Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 144 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תעצום עניים ותתחיל לרוץ

פשוט אל תעצור תן ספרינט עד ל LZ

דוגרי זה בדיוק מה שעושים שם.

זה הקטע הכי מגוחך בסינגל....

מה שכן יש לך עוד קצת זמן בההתחלה אז תפנה בשלבים לפחות חצי ממסלול הריצה שלך ע"י ההתקפות אוויריות.זה גם מהנה ומספק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א?!

אף אחד לא יהרוג אותי :s05:

אם תצליח לבנות את הזמן שלך בצורה כזאת שרובו ישמש לפילוס מסלול הריצה שלך ע"י התקפות אוויריות ואז בערך בחצי דקה האחרונה תדפוק ספרינט לסוף תוך כדי ריצת אמוק וביצוע תעלולים מטריקסיים של התחמקות מכדורים אני מאמין שתצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאני שולח, מחכה שיסיימו את הסט של ההפצצה ואז רץ?

:xyxthumbs:

תוך כדי כמובן גם מורידים כמה עם הרובה.

ד"א אני שיחקתי את זה על Normal ככה שאם אתה משחק רמה קשה יותר אני בטוח שמה שצריך לעשות כדי לסיים הוא אותו דבר,אבל אני לא יודע כמה ניסיונות זה ייקח לך וכמה קשה זה יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Call of Duty 4 DLC Map Pack Hands-On

If you're tired of Middle Eastern villages and Russian forests, take heart: Infinity Ward has some shiny new battlefields on the way soon.

שימו לב לזה:

The map pack will be available on the Xbox 360 and PlayStation 3 in the coming months for an unspecified price. But interestingly, Infinity Ward hasn't decided how the maps will be distributed on the PC, where players are much more expectant of postrelease bonus content being released for free.

http://www.gamespot.com/pc/action/callofduty4modernwarfare/news.html?sid=6187656&tag=topslot;title;1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in the coming months?

יותר מדי זמן לחכות >:(

לדעתי המפות לקונסולות ול צריכות להיות בחינם

ככה זה מקובל וככה זה צריך להישאר

שלא יהיו גרידיים יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק רק כמה ימים בזמן שיצא לשוק, ועד עכשיו היה זרוק בצד.

בזמן שאני מתקין אותו מחדש, איך אתם משחקים במולטיפלייר? הכוונה יש מוד מסויים או שרתים מוכרים שאתם אוהבים לשחק וכיף בהם, או שסתם נכנסים לכל שרת שאתם מוצאים?

דרך אגב, אם מישהו יכול, בבקשה תצרפו איך הגדרתם את המקשים במקלדת! אף פעם לא מצאתי פריסה נוחה, גם לא בCODs הישנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם מישהו יכול, בבקשה תצרפו איך הגדרתם את המקשים במקלדת! אף פעם לא מצאתי פריסה נוחה, גם לא בCODs הישנים!

לא חושב ששיניתי משהו מהמקשים הישנים.המקשים סה"כ נוחים מאוד ודי דומים לFPS-ים אחרים.

מה שכן,אני חושב שכדאי לשייך את אחת מהפעולות הבאות ללחיצה על גלגלת העכבר:

1.זריקת רימון ובתוך כך כמובן גם זריקת הרימונים שמושלכים אליך בחזרה

או

2.שיסוף עם הסכין(melee)

שתי הפעולות הנ"ל אלה פעולות שצריך לבצע לרוב מאוד במהירות ותוך כדי השטף של המשחק,והכפתור של הגלגלת מאוד זמין,הרבה יותר מV בשביל הסכין לדוגמה או הG לרימונים.

ובקשר למפות החדשות:

אני לא מבין משהו לגבי מפות - האם כל שרת מוסיף חבילה של מפות ביחד ולא כל מפה בנפרד?איך זה עובד?

נגיד ייצאו מפות חדשות בתשלום אז יהיו שרתים שישתמשו במפות החדשות ורק מי ששילם יוכל להכנס אליהם?

איך כל העסק הזה של מפות בתשלום עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק כשהוא יצא לשוק, שיחקתי בו כמה ימים ומאז הוא זרוק בצד. התקנתי היום, עידנתי לגרסה האחרונה, שיחקתי בשרת שמוריד מפות לבד והכל עבד יפה. לפני 10 דקות עשיתי הפעלה מחדש למחשב כי הפינג נהיה קצת על הפנים, ומאז כל שרת שאני מנסה להיכנס אליו אומר לי "key code is in use, try again later"! אם אני לא טועה, הוא מתכוון לסידיקי. איך זה יכול להיות בשימוש אם המשחק מקורי ורק לי יש אותו?

יש סיכוי שהשרת שנכנסתי אליו הוריד טרויאני עם המפות האלה וכך המספר נגנב בעצם?

או שאני טועה ולא מבין לגמרי את השגיאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...