The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

המשחק הגיע לחנויות באירופה!

ביקורות ראשונות נותנות ציונים מעולה למשחק:

European games magazines and websites begin to publish first reviews of The Witcher, and so far reviewers reactions are short of delightful. Two largest and very strict in their opinions French magazines JEUX and Joystick gave The Witcher 90% and 9/10 as well as awards. Norwegian game website X6 rated The Witcher even higher - for maximum 6/6. It is basically the beginning, and we believe it will be even better!

* Joystick review 9/10 + Megastar award Forget everything you know about RPGs. Intense and deepThe Witcher is the new reference for RPGs

* Jeux review 90% Hit Jeux award

* X6 (x6.no) 6/6 The Witcher sets a new standard and is a fresh wind in a genre that has been still for many years when it comes to development.

looking good!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשחק באמת נראה מרשים מאוד. וזה ממש כיף לראות RPG שמתרענן עם מערכת קרבות חדשה שכוללת motion capture.

תקנו אותי אם אני טועה, אני מתאר לעצמי שאין כאן ממש יצירת דמות כמו ברוב משחקי RPG אלא שהגיבור הוא דמות מוגדרת מראש לפי עלילת המשחק.

שאלה מעניינת לגבי מערכת הקרבות: מה לגבי Dual wield? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים

Год выпуска: 2007

Жанр: RPG (Hack-and-slash) / 3D / 3rd Person

Название в России: Ведьмак

Разработчик: CD Projekt RED

Издатель:

Локализатор в России: Новый Диск

Издатель в России: ND Games

Платформа:

Российский статус: в официальной продаже с 24 октября 2007 года

זה מאפיינים של המשחק בגרסה הרוסית אשר כבר יצא ב 24 + ומתקן אצלי , בין היחידים בעולם בלי צנזורה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק ענק!

הוא כל כך מזכיר את אובליביון באופן ה-Gameplay שלו.

פשוט, מדהים.

- מערכת "Alchemy" שבה אתם יכולים לעשות שיקויים, וזה ממש ממש מגניב - זה פשוט כיף.

- "יומן" שמכיל מלאאא מידע.

[יש כל מני דברים על כל מפלצת, לדוגמא, ככה שתדעו איפה אפשר למצוא אותה, מה החולשות שלה, איך התמודדו איתה בעבר ועוד]

[כמובן יש שם את ה"Alchemy" עם המתכונים לשיקויים, יש שם חוצץ נפרד לחומרים - מה ההשפעות שלהם בנפרד, ככה שתוכלו לחשוב על משהו "מקורי" משלכם]

[יש שם מידע לגבי כל הדמויות שהכרתם, אני רק התחלתי (כבערך 8 שעות משחק) וכבר עשיתי סקס 3 פעמים :lol: (עם בנות אחרות כמובן!)]

[יש שם מידע על הקווסטים כמובן, המפה מאוד נוחה - אפשר לעשות "Track Quest" וככה לדעת לאן ללכת]

מערכת ה"Levels" גם מאוד טובה; אתם לא מקבלים Skill points שאתם מעלים ל-STR \ DEX \ STAMINA וכאלה;

יש 3 סוגי נקודות.

BRONZE

SILVER

GOLD

מלבל 1 עד 15 מקבלים BRONZE

מלבל 15 עד 30 מקבלים SILVER

מלבל 30 עד לא זוכר מקבלים GOLD

ואפשר לשפר את היכולות שלכם בהתאם לכמות הנקודות [ואני מדבר פה על מערכת פשוט אדירה, זה לא שאתם פשוט מוסיפים לדוגמא STR אחד וזהו - ההתקפה שלכם עולה, יש שם מלא דברים- דיייייי זה פשוט ענק.]

מערכת הלחימה חביבה, בהתחלה חשבתי שהיא גרועה [5\10] ואחרי שלומדים להתרגל אלייה היא דווקא מאוד מאוד כיפית. [זה פשוט אדיר לראות אותו עושה קומבו של 5 מתקפות במהירות על ;D]

ה-Gameplay עצמו במשחק פשוט כיפייייייי.

תמיד יש מה לעשות - יש מלא קווסטים, יש מלא דמויות שאפשר לפגוש איתן, מערכת המסחר (Trading).

יש מלא Minigames במשחק - כמו "פוקר קוביות" שהגמדים [Dwarves] המציאו, משחק אדיר.

יש כמובן את ה"בחירות" שאתה יכול לעשות - וזה משהו ממממממממממש מגניב.

יש בחירה בהתחלה - [ספוילר]

ללכת למעבדה ולהציל את החומרים שלכם

להרוג את המפלצת שעומדת לפרוץ מהשער

בחרתי בלהרוג את המפלצת.

עכשיו - 6 שעות אחרי זה, אני נתקל בקרב בוס ושם לב שחלק מהעלילה הושפע בגלל ההחלטה הזאת; יש להם מוטנטים - כמובן, בגלל שהאויבים בהתחלה לקחו לי את החומרים מהמעבדה וכמו שאפשר לנחש... השתמשו בהם כדי ליצור מוטנטים; זה פשוט אדיר.

ואוו, המשחק כ"כ כיפי וזה פשוט.

:smile1:

ממליץ לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאההה... לא הבנתי...

מה זה המשחק הזה ? גוף שלישי כמו באובליביון ? גוף ראשון ? או בכלל כמו טיטאן קווסט ?

ולמי שכבר שיחק, ש במשחק הרבה שוטטות ? יש הרבה מה להבין ? כי את אובליביון לא אהבתי בגלל זה..

מצטער אבל אף סירטון לא עובד לי :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאההה... לא הבנתי...

מה זה המשחק הזה ? גוף שלישי כמו באובליביון ? גוף ראשון ? או בכלל כמו טיטאן קווסט ?

ולמי שכבר שיחק, ש במשחק הרבה שוטטות ? יש הרבה מה להבין ? כי את אובליביון לא אהבתי בגלל זה..

מצטער אבל אף סירטון לא עובד לי :pissed:

זה OVER THE SHOULDER, אתה רואה את הדמות שלך מבעד לכתף - מזכיר גוף שלישי, רק יותר קרוב [לא בהרבה] ומהצד.. זה אחלה מבט.

witcher_screens.jpg

עוברים אליו עם F3.

F1 ו-F2 זה אתה יכול לעבור לכמו שאתה קורא לזה "כמו טיטאן קווסט"

אתה צריך לדעת אנגלית טובה

זה לא משחק יריות בלי מחשבה, בלי עלילה, בלי הבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...