מה הקטע של ה7600gs ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע של ה7600gs ?

tomhalo

Recommended Posts

הדרייבר היחיד שפועל לי טוב ה7600gs הוא הדרייבר שבא עם הדיסק של הכרטיס מסך

החלטתי להוריד דרייבר חדש אבל שום דרייבר חדש לא פועל טוב עם הכרטיס מסך

שאני אומר לא פועל טוב אני מתכוון שסרטים רואים אותם ממש בהיר (להבדיל מהמסך עצמו) וגם אחרי שמסדרים את הבהירות הסרט לא פועל טוב ויש כמו משיכות כאלה על הסרט והוא לא פועל טוב..

שמעתי על עוד מישהו שזה קרה לו.. אבל מה הבעיה בדיוק ? ניסיתי את שלושת הדרייברים האחרונים ובכולם הייתה אותה בעיה.

ועוד שאלה, קראתי קצת על פתיחת צינורות, זה אפשרי בכלל ב7600gs ? כדאי לי להתקין של אומגה ? (הם מבוססים על מ2005 לפי מה שראיתי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לפתוח צינורות.

מומלץ? לא יודע. פתחתי צינור בכרטיס שלי וכעבור כמה שבועות הוא נשרף (מצד שני, גם לפני שפתחתי הוא עבד כמו טוסטר. יכול להיות שהוא היה דפקט מההתחלה).

החלפתי במסגרת האחריות. כיום יש מאורר 12 בתוך המארז שזורק עליו ישירות (זה כרטיס של עם פאסיבי) ובינתים טפו טפו טפו הכל בסדר.

בקשר לדרייברים אין לי מה לומר לך. כבר כמה פעמים עדכנתי וטרם נתקלתי בבעיות מיוחדות.

נסה אולי להוריד את הגרסה הקטנה יותר (40MB) ולא הבינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתח צינורות זה אפשרי במיוחד בכרטיסים מוחלשים כשלך. יש בעיות עם הדרייבר של אבל בעיה כמו שלך חדשה לי. אם הדרייבר שהגיע עם הדיסק עובד אז מה לא בסדר עם זה? מה שעובד לא צריך לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לפתוח צינורות בשום גיפורס 7, למה סתם להגיד שטויות???

לגבי הדרייברים, בזמן האחרון הדרייברים של על הפנים, בעיקר למשתמשים קודמים של גיפורס 7 אז תנהג לפי האימרה, אם זה לא שבור אל תתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ל - 7600GS צינורות סגורים.

ההבדל בינו לבין ה - GT הוא מהירויות שעון ו - GDDR2 לעומת GDDR3.

אם אין צינורות סגורים זה אומר שלא ניתן לפתוח צינורות! ולכן זו טעות להגיד שאפשר לפתוח צינורות כי אין סגורים.

תודה על החיזוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...