמשים בביטויים " הישראלי המכוער" או גייימר מזוייף",

שאם היה כסף הייתי קונה ! עכשיו אתם בטח תגידו : "ילד בגילך כבר צריך לעבוד !" אז זהו, שבחופש אני מתחיל לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה חברה אל תתיאשו, יש לנו רק עוד 7 עמודים!!!

הפוסטים האחרונים הזכירו לי משהו ממש מצחיק...

לפני כמה שבועות התארחה אצלנו חברה של אמא שלי מניו יורק...

אז התחלתי לדבר איתה על איזה תוכנות יש לה במחשב, והיא אמרה שיש לה אנטיוירוס ONECARE של MS, אמרתי לה שזו חרא תוכנה...

אז המלצתי לה על גז32, והיא אמרה שמתי שיגמר לה הרישיון היא תקנה...

אז אמרתי לה"לא נורא, תורידי"

אז היא אמרה"אני לא רוצה להתעסק עם זה."

שאלתי אותה למה...

היא אמרה"זה מסוכן , שמעתי שהם שורפים בתים לאנשים וחוטפים להם את הילדים בלילה, אם הם מורידים"

ותקלטו, זו בחורה בת 40 בערך!!

התאפקקתי שלא להקרע מול הפנים שלה , אז עשיתי את זה בחדר שלי...

שתבינו, במציאות זה נשמע הרבה יותר מצחיק!

עכשיו לנושא-

אני מת לקנות משחקים, כל פעם שאני מוריד משחק אני ממש מצטער על זה ומשתדל להמנע מזה אבל לא יכול!

אין לי כסף משל עצמי, בב"ב אפחד לא מקבל מישהו בגילי לעבודה, ואבא מתקמצן(אם אני יודע שאין לו , אז לא אנדנד אבל אני יודע שיש! פשוט הוא חושב שכל מה שאפשר להוריד צריך, ורק אם אי אפשר הוא אולי קונה...

ותבינו זה בנאדם שמכניס 30 בחודש(שלא נדבר על אמא שלי, 15 אבל זה בינינו כן?)

עכשיו אמא שלי מנסה למצוא לי עבודה דרך קרובי משפחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו לנושא-

אני מת לקנות משחקים, כל פעם שאני מוריד משחק אני ממש מצטער על זה ומשתדל להמנע מזה אבל לא יכול!

אין לי כסף משל עצמי, בב"ב אפחד לא מקבל מישהו בגילי לעבודה, ואבא מתקמצן(אם אני יודע שאין לו , אז לא אנדנד אבל אני יודע שיש! פשוט הוא חושב שכל מה שאפשר להוריד צריך, ורק אם אי אפשר הוא אולי קונה...

ותבינו זה בנאדם שמכניס 30 בחודש(שלא נדבר על אמא שלי, 15 אבל זה בינינו כן?)

עכשיו אמא שלי מנסה למצוא לי עבודה דרך קרובי משפחה...

אל תדאג אני לא אגלה לאף אחד שאמא של MastulMaster מפורום משחקים בHWzone עושה 15 לחודש.

מה אתה בא להגיד פה ? לא הצגת שום דעה... תגובה מוזרה...

בכל מקרה, לפי הדרך שבא הצגת את הדברים, אני הכי מתחבר לדרך השנייה, אבל מה לעשות, שאין 200 שקל

אפילו לא למשחק אחד, ואני נשבע פה לכל המנהלים ואלא שתמיד משתמשים בביטויים " הישראלי המכוער" או גייימר מזוייף",

שאם היה כסף הייתי קונה ! עכשיו אתם בטח תגידו : "ילד בגילך כבר צריך לעבוד !" אז זהו, שבחופש אני מתחיל לעבוד...

כן אני יודע,קצת התפקששה לי כל הפואנטה בסוף.

בעיקרון זה היה ככה:

1.רציתי לראות איך אנשים מקטלגים את עצמם לפי הדרכים ששמתי שם

2.להסביר שבסוף משחקים זה דבר שעולה הרבה כסף(שלרוב הוא של ההורים שלך ולא שלך בכלל) וכל הזמן יוצאים משחקים חדשים ואי אפשר לקנות את כולם אז כאשר האפשרות של ווארז קיימת אנשים יורידו,ואני מבין אותם.אין מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח נוותר לך ולא נערוך בשביל הבדיחה...

ואני מקווה שהבנת שזו הייתה בדיחה, אף אחד מפה לא ממש מכיר אותי אז לא איכפת לי להגיד כמה ההורים שלי מרוויחים.

אגב מי שרוצה לבקר אני גר בשד' ירושלים 30\7 ב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאאאאאאאאאאאא

שיט הם שורפים לי תפיירפוקס לךא לגדשלכלא לדגגחףךחעדאאאאאאאאאאאאאאאא בדלשכךאאאאאאאאאאאאא @$@^^)*&#$RWR()*&^%$#@#$%^&()*&^%$#$%^&*)&^%$^()*^%$#$%^גךכגהךליחךקגחךל'ח2פםהן34פםןג0ב5EFU)$@REWQ()ןוט4לכע3DI9R(54טןו9

ל@E#@$ה$^%$^ת45#^#$ר^$&א#%%ו#^%ו@%@^ת מחחחחחחחחששששבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר של המישחקים היה משהו כמו 30-60 שקל הייתי קונה אותם

אני אני לא מוכן לשלם 200 שקל בישביל מישחק

כבר עדיף ליקנות פרימיום בראפידשאר ולהוריד 100 מישחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה גם מקלדת ועכבר מתנה במחיר הזה? או אולי מסך 22"? :s07:

100 ש"ח זה הגיוני, הוגן ואני בטוח שישאר עדיין רווחי למפתחות, במיוחד אם יעברו יותר ויותר להפצה דיגיטלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 200 שקל זה מחיר הגיוני...

ולכל אלו שהגיבו פה.. שאין להם כסף וכאלה.. לא צריך לעבוד כאלה בשביל ה200 ש"ח האלה בחודש...

לכו לשכנה ותבקשו ממנה לנקות לה את הגינה פעם בשבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משחק היה עולה 50 ש"ח פשוט כל משחק שלי הייתי קונה.

אפילו לפעמים לא מחכה לדמו, ישר קונה...

אם היה עולה 100 ש"ח הייתי מוריד דמו או בטא של כל משחק שאני רוצה, כדי לראות אם אני נהנה ממנו ואז קונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, מדובר במשחק cod4 מולטי...

יש לי fps נורא נמוך שאני אומר נמוך אני מדבר על 14-20.

זה לא היה בעבר, הכל התחיל בערך שיצא הפאצ' החדש 1.6

הכרטיס מסך שלי זה: 7300GS

והטמפ' שלו במנוחה נעה בין 60-66.

יכול להיות שזאת הבעיה חימום של הכרטיס מסך מה שנראה לי הכי נכון, אבל במשחקים

אחרים אין את הבעיה הזאת.

אשמח לשמוע הצעות ופתרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...