Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 193 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני לא בטוח אם יצא פאץ' לגירסת הסינגל. בכל מקרה, אני ללא פאץ' וסיימתי את המשחק פעמיים ללא בעיה.

אני במקומך הייתי מנסה להתחיל את השלב מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי אבל עשיתיח מחדש וזה פשוט עבד אבל עכשיו שוב נתקעתי אני בחדר אחרי שפיצצתי את הקיר ומישהו אומר בקשר לעקוב אחריו ואין שם שום יציאה מה עושים שם?

זה כאילו עוד באג כי קפטן פרייס גם פתאום לא נמצא בחדר ויש שם 2 חיילים גם מחכים כאילו למשהו אבל אמרו בקשר לצאת משם מיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דולב,

אני מציע לך לסיים את המשחק לבד ללא עזרה.

המשחק הזה כמה שהוא מעולה וסוחף הוא קצר באותה מידה

לכן, קצת אתגר לא יזיק.

(אלא אם כן מדובר בבאג במשחק המקורי שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא לא אני בטטח שזה עוד באג כי פתאום נעלמו פרייס וכול מי שנכנס איתי לחדר חוץ מהחיילים שהיו שם ואין שום יציאה פשוט אין כול הדלתות נעולות וגם אין מפה למטה שמסמנת לי לאן ללכת ..לכן אני שואל כי אני רוצה להתקדם כבר..

עריכה :עשיתי מחדש והצלחתי .

אבל כן יש באג כלשהו כי נפלתי מהגשר ואני רואה פתאום באגים איומים ועלים בשמיים ושאני זז קצת הכול שחור וכאלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו, משהוא לא בסדר..

כשאני כותב את הפקודה /connect <80.5.207.237:28961> ולוחץ על אנטר, המשחק כאילו נתקע לכמה שניות ואז ממשיך כרגיל, ולא נכנס לסרבר.

בכול מקרה, את הCOD שלי חבר התקין לי, אבל אני לא רוצה לגנוב לו את הסירייל. אז יש לי את המקורי אבל בלי סירייל. והסרבר שאני מנסה להיכנס אליו פרוץ. יכול להיות שזה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו, משהוא לא בסדר..

כשאני כותב את הפקודה /connect <80.5.207.237:28961> ולוחץ על אנטר, המשחק כאילו נתקע לכמה שניות ואז ממשיך כרגיל, ולא נכנס לסרבר.

בכול מקרה, את הCOD שלי חבר התקין לי, אבל אני לא רוצה לגנוב לו את הסירייל. אז יש לי את המקורי אבל בלי סירייל. והסרבר שאני מנסה להיכנס אליו פרוץ. יכול להיות שזה הבעיה?

יש לך גירסא מקורית בלי סריאל? איפה קנית את המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גירסא מקורית בלי סריאל? איפה קנית את המשחק?

הוא רשם שזה של חבר שלו

אני חושב שזה באך שאתה רושם לפי מה שאני ראה אתה מוסיף >< אתה לא צריך את זה כמה שאני יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

תעבור על המשפט שלך, לא הבנתי ממנו כלום...

וגם אם הוא התקין מהדיסק של חבר שלו, חייב להיות לו סריאל, הוא לא יכול פשוט למחוק את הסריאל

והסריאל הוא שקובע אם המשחק מקורי או לא, אז מה אם הוא התקין מדיסק מקורי..

בקיצור, אלון, קפוץ לחנות מחשבים הקרובה לביתך, קנה את המשחק...

תתקין, או שפשוט תשנה את הסריאל בהגדרות.. ואם יהיו לך עוד בעיות..

אנחנו כאן, בשבילך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא חלש לפי דעתי זה נכון שהוא טרגי ועצוב אבל הייתי מצפה מסוף להיות יותר מעניין ולהראות מה קרה אחרי שחילצו את SOAP ומה קרה בעולם ...דיבור ברקע לא מספיק לדעתי..

חוץ מזה משחק טוב חוץ מזה שהיה לי המון באגים במיוחד בשלבים האחרונים והכי בשלב האחרון שהיה נופים פתוחים..

לצערי בCOD5 חוזרים למלחמת העולם ככה שאני לא אשחק בו כי זה לא מעניין אותי ,אבל אני מקווה שב6 שוב המשחק יהיה על ההווה או העתיד הקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא חלש לפי דעתי זה נכון שהוא טרגי ועצוב אבל הייתי מצפה מסוף להיות יותר מעניין ולהראות מה קרה אחרי שחילצו את SOAP ומה קרה בעולם ...דיבור ברקע לא מספיק לדעתי..

חוץ מזה משחק טוב חוץ מזה שהיה לי המון באגים במיוחד בשלבים האחרונים והכי בשלב האחרון שהיה נופים פתוחים..

לצערי בCOD5 חוזרים למלחמת העולם ככה שאני לא אשחק בו כי זה לא מעניין אותי ,אבל אני מקווה שב6 שוב המשחק יהיה על ההווה או העתיד הקרוב..

מה המקור שאומר שCOD 5 יעסוק במלחמת העולם השניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בגיימר ראיתי ידיעה..

חבל שעוד פעם זה על מחלמת העולם כי נמאס כבר טחנו תנושא הזה בסדרת COD לפי מה שהבנתי(לא שחקתי באף משחק רק ב4)

וצריך גם לגוון ..לא יודע אותי אישית ממש לא מעניין מה היה פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...