התאונה הראשונה שלכם? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאונה הראשונה שלכם?

HaEsrimVeArba

Recommended Posts

אז ככה, לא אני נהגתי.. היינו 4+נהג באוטו.. לא רחוק ממחלף הסירה בנתיב האטה לכניסה לסינמה סיטי.. האטנו להכנס לשם.. והייתה לנו בעיה והיינו חייבים לעצור, אז עצרנו בנתיב הזה, אבל לא במקום שחוסם את התנועה. כלומר, לא רק שניתן לעבור מסביב לנו, אלא גם שהנתיב כבר בשלב בו אתה אמור ליסוע ממש לאט בכניסה.

בקיצור, אנחנו ביונדאי לנטרה יושבים, ונכנסת בנו פיאט פונטו במהירות של בערך 80קמ"ש הייתי אומר!

עם האמברקס, עפנו קדימה איזה 10מטרים! הפונטו נעצרה במקום בו היכתה בנו, אפילו נהדפה קצת אחורה. חבר אחד קיבל מכה בראש מהדלת, ואחד חטף משקולת חצי קילו, או קילו, שהייתה מאחור מעל הבגאז' איפה שהרמקולים.. כולם יצאו בריאים ושלמים בסה"כ.

אשמתנו וגם אשמתם, אבל בעיקר אשמתם. מה גם, כשעצרנו להחליף פרטים, זיהינו 2 ערבים שתויים לגמריי! בקושי עומדים ומדברים.. וריח כבד של אלכוהול נדף מהם..

תמונה...

http://www.siz.co.il/up/qzeodyux42dz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ... 6 שנים (כמעט) עם רשיון, ולשמחתי רק תאונה אחת (לפני הרבה שנים).

נסעתי בבני ברק (רחוב כהנמן, זה שמחבר בין צומת קוקה קולה לרמת גן). למי שמכיר, זה רחוב די צר (נתיב אחד לכל כיוון) עם הרבה מכוניות שנכנסות ויוצאות מרמת גן, והרבה בני-ברקים שקופצים לך בין הגלגלים. אני נוסע לכיוון צומת קוקה קולה (תנועה דלילה), כשהנתיב הנגדי עמוס מכוניות. בין שתי מכוניות מהכיוון הנגדי, צצה לה מכוניות (שבאה מכביש צדדי). בקושי ראיתי אותה, אבל הספקתי לבלום ולסטות מעט ימינה (לשמחתי לא היו שם מכוניות חונות...). יצאתי עם פנס שבור ומכסה מנוע עקום.

סיפורים על חיות התאבדותיות:

אני וחברה שלי נוסעים בכפר סבא, וחתול אחד מתחיל לעשות זיגזגים בין שני הנתיבים. ניסיתי לבלום, אבל קלטתי אותו עושה פוגע במשהו (לא בטוח אם זה היה הרכב שלי או שהיה לידי) ועושה סלטה באוויר.... עשינו פרסה כדי לראות אם פגענו בו, ולשמחתנו לא ראינו אותו על הכביש (אז הנחנו שהוא שרד...).

הסיפור האחר - אני נוסע במוצאי יום כיפור ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק/רמת גן - כביש ריק, נוסעים עם 60-70 קמ"ש ככה. מרחוק אני רואה כלב עומד על מעבר חצייה, פשוט בוהה בי ומחכה שאני אפגע בו.... דפקתי את הבלימה של החיים שלי... אני לא בטוח אם פגעתי או לא, אבל אם כן, זה היה בערך ב-3 קמ"ש ככה שהוא לא נפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז הוא היה נתקע בו מקדימה... לא מאחורה...

אה וסיפור חדש, אבל תאונה רצינית, לא קרה לי אלה לאיזה אחד משכבה מתחתי (עכשיו הוא יב) הילד נכשל ב5 טסטים, אין לו רישיון, אבל הדביל החליט שזה רעיון מצויין לקחת את האוטו של ההורים... בקיצור לקח את האוטו לסיבוב עם חברים (אוטו מלא..) לקח פניה בצומת בכניסה לישוב במהירות, וכמובן, התהפך, במזל אף אחד לא נפגע, אבל האוטו הלך, אין אוטו... אין לי מושג מה ההורים שלו או המשטרה עשו לו כי אני לא מכיר אותו... אבל מה המסקנה ילדים? על תהיו אדיוטים ליד ההגה!

היינו "תחת לתחת" כמו שאומרים... בגלל זה התאונה הייתה בעייתית מבחינת הביטוח (כי זה לא פרונט לתחת, שנינו עשינו רוורס) וכי לא היה עדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפורים על חיות התאבדותיות:

אני וחברה שלי נוסעים בכפר סבא, וחתול אחד מתחיל לעשות זיגזגים בין שני הנתיבים. ניסיתי לבלום, אבל קלטתי אותו עושה פוגע במשהו (לא בטוח אם זה היה הרכב שלי או שהיה לידי) ועושה סלטה באוויר.... עשינו פרסה כדי לראות אם פגענו בו, ולשמחתנו לא ראינו אותו על הכביש (אז הנחנו שהוא שרד...).

בונא אני כפר סבאי וכמעט הורדתי פה חתול אתמול.... מה יש לחתולים פה?! עיר מוזרה....

היה לי איזה חודש שבכל החודש בשיעורי נהיגה (היה די מזמן למרות שאני לאללה נהג חדש) פשוט קפצו לי חיות לכביש.... זה התחיל מאיזה ציפור עם 4-5 גוזלים שפשוט היו באמצע הנתיב.... המשיך באין ספור חתולים, כלבים ואפילו דוב גריזלי אחד (לא באמת... ) אבל גם אני וגם המורה שלי היינו בשוק מהקטע.... פשוט כל שיעור חיה אחרת התאבדה עלי... (למזלי לא דרסתי אף אחת מהן אבל הן היו ממש קרובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש פה אנשים שמפרנסים את חברות הביטוח ואת המוסכים טוב טוב...

תמשיכו ככה...

אז ככה, לא אני נהגתי.. היינו 4+נהג באוטו.. לא רחוק ממחלף הסירה בנתיב האטה לכניסה לסינמה סיטי.. האטנו להכנס לשם.. והייתה לנו בעיה והיינו חייבים לעצור, אז עצרנו בנתיב הזה, אבל לא במקום שחוסם את התנועה. כלומר, לא רק שניתן לעבור מסביב לנו, אלא גם שהנתיב כבר בשלב בו אתה אמור ליסוע ממש לאט בכניסה

לא נעים להגיד לך

אבל יצאת מה זה דפוק חבל"ז

טוב שאתה לא עוצר באמצע נתיב שיוצא מכביש מהיר

מילא היית על השולים

איזה טימטום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר חצי שנה רישיון,

טפו טפו טפו, שום דבר עד עכשיו,

מה שכן, שאני נחתך או כל דבר אחר שגורם לרפידות בלם לעלות באש באדיבות נהגי ארץ , עולה לי הפיוז[ולא, לא משתמש בצופר]

ואז אני יוצא למסע הדרכה לנהג[ת] הסורר[ת] שמתחיל ב: "מטומטמת יש לך עצור למה את 7%^*#$%@#$@#^"

מצד שני, לפני שנתיים התרסקתי עם אופניים, ולא הלכתי שלושה חודשים, נחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש פה אנשים שמפרנסים את חברות הביטוח ואת המוסכים טוב טוב...

תמשיכו ככה...

לא נעים להגיד לך

אבל יצאת מה זה דפוק חבל"ז

טוב שאתה לא עוצר באמצע נתיב שיוצא מכביש מהיר

מילא היית על השולים

איזה טימטום..

לא אני נהגתי, זה דבר ראשון. ודבר שני, לא עצרנו באמצע נתיב. זה היה שלב בו אתה כבר לא יכול ליסוע במהירות. זה היה ממש בכניסה לתחנת הדלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שאתה סותר את עצמך נכון?

וחוץ מזה עם זה היה ממש בכניסה לתחנת דלק מה הקטע בלנסוע עם 50 מטר לחניה מסודרת?

במקום לחסום נתיב שלם

מה יהיה השלב הבא ? רוורס בכביש מהיר?

טוב מה שתגיד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שזה יותר גרוע, אם עצרתם בתחילת הנתיב אז מכוניות פשוט יכולות להיכנס לנתיב האטה אחריכם ולהספיק להאט, אם עצרתם בסוף הנתיב אתם מכריחים את האנשים לעבור אותכם ורק אז להיכנס לנתיב האטה, מה שאומר שהם צריכים להאט בנתיב רגיל בכביש המהיר, דבר שמסכן כל בן אדם שנוסע בנתיב הימיני ולא רוצה לרדת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה!

אתם עדין מאוד אשמים..

גם אם תילך באמצע הכביש לבוש בשחור באמצע הלילה וכולם יפספסו אותך ולא יכנסו בך ואז פתאום אחד יכנס בך אחרי שעה שאתה הולך באמצע הכביש

זה לא יהפוך אותו לאשם(בעיקרון הוא אשם אבל אתה זה שאשם פה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת באיחור, אבל לא משנה. התאונה הראשונה שלי ( אני לא סופר את כל המכות הקטנות פה ושם בתמרורים וכאלה.. ) הייתה לפני שנה בערך ( נהגתי באותו זמן 3 שנים בערך בלי תאונות ובלי דוחות ). נוסעים חזרה מפאב ב3 בלילה( לא הייתי שיכור ) בקיבוץ גלויות בת"א לכיוון שכונת התקווה. באותו לילה ירד גשם, אני עוד זוכר שאבא שלי אמר שחבל ועדיף לא לנסוע היום, אבל נסעתי בכל זאת. אחרי הצומת של קיבוץ גלויות יש עיקול S כזה מי שמכיר, לא לקחתי את הפנייה טוב, כביש רטוב, לחיצה קטנה על הברקס, איבדתי שליטה, עלינו על המדרכה , הורדתי עץ וניכנסתי בקיוסק. נזק: עץ תקוע מתחת למנוע, לקיוסק חסר קיר, הפגוש תלוי על חוט מסכן, חלקים מהאוטו בכל מקום, בלוקים בכל מקום. הרכב טוטול לוס, שלילה לחודשיים + קנס. לנוסעים שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...