Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 147 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום!

קניתי את cod4 דרך סטים(ככה שזה מקורי לגמרי...)התחלתי לשחק בסינגל(שדרך אגב...הוא מעולה!),אבל כשבאתי להפעיל את המולטי הוא מראה את הלוגו של המשחק ואז מיד יוצא וכותב שהexe של המשחק הפסיק לפעול...עדכנתי את הפאנקבאסטר ואישרתי לו לעבור דרך הפיירוול אבל זה עדיין קורה....

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תנסה לעדכן את המשחק עצמו לגרסא1.5 נראה שהיא הכי חדשה

תגידו מי הצליח לעבור את הסינגל על הרמה הכי קשה ?

וamit123 תתחיל את הסינגל על הרמה השנייה או השלישית ולא על הראשונה כי אם הרמה הראשונה לא כל כך כיף לשחק אתה תסיים את המשחק תוך יום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה בכלל לא יכול להינס למולטיפלייר ? או שאתה לא יכול להתחבר לסרברים

כי כשאתה נכנס למולטיפלייר יש שם כפתור שאתה לוחץ אז הוא מראה לך איזה גרסא יש לך ואיזה חדשה והוא שולח אותך לאתר ואתה מוריד לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תנסה לעדכן את המשחק עצמו לגרסא1.5 נראה שהיא הכי חדשה

תגידו מי הצליח לעבור את הסינגל על הרמה הכי קשה ?

וamit123 תתחיל את הסינגל על הרמה השנייה או השלישית ולא על הראשונה כי אם הרמה הראשונה לא כל כך כיף לשחק אתה תסיים את המשחק תוך יום

חלק מהשלבים אצלי הם על הרמה הכי קשה וחלק על הרמה הקשה.

יצאו משחקים חדשים אז הפסקתי לשחק בCOD....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מצליח להיכנס!זה מראה תלוגו של המשחק...חושב קצת..המסך נהיה שחור כזה ואז הוא יוצא לגמרי וכותב שה-exe של המשחק הפסיק לפעטל...

תנסה אולי להתקין מחדש את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את העדכונים בנפרד אבל הוא לא נותן לי להתקין אותם...הוא כותב לי שהוא מזהה שיש לי גרסא דיגיטלית(כי קניתי דרך סטים...)אז שאני צריך לעדכן דרך שם(וזה כבר עדכן אוטומטית...אני חושב..כי יש היסטוריה של עדכונים..),ולהתקין מחדש זה אומר עוד פעם יום של הורדה...אין דרך אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תנסה להיכנס דרך הסינגל למולטיפלייר למטה יש כתפור שמעביר אותך אולי יעבוד

מצטער אחי אין לי מושג למה זה לא נכנס לך תנסה אולי באמת להתקין מחדש אבל לא בטוח שזה יעבוד

תנסה לשלוח אימייל לסטים או לתמיכה של המשחק עצמו

דרך אגב כמה הוא עלה לך בסטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להיכנס דרך הסינגל...אותה בעיה...

להתקין מחדש בסטים זה אומר להוריד הכל מהתחלה...אולי יש מצב שמישהו מעלה או שולח לי את הקובץ exe של המולטי?(אגב,מי שקנה דרך סטים צריך cd-key?כי לא נראה לי שקיבלתי...יכול להיות שזה מזהה את הסטים יוזר שלי במקום?)

וזה עלה לי בסטים 50 דולר(ניצלתי את העובדה שהדולר ממש נמוך...משו כמו 3.4 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי אתה כל הסינגל על הרמה הכי קשה 8) כולל השלב על המטוס שעל הרמה הכי קשה הוא באמת קשה...

אבל אם נגיד אני אנסה לעבור אותו עכשיו אז זאת לא תיהיה לי בעיה, אני כבר יודע איך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצלחתי אתה כל הסינגל על הרמה הכי קשה 8) כולל השלב על המטוס שעל הרמה הכי קשה הוא באמת קשה...

אבל אם נגיד אני אנסה לעבור אותו עכשיו אז זאת לא תיהיה לי בעיה, אני כבר יודע איך...

הקטע עם המסוק הוא לא הכי קשה....

אחריו יש קטע מעצבן... אבל אם לומדים את השיטה לא בעייה.....

השלב עם הצלף שצריך לחכות למסוק, עם הצלף הפצוע. זה קשה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...