הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 72 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אירוני אבל אני חייב לשאול, אם גרמת לו למות, איך הוא בחיים ;D

ולבחור עם ה OC, למעשה אני רואה שמה שאתה הגעת, ככה גם מגיעים הכרטיסים שבאים עם OC מהמפעל.

בקיצור הכרטיס 8800GT TOP זה מציאה.

החלפנו (משום מה הוא נשרף גם), ופירמטנו הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו אני אספר לך סיפור מסכיל ...

לפני שבועיים קניתי מעבד של אינטל LOW END E2140 ב 350 ש"ח , לוח של GB S3 ב 500~ , ויש לי כ.מסך של 7900GS ב 600 ש"ח ...ס"ה 1450

את המעבד המהרתי מ 1.6 ל 3GH , כ.מסך ב OC עצבני ...מע. מקבלת 6000 ב 06 .....תוצאה זו אתה לא תקבל עם E6XXX ב 800+ ו1900XT ב 1000+ ....סה"כ עם לוח 2300 ...הפרש של 850 ש"ח ...

OC משתלם ....

אני לא מוכן לשלם אפילו 100 ש"ח על OC שאני יכול אפילו להתעלות עליו ...

תוך שנה אתה גומר את זה במחיר החשמל שתשלם

וזה עוד בלי להזכיר את מי שקונה מאוררים לכרטיס המסך או המעבד באיזה 500 שקל ומגיע לאותן תוצאות.

עשינו בדיקה עם חברים.

מחשב שלי ואותו מחשב עם OC כמו שלך, צריכת חשמל כמעט כפולה= לא משנה, כבר עדיף לקנות מוכן ולחסוך כאב ראש עקב OC לא מוצלח וכל העבודה הדרושה לזה יחד עם העלאת המאורר לגבוה, הסיכון בהתקנה לא נכונה וכדומה. ואת זה שוב, אני אומר לאחר הרבה שנות ניסיון עם זה וסעצם גם אתם רואים המון אנשים נפגעי OC.

זה נחמד לשחק עם זה, לא נחמד לעשות את זה במחשבה שמרויחים הרבה יותר מאשר אילו היינו קונים הכל מוכן.

וכן זה נחימד כאשר ההורים ממשלמים את החשמל ואילו אתם קונים את החלק הזול וממהירים אותו, אז לא מרגישים את הפגיעה בכיס כאשר מחשב עולה לי 180 שקל לחודש לדוגמה (זה אז מהניסוי עם החברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש משהו בסיסי שאתה לא מבין ... אם אתה קונה כרטיס עם OC או קונה בלי ומבצע OC אתה מבזבז אותו הספק ...מקבל אותו רעש ....

2. אין דבר כזה OC לא מוצלח ...כל OC קטן גדול זה OC ....

3. ה OC שאתה משלם עבורו מהמפעל הוא מזערי ברוב המקרים ...אתה לא מרביח אחוז ממה שאתה חושב שאתה מרביח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש משהו בסיסי שאתה לא מבין ... אם אתה קונה כרטיס עם OC או קונה בלי ומבצע OC אתה מבזבז אותו הספק ...מקבל אותו רעש ....

2. אין דבר כזה OC לא מוצלח ...כל OC קטן גדול זה OC ....

3. ה OC שאתה משלם עבורו מהמפעל הוא מזערי ברוב המקרים ...אתה לא מרביח אחוז ממה שאתה חושב שאתה מרביח ...

אני נוטה לפה ולשם בעניין הOC ואני יסביר

אחרי הצבא קניתי תמחשב הראישון שלי זה היה בשנת 2000

(ישתמשתי במחשב מיושן שקיבלתי כבר בתקופת הצבא)

במהלך הזמן למדתי איך מרכיבים חלקים ואיך מתקינים מערכות הפעלה

ושיחקתי קצת בOC

והגעתי למסקנה מאוד פשוטה

1-שקונים מחשב שלם עדיף לשלם על הרכבה אבל לא על התקנת תוכנות

ככה אם יש בעיה לא יכולים אוטומטית להאשים אותך בהרכבה לא נכונה

2-כרטיסי מסך\כוננים וכו שקונים בנפרד כן להתקין לבד

כי חבל על הכסף ואם יש תקלה חומרתית מזהים אותה ישר כמו כן אם הכרטיס תקול אבל לא שבור

לא יכולים להמציא התקנה לא נכונה מה שחנויות מסוימות אוהבות לעשות

3-OC בין אם קונים מהמפעל ובין אם עושים לבד ברוב המיקרים מיותר

וחבל לבזבז את הזמן

ברוב המיקרים הביצועים לא יעלו מעל 5% במשחק (עזבו תוכנות באנצים) ויבזבז יותר חשמל וסתם יסכן את הרכיב

פעם היו כרטיסים שהיה אפשר לפתוח להם צינורות עיבוד סגורים וזה באמת היה מצוין

אבל OC לבד לא באמת נחוץ ברוב המיקרים

ואני מעדיף לעשות OC שהמחשב די גמור כדי לסחוב עוד קצת איתו

אז גם אפשר לעשות OC באמת רציני כי לא משנה כבר מה יקרה למחשב

בכל מיקרה ה8800GT של מתומכר ב100 שקל נמוך יותר מהOC

לדעתי הוא עדיף וצריך להפסיק ליסתכל על כל פיפס בגרפיקה -לא זה מה שעושה תמשחק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:תודה רבה- סליחה שאני שואל בפורום הזה, פשוט לפה נכנסים הרבה אנשים^^ אבל כמה הלוח עולה?

זה ממש חשוב ודחוף, פשוט ני צריך לוח טוב עד 800ש"ח :s07: :-\ :'(

לך על הלוח הזה - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productID=103

הוא חורג אבל אם תקנה כרטיסים ללא OC מהמפעל יהיה לך מספיק כסף.

ואלכס, אתה ממשיך לדבר שטויות ולהטעות אנשים.

רואים שאין לך מושג בנושא ה - OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על הלוח הזה - http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productID=103

הוא חורג אבל אם תקנה כרטיסים ללא OC מהמפעל יהיה לך מספיק כסף.

עבור ה SLI אני הלכתי ל P5N-E SLI של זה 650I עם שני חריצים של X8 - X8 או אחד X16 ...זה עולה כ 680ש"ח ...אם תחפש ברשת תראה שאין הבדל בין 650I ו 680I מבחינת ביצועי SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיכול, ללוח לא אכפת אם הכרטיס ב - OC או שלא.

עבור ה SLI אני הלכתי ל P5N-E SLI של זה 650I עם שני חריצים של X8 - X8 או אחד X16 ...זה עולה כ 680ש"ח ...אם תחפש ברשת תראה שאין הבדל בין 650I ו 680I מבחינת ביצועי SLI

מלבד רוחב הפס יש ל - 680I עוד יתרונות על ה - 650I והוא גם עדיף עליו ב - OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא רציתי להבליג על הראשונה אבל אז קראתי את השורה השנייה. עד כאן.

יש פה הרבה ששותקים ואני יודע שהם תומכים בדעתי . אני בספק שמדדת את כל מה שאני וחברים מדדנו ואתה גם חי בזכות עצמך ומשלם את כל החשבונות שלך בעצמך (וזה טבעי כי אתה בן 17) ומדדת צריכה של כל מכשיר בבית בדיוק כמה ועל מה הולך לך החשמל בבית. אחרת לא היית מדבר ככה.

אתה מדבר על סקציה מאוד צרה של OC, זה שנעשה כאשר לא מחליפים שום דבר.

אני מדבר על המכלול כאשר קונים חלקים בשביל לעשות אותו.

בשנייה שאתה מוסיף תוכנה מסויימת או רכיב קירור מסויים או בוחר לוח זה על פני האחר בשביל OC, כבר הרסת את כל הפואנטה, וזה כל מה שאני אומר.

אז תפסיק להתריס כנגדי כי זה מיותר. אותי לא מעניינים שיאי OC ושימוש ב OC ברמות CUPRA למרות שאני מכבד את כל זה ומתייעץ בגורמים הרלוונטיים גם אם זה ילדים קטנים(לא להעליב, פשוט הופתעתי פה מכמה שמות ומי שהסתתר מאחוריהם בשיחות פרטיות ויש לי הרבה כבוד אליהם). ובטח שלא בא להטעות. אבל לכל OC יש מחיר. ואם לך זה הולך מצויין ואתה כזה תומך בזה, למה בכל כתבה על הנושא יש DISCLAIMER ?

זה כדי שאם מישהו יעשה משהו, או יבין שזה לא בדיוק כמו שסיפרו ואחרי איזה BENCHMARK יבש המשחק שלו לא בדיוק "נהיה מהיר"- הוא לא יוכל לתבוע את האתר. מנגד יצרנית כרטיסי מסך שמוציאה גרסת OC לא עושה את זה, נכון? נכון. כי יש לזה סיבה. יש גם קהל רחב שזה מעניין אותו.

ולכן אני תמיד, אבל תמיד מנמיך ציפיות ומציג את הצד השני. יעזור אם אני אספר על איך הבאתי מעבד מסכן לרמות גבוהות? לא. יעזור אם אתרום מניסיוני על עוד צדדים בכל הסיפור OC הזה וחבל שאתה מציג כך את פני הדברים. האתר הזה חווה על בשרו את התביעה בדבר הוצאת דבר דיבה ברבים ב2001, מפנדה מחשבים בסכום של 300 אלף שקל. מתן את תגובותיך מעטה, אתה מלכלך ללא הוכחה וזה לא מתאים למעמדך כמנהל פורום. שים לב, אני כבר השני או השלישי רק בTHRED הזה שאומר לך את זה.

אני כותב במטרה לעזור, לא כי סתם יש לי זמן פנוי, רצון או סיבה כולשהי בכלל - "להטעות אנשים".

נסכם אם כך:

1) 8800GT TOP - מגיע עם COMPANY OF HEROES מלא ו OC היישר הממפעל, בדיוק מה שתגיעו אליו בבית קרוב לוודאי ומתאים אם כן למי ששואל "מהו הכרטיס 8800GT הכי חזק".

2) מי שרוצה OC - שיקנה את הכרטיס הכי זול שהוא מוצא בחנויות ליד ביתו. ממילא זה אותו הקירור לכולם וה OC קרוב לוודאי יהיה כמעט זהה בכולם.

3) מי שרוצה כרטיס שקט עם פאסיבי, שיחכה מעט שתגענה גרסאות ה SPARKLE ואחרות, ישים עליו מאורר 12 ס"מ שקט ויעשה OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הערה לגבי תוספת הביצועים ....למשל במקרה של CRYSIS , ללא OC קיבלתי בבנצמארק 25 ממוצע אחרי OC זה הפך ל 33 זה ~30% שיפור ....וזה OC לכרטיס מסך לבד....

שים לב -קיבלתה 8 פרימים נוספים בממוצא במשחק הזה וזה מצוין

אבל ביתחשב בזה שהפרימים במשחק יכולים לרדת ולעלות מעל 10

עדיין תקבל חלקים במשחק אם קפיצות גם אם OC שבמיקרה הזה נותן תוצאות מצוינות

במשחקים אחרים בחלקם הOC לא יהיה נחוץ בכלל כי הקצב מספיק מהר

באחרים הOC לא יעזור והמשחק לא יסחוב בלי הורדת הגדרות

וזה מה שאני מנסה להגיד

הורדת הגדרות מנצחת OC בלי לסכן תחומרה ובלי לבזבז זמן

אז אולי התמונה פחות טובה אבל ככה אתה לא מסכן חומרה

במיוחד בOC גדולים שמשנים וולט ושאר ירקות

פתיחת צינורות עיבוד וצריבת ביוס שונה בחומרה שתומכת זה כבר סיפור אחר

כי בזה אתה לוקח סיכון פעם אחת אבל יכול להרוויח ביצועים הרבה יותר גדולים לצרכים

אבל בזמן האחרון לא יצא לי ליראות כאלו אפשרויות וחבל זה הרבה יותר מעניין מOC

עכשיו לנושא -למישהו יש באנצים של הכרטיס ברזולוצית 1680\1050?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump::silly::xyxthumbs: תודה רבה לכל אלה שעזרו לי בבחירת לוח אם!!! :xyxthumbs::yelclap::smile1::jump:

והתקציב השתנה ל-1350 בלי אפשרות חריגה של שקל ^^ אז....מה אתם אומרים על:Asus P5N32-E 680i ב-1285ש"ח?

http://www.asus.com/products4.aspx?modelmenu=2&model=1459&l1=3&l2=11&l3=397

הבנתי שהוא טוב, וטבעית יש לי העדפה לאסוס^^ , אז מה אתם אומרים? שבוע הבא אני הולך לקנות, אז זה כדאי?

OC כדאי בקיצור לחובבי גרפיקה אמיתיים שלא מתפשרים, אז מי שרוצה OC שיעשה , זה משתלם אם הוא נהינה ומרגיש מסופק ממה שעשה.

ובקשר לכל אלה שקונים עם OC מהמפעל , זה משתלם אם הם מרגישים שההבנה שלהם לא מספיק עמוקה בנושא כדי לעשות OC כזה לבד או אם אין כוח [ובמקרה הזה זה קצת פחות משתלם =\]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה רוצה לוח אם כזה יקר ?

אם יש משהו הכי לא משתלם בתחום הזה זה

מה אתה מתכנן לעשות ליקנות 2 8800GT ?

בכסף הזה אתה יכול לקנות לוח אם רגיל בהרבה פחות כסף 8800GT יחיד

ובעוד שנה וחצי אם לא תיהיה מסופק מהכרטיס תיקנה כרטיס שיותר חזק מ8800GT X2

בסכום שאתה קונה 8800GT אחד

הSLI והCF במצבם היום לא משתלמים בעליל

הם גם לא קרבים לניצול של 100% גם מצריכים לוח אם יקר גם זה לוקח המון חשמל ומצריך פיתרון קירור

ובנוסף אתה מחויב לכרטיס מסך מאותו הסוג

אולי בעתיד שיאפשרו לחבר כרטיסי מסך שונים וישפרו ביצועים זה יהיה יעיל

סתם לדוגמה אם זה היה יעיל היום והלוחות לא היו עולים כל כך הרבה

היתי קונה כבר מחשב אם 8600GT ובעוד חצי שנה מוסיף כרטיס חזק יותר

וככה העלות תועלת היתה הרבה יותר גדולה ולא היתי מבזבז כסף על כרטיס זמני

בפועל אין כזאת אפשרות ובגלל זה אני מחכה אם המחשב

בקיצור תיקנה לוח אם טוב ב600-700 וזהו

זה הרבה יותר משתלם

אני גם יקנה של אבל ת35P הרגיל בלי פיצרים מיותרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump::silly::xyxthumbs: תודה רבה לכל אלה שעזרו לי בבחירת לוח אם!!! :xyxthumbs::yelclap::smile1::jump:

והתקציב השתנה ל-1350 בלי אפשרות חריגה של שקל ^^ אז....מה אתם אומרים על:Asus P5N32-E 680i ב-1285ש"ח?

http://www.asus.com/products4.aspx?modelmenu=2&model=1459&l1=3&l2=11&l3=397

הבנתי שהוא טוב, וטבעית יש לי העדפה לאסוס^^ , אז מה אתם אומרים? שבוע הבא אני הולך לקנות, אז זה כדאי?

OC כדאי בקיצור לחובבי גרפיקה אמיתיים שלא מתפשרים, אז מי שרוצה OC שיעשה , זה משתלם אם הוא נהינה ומרגיש מסופק ממה שעשה.

ובקשר לכל אלה שקונים עם OC מהמפעל , זה משתלם אם הם מרגישים שההבנה שלהם לא מספיק עמוקה בנושא כדי לעשות OC כזה לבד או אם אין כוח [ובמקרה הזה זה קצת פחות משתלם =\]

הוא לא טוב במאומה מהאביט וממש לא שווה עוד 300 ש"ח.

ואלכס, אתה ממשיך לחפור מסביב לנושא ולא מדבר לעניין.

לא נמשיך על זה פה כי זה לא נושא הדיון.

קרירין, היום בגלל יחס הביצועים/מחיר הנדיר של ה - 8800GT אני חושב שאפשר להמליץ על עם שני כרטיסים כאלו.

במיוחד על פני קניית 8800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...