מה הקטע של טלויזיות LOEWE? למה הם כל כך יקרות? מה יש בהן כל כך מיוחד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע של טלויזיות LOEWE? למה הם כל כך יקרות? מה יש בהן כל כך מיוחד?

chenrp

Recommended Posts

שוק ה LCD והפלזמה המסכים הדקים בכלל (כולל טכנולוגיות חדשות שבדרך) מתקדם בקצב מהיר ביותר כך שהמאבק כאן הוא פחות או יותר כמו שוק כרטיסי המסך רק עם יותר מתחרים... יש כמה שחקניות רציניות שמשקיעות המון בפיתוח ולפעמים רואות תוצאות ולפעמים לא.

בנוסף בניגוד לשוק כרטיסי המסך זה גם עיניין של טעם אישי , יש אנשים שיאהבו תצוגה של חברה מסויימת יותר מאחרת , יש שיאהבו תצוגה צבעונית יותר מאשר ראליסטית יותר ומעבר לזה זה גם תלוי בהגדרות וכבלים ועוד מלא גורמים אחרים

לי יש אחר חפירות ,ביקורת ,והמלצות רבות את ה R81 של ואני ממש מרוצה ממנה ביחס לאחרות בסדר הגודל שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתה לי טלביזית Loewe 29 -crt

איכות תצוגה מצוינת ועדיפה על כל השאר.

הבעיה היחידה שכל חלק עולה הון תועפות ובגלל שזאת מורכבת מאוד מבחינת הרכיבים ,אין כמעט טכנאים שבכלל מוכנים להתעסק איתה.

כאשר האחריות נגמרה והייתה לי בעיה שבטלוויזיות אחרות עולה לסדר 200-300 שח ,אני נדרשתי לשלם כ-1500 שח

כאשר שמעתי את מחיר התיקון הנדרש ,פשוט השארתי אותה במעבדה האחרונה שבדקתי ....

הקיצר למי שיש הרבה כסף ,מומלץ בהחלט

למי שמוכן להתפשר על איכות תצוגה ומעדיף אמינות ואורך חיים אני ממליץ על פירמות אחרות .(מזכיר לי מאוד את המצב בשוק הרכב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה לווה היו לי שניים של 29"

אחת שנראה מאוד עתידנית היה לה בסיס והיא הייתה יחסית דקה (ממש דקה יחסית ךCRT) ותפריטים בעיברית אני כבר לא זוכר איזה סדרה זאת,

לא עשתה הרבה בעיות החזיקה הרבה (היא לא התקלקלה בעצם אבל בכל זאת רציתי לעבור לLCD) וכשהייתה מתקלקלת היו את כרמלויזיה שהיו מתקנים לי אותה

אבל באמת זה לווה זה איכות ללא פשרות

וידעתם שפיליפס זה הולנדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית CRT 29" של החברה, ובהחלט היא שווה את הכסף, איכות תמונה סוף הדרך (בזמן שלה)

וכן, היה לי גם את הדגם שתמך בתפריטים בעברית (צ'יפ שהוסיפו בארץ)

אם אתה מעוניין בLCD - פיליפס פיקסל פלוס 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וידעתם שפיליפס זה הולנדי

פיליפס ידוע תמיד כהולנדי!!!

יש לי בבית המון מוצרים שלהם!!

קומקום, טוסטר ועד לא מזמן טייפ דאבל שעבד 18 שנים ובטח היום עדיין עובד אצל מישהוא אחר, + 3 מכונות גילוח ואגב מכונות הגילוח של פיליפס נקראות נורלקו בעיקר בשוק האמריקאי, כמו כן 2 דיסקמנים שעדיין פעילים מ99....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי של Loewe שקניתי לפני שנתיים בערך.

דגם אפשר לראות במפרט..

אני מאוד אתבאס אם היא תתקלקל... יהיה חבל לי לרדת לאיכות של פלזמה/lcd (ואני לא מגזים).

בולשיט !!! אין לך מושג על מה אתה מדבר . טלוויזית LCD בינונית פלוס היום עם תוכן ברמה גבוה עובר בכמה רמות כל CRT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על תוכן HD וכדומה, אין ממש מה להשוות בין השניים.

אבל בהשוואה ישירה בכל רגיל או YES אני מעדיף את הטלוויזיה שלי.

אין מריחות, הצבעים עמוקים הרבה יותר מכל LCD, שלא נדבר על השחורים.. כנ"ל לגבי ה contrast, תמונה הרבה יותר מציאותית.

יש לי בסלון R81B וחוץ מסרטים ב 1080i (שה שלי עושה upscale) אני מעדיף את הטלוויזיה שלי.

כש YES יתחילו לשדר ב HD אולי המצב ישתנה, עד אז...

ואם אתה לא מאמין אתה מוזמן לבוא לקפוץ ולהשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמייחד מוצרי היי-אנד באופן כללי זה:

שימוש ברכיבים איכותיים ומדוייקים יותר (קבלים, נגדים וכו') שגם עולים יותר. שימוש ביותר ספקים כך שהמתח המגיע לרכיבים האקטיביים יהיה מדוייק יותר, איכות הכרטיס (מספר השכוות והעריכה המונעת השפעות הדדיות בין רכיבים) ואיכות ההרכבה.

הכרתי מקרוב את ה-34'' ואיכות התמונה ממש טובה אבל חובה, מנסיון מר, להתקין מכשיר מגן בחשמל כדי למנוע מחברת חשמל להרוס את ההשקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיליפס ידוע תמיד כהולנדי!!!

יש לי בבית המון מוצרים שלהם!!

קומקום, טוסטר ועד לא מזמן טייפ דאבל שעבד 18 שנים ובטח היום עדיין עובד אצל מישהוא אחר, + 3 מכונות גילוח ואגב מכונות הגילוח של פיליפס נקראות נורלקו בעיקר בשוק האמריקאי, כמו כן 2 דיסקמנים שעדיין פעילים מ99....

מכונות גילוח של פילפס לא נקראות נורלקו. בולשיט.

נורלקו זה מכונות של פילפס שעברו חידוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונות גילוח של פילפס לא נקראות נורלקו. בולשיט.

נורלקו זה מכונות של פילפס שעברו חידוש.

גם טועה וגם בוטה... :screwy:

נורלקו זה שם המותג של פיליפס בארה"ב, והמכונות שלהם הן אותן מכונות של פיליפס.

בניגוד לכל השמועות שהיו בעבר - תחת שני השמות מוכרים מכונות חדשות וגם ניתן למכור מכונות מחודשות אם מציינים שהן מחודשות.

תגלוש ל- http://www.norelco.com ותגיע לאתר של פיליפס בארה"ב

אם אתה רוצה הסברים, אני מפנה אותך לערך כאן (אם אתה מבין אנגלית) - http://en.wikipedia.org/wiki/Norelco

ולכאן, במקרה שאתה צריך הסבר בעברית (עם תמונות) http://www.lastprice.co.il/InfoD.asp?id=13 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו טלווזיה דיי ישנה (15 שנה) של לווה בסלון. האיכות תצוגה שלה טובה, הבעיה היחידה היא שהשלט המקורי נהרס ואני לא מצליח לעבור לערוץ AV שלה עם שום שלט אחר. :'( :pissed::nixweiss:

(למישהו יש רעיון?)

בכל מקרה, היה לי חבר עם CRT חדשה שלהם (שהייתה בפורמט רחב) והיא הייתה ממש מדהימה. שהיינו רואים אצלו סרטי היינו פשוט נדהמים מהאיכות. עדיין לא יצא לי לראות משהו שנראה יותר טוב מזה. אפילו עדיף על תוכן HD לדעתי.

(עכשיו אבא שלו החליף ל LCD 42" של שארפ בגלל ה HYPE מזה. כמובן שרואים פחות טוב... כי אין לו ממש תוכן HD לצפות בו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...