The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל מי ששואל - המשחק בגדול אותו סגנון כמו אובליביון, ז"א Role Play

כך שיש אלמנטים של דמות, קווסטים ומפלצות, קרבות ודיאלוגים.

אבל המשחקיות שונה מאוד מזו שבאובליביון.

לכל החרמנים - אין סקס.

כל פעם שיש סצנה של סקס מופיע קלף על גבי המסך (כמו קלף מחפיסת קלפים רגילה) ומצויירת שם הבחורה.

חלקן בעירום חלקי, וחלקן מכוסות. בגרסה המצונזרת מופיע פס שחור על האיזורים החשופים - זה כל ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, יש לי עותק ששלחו אלי מאנגליה אז אין לי בעיות כאלה. :nixweiss:

לפי הפורומים הרשמיים זה לא פשוט להסיר את החסימה וכרגע זה לא אפשרי. אולי בעתיד כשישחררו את הSDK ימצאו דרך.

לדעתי פשוט מדובר בסרטים שונים, והדרך היחידה היא להחליף מאות מגה של עם הקבצים המקבילים מגרסה שאינה מצונזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסובךךך...

אני דיי בהתחלה, ב- OUTSKIRS VIZIMA ולקחתי שתי קווסטים שאני לא יודע איפה לימצוא את התשובות שלהם..

הראשון זה שאני צריך להרוג 3 GHULS (מין מפלצת כזאת גדולה) ולקחת להם את הדם, אבל בנתיים מצאתי רק אחד ! ואני לא מוצא יותר..

והשני זה שאני צריך להכין שיקוי מהפורמולה שקיבלתי מאביגייל שתיהיה לי חרב STEEL ואני לא מוצא את המצרכים, מישהו יודע איפה רשום

כל מצרך ואיפה לימצוא אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסובךךך...

אני דיי בהתחלה, ב- OUTSKIRS VIZIMA ולקחתי שתי קווסטים שאני לא יודע איפה לימצוא את התשובות שלהם..

הראשון זה שאני צריך להרוג 3 GHULS (מין מפלצת כזאת גדולה) ולקחת להם את הדם, אבל בנתיים מצאתי רק אחד ! ואני לא מוצא יותר..

והשני זה שאני צריך להכין שיקוי מהפורמולה שקיבלתי מאביגייל שתיהיה לי חרב STEEL ואני לא מוצא את המצרכים, מישהו יודע איפה רשום

כל מצרך ואיפה לימצוא אותו ?

navk2, תתחיל לחקור את הסביבה (בדקת את כל השבילים?) ולדבר עם כל מי שאתה רק יכול.

זה לא אזור קשה, פשוט צריך טיפה עבודת רגליים.

תשכח מהמצפן של oblivion שהראה לך איפה כל דבר נמצא.

ben_amitai, אחרי שאתה מקבל את הקווסט הזה - יצוצו שומרים מחוץ לבית המתאים. (אני בכוונה לא רושם איפה הבית ע"מ לא לקלקל לאחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...