The Witcher - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

28lysg8.jpg

על המשחק:

המשחק מתרחש בעולם פנטאסיה שמבוסס על ספרים של Andrzej Sapkowski ומשתמש במנוע Aurora של

המיוחד במשחק הוא סגנון הקרבות והלחימה בכלל.

אני ממליץ בחום לראות את סרטונים מספר 7 ו8 שGS פרסמו - פשוט כי הסבר מילולי עושה עוול למערכת הקרבות של המשחק:

http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewitcher/index.html

אתר הבית של המשחק:

http://www.thewitcher.com

אתר WIKI שמכיל מידע על על דבר במשחק - שימושי לקווסטים וחפצים

http://witcher.wikia.com/wiki/Main_Page

תיאור:

הכנסו אל תוך העולם האפל של Witcher, עולם בו חיים ערפדים, אנשי זאב, מעלי-אוב, ותפלצות אחרות הצוררות וגורמות סבל לאנושות חסרת האונים. אך האנושות לא כל כך חסרת אונים כמו שחושבים רוב האנשים החיים בעולם הזה, המסוגנן באווירת ימי הביניים המוקדמים, הנקראים הימים האפלים. על מנת להגן על האנושות מפני כל אותו הרוע אשר מאיים בצורה מתמדת למחוץ אותה תחת מגף פלדה, או ציפורניים חדות כתער, הוקם מסדר סודי אשר מאמן את חבריו מצעירותם. אותו מסדר נקרא The Witchers, ואתה הוא אחד מחבריו, אתה הוא Witcher.

מאומנים בצורה יוצאת דופן בלוחמה עם החרב ובמקביל גם בשימוש בתורת הקסם, אתם קו ההגנה הראשון והאחרון של האנושות. המשחק מכניס אותכם לנעליו של אחד מחברי המסדר הסודי הזה במלחמתו בכוחות האופל. אך מה שמייחד את המשחק הזה משאר משחקי התפקידים בפרט ומשאר המשחקים בכלל הוא שהקו בין טוב לרע, בין אור לחושך, לרוב לא ברור - יש הרבה אפור במשחק. לדוגמה, תאלצו להתמודד מול מעלה-באוב אשר מסוגל להנפיש גופות מתות ולהופכם לזומבים מאיימים. כאשר אתם מגיעים אל אותו נבל מרושע, מסתבר שהוא אינו כל כך נבל, ואינו כל כך מרושע - הוא בסך הכול אדם אשר החל לעשות בהעלה-באוב בגלל מותה של אישתו האהובה, וכעת הוא מעוניין להשיבה לחיכו. פעמים רבות תאלצו לפעול על פי מצפונכם ולא על פי איזה רעיון של טוב נגד רע שנטחן כבר עד אבק במשחקים אחרים. עוד דבר יוצא דופן במשחק הוא שהעלילה שלו מתפתחת כל הזמן על פי ההחלטות שאתם עושים ואינה קבועה מראש בכבלי ברזל. הדרך שתבחרו לקחת, ההחלטות שתחליטו לגבי מהו טוב ומהו רע, ישפיע בסופו של דבר על כל מהלך המשחק ובייחוד על הסיום שלו.

כאחד מחברי המסדר תוכלו להתמחות בשלושה סגנונות שונים, כשלכל סגנון מספר רב של התקפות, מהלכים ותנועות מיוחדות. הסגנון המאוזן מאפשר לכם להילחם עם חרב ביד אחת ועם אנרגית הקסם ביד השניה. הסגנון ההגנתי מאפשר לכם להילחם עם חרב ומגן על מנת להאריך את הזמן שבו תוכלו להחזיק מעמד כנגד יריבים. הסגנון ההתקפתי מאפשר לכם לתקוף עם שתי חרבות, אחת בכל יד, בזריזות ובקטלניות מדויקת. אחד הדברים המרעננים ביותר במשחק הוא הקומבואים שתוכלו ליצור בצורה קלה ופשוטה ואשר יעילות תסתמך בצורה נכבדה גם על התזמון בין ההתקפות והתזמון של הפעלת הקומבו מול היריב.

המשחק משתמש במנוע הגרפי שניתן לראות ב-Neverwinter Nights שעבר שיפור ניכר. חסל סדר של זויות ישרות בלבד, כעת תוכלו לראות מבנים הגיוניים גיאומטרית, עצים רקובים בביצות ועליהם שלדים מתנדנדים, ואיכות תצוגה כמו שלא נראיתה עד כה. האנושות מחכה להגנה שלכם, מה תחליטו לעשות ?

קרדיט לפריק

הורדות:

פאץ 1.2a

ftp://ftp.download-center.com/international/TheWitcher/TheWitcherPatch_1.2a.exe

פאץ The Witcher 1.3 Module Edition

ftp://ftod-r1.vitalstreamcdn.com/atari/TheWitcher/patch/TheWitcherPatch_1.3.exe

שימו לב: הוא אינו תואם לשמירות הישנות.

פאץ 1.5

http://www.thewitcher.com/community/en/news/918.html

Modifications:

- copy securities (DRM) are removed

- playing the game no longer requires the game disc in the drive

- patch solves problems with EAX and blurred graphics

Additionally:

- 5 bonus adventures made by the Witcher community: Deceits, Blight of the Bogs, Wraiths of Quiet Hamlet, The Wedding, Merry Witchmas.

In order to install patch 1.5 correctly, original Witcher game upgraded to 1.4 (i.e. The Witcher: Enhanced Edition) should be installed.

דמו למשחק:

http://www.thewitcher.com/community/en/www/download_the_demo.html

דרישות מערכת:

Minimum requirements:

Microsoft® Windows® XP Service Pack 2, (Operating System must be up to date with the latest fixes)

Intel Pentium 4 2.4GHz or 64 +2800

1 GB for Microsoft® Windows® / 1536 MB for Microsoft® Windows® Vista

128 MB Video RAM or greater with DirectX9 Vertex Shader/ Pixel Shader 2.0 support (NVIDIA 6600 or ATI 9800 or better)

8.5 GB available hard drive space

DirectX 9.0c compliant soundcard, plus speakers or headphones

DVD-Rom

Recommended requirements:

Microsoft Windows XP Service Pack 2, (Operating System must be up to date with the latest fixes)

Intel Core 2 Duo 2.13 GHz or X2 5600+

2 GB RAM

NVIDIA 7900 GTX or ATI X1950 PRO

8.5 GB available hard drive space

DirectX 9.0c compliant soundcard, plus speakers or headphones

DVD-Rom

http://www.thewitcher.com/community/en/game/system_requirements.html

תמונות:

3233800x600xf3.th.jpg

3231800x600wq1.th.jpg

thewitchermagicbigkp4.th.jpg

witcher2007120805334214we0.th.jpg

witcher2007121007540557ga9.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Hellgate הוא לא H&S..

למה לא ?

הורגים רבבות מפלצות, עולים דרגות, קונים ציוד וחוזר חלילה, איך זה לא מתאים להגדרה של H&S ?

המשחק לא יהיה בסיגנון DM, הוא יהיה H&S (עמוק מהרגיל) מגוף שלישי לעומת DM שהוא FPS בעולם פנטסיה עם קשתות,חרבות וקסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב - ES יש התמקדות בעולם פתוח וב - BG בעלילה, אין כזה דבר במשחקי H&S.

ו - HG:L שהוא היורש דיאבלו (קרוב לוודאי) מן הסתם יהיה משחק H&S (למרות שגם יורים בו ונקודת המבט היא לא איזומטרית כמו בדיאבלו).

סיימתי עם ה - OT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על משחקים שמבוססים על ספרים... הייתי רוצה לראות משחק על הספר "המשחק של אנדר" זה יכול להיות גאוני. :jump:

הספר הזה הוא יותר מדי ספר בשביל לעשות עליו משחק מחשב, אם כי אם יוצרי המשחק יוכלו לשבור את העלילה של הספר במשחק זה יהיה נהדר...

אני אוריד את הדמו, ונראה אם המשחק שווה את זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"מ למנוע אי נעימויות -אני מבקש להימנע מאיזכורים כאלה בעתיד.

:silly: בסדר.

המשחק יפה אבל לא הכי יפה.. השליטה טיפה מוזרה... לא כמו בכל המשחקים... מה שלא אהבתי זה כשאני מקבל חרב בפעם הראשונה הגיבור הראשי רץ כמו מטורף עם החרב מונפת מעל הראש... בעיניין הלחימה טיפה מוזר ואם אני מגיע לאיזה משהו שאני רוצה להרוג אותו... אני חייב ללחוץ על קליק ולחכול עד שהוא יתחיל את המהלך של המכות :screwy: אם אני לוחץ על הקליק מהר הוא לא מכה. קיצור שחקו במשחק ותראו בעצמכם.

ועכשיו התמנות... כל התמונות נלקחו כשיש איזה סרטון הסברה אבל הגרפיקה היא של המשחק.

תמונות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...