הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 47 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אבל ברזולוציה של 1024X1280 אין סיבה שהוא יקרטע עם פילטרים... לפחות לא באופן משמעותי יותר מה512MB...

כל היתרון זה ברזולציות הגבוהות יותר שאני גם ככה לא צריך...

תתפלא אבל בCRYSIS אי אפשר לשים פילטרים עם כרטיס שיש לו 256MB גם ב1024X768.

הFPS צונח ל2...

לך תדע איזה עוד משחקים יצתרכו הרבה כמו קרייסיס.

חבל להתקמצן,המחיר גם ככה ברצפה לאומת הביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לך תדע איזה עוד משחקים יצתרכו הרבה כמו קרייסיס.

חבל להתקמצן,המחיר גם ככה ברצפה לאומת הביצועים.

שום משחק בזמן הקרוב ואם כן אני עובר לסוני 3!

חוץ מזה CRYSIS מקרטע עם פילטרים גם ב8800GT 512MB ככה שזה לא אומר כלום.

כנראה שהדרך היחידה לדעת עד כמה זה ישפיע תהיה לחכות לבאנצ'ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומר כלום.

כנראה שהדרך היחידה לדעת עד כמה זה ישפיע תהיה לחכות לבאנצ'ים.

ובזאת אני מקווה הסתיים סופית פסטיבל מגידי העתידות סתו 2007 שהקים פה מאהל לאחרונה וגמר את מלאי הקפה הארצי . . . ;)

חכו לבנצ'מארקים של 8800GTS G92 ועד אז התייחסו רק ל8800 GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8800GTS החדש לא יבוסס על ליבת הG92 החדשה אלא על ליבת הG80 הישנה (שזה אומר בלי המנוע החדש להאצת H264 ו VC1 בלי הדחיסה החדשה לROPS ושאר הדברים ששופרו). מהירויות השעון יהיו זהות ל8800GTS הישנים.

The newer GeForce 8800 GTS 640 MB will have an increased number of Stream Processors from 96 to 112; just like the 8800 GT. So that's a little more shader cores, slightly better bandwith and ehm .. yeah that's it.

It's not exactly clear if this core is based on G92, if that's so then the new VP2 video engine would be on there as well. I should get an answer back from BFG soon.

Update - confirmed; this is still based on the "older" G80 processor.

מקור: GURU3D

http://www.guru3d.com/news.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "ידוע עד עכשיו" ? השמועות לגבי שני הכרטיסים בשבועיים האחרונים האלו אלף ואחת השערות חלקן נכונות חלקן לא.

תביא לינק , ציטוט, משהו. המטרה של התרד להביא מידע כמה שיותר ענייני ולא שמועות.

הנה התאריך של פירסום הידיעה על מנהל האתר GURU3D (וזה אתר אמין ולא איזה אתר סיני או אתר רכילויות כמו האינקוויר):

October 31, 2007 - 4:09 PM

תביא את המידע שלך, ואנחנו נעשה הצלבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "ידוע עד עכשיו" ? השמועות לגבי שני הכרטיסים בשבועיים האחרונים האלו אלף ואחת השערות חלקן נכונות חלקן לא.

תביא לינק , ציטוט, משהו. המטרה של התרד להביא מידע כמה שיותר ענייני ולא שמועות.

הנה התאריך של פירסום הידיעה על מנהל האתר GURU3D (וזה אתר אמין ולא איזה אתר סיני או אתר רכילויות כמו האינקוויר):

October 31, 2007 - 4:09 PM

תביא את המידע שלך, ואנחנו נעשה הצלבה.

אתה לא הבנת את החדשה מ Guru3d כנראה.

מה שגורו מדברים זה על הגירסאות החדשות של 8800GTS 640MB שחברות החליטו לעלות להם את השיידרים ומהירויות שעון.

כמו זאת בביקורת:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=297291.msg2624882#msg2624882

ה 8800GTS החדש יכלול 512MB/1GB

ולכן יכלול בקר של 256 ביט, במקום 320/384 הקיימים ב GTS/GTX/ULTRA,יכלול 128 SP ולא 112 כמו זה ותדרים גבוהיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז מסתבר שיש שתי גירסאות של 8800GTS שעברו\יעברו שידרוג, אחת בכמות מנועי השיידרים והשנייה בליבה חדשה. לא ברור לי למה צריך לצאת בשתי גירסאות חדשות לאותו כרטיס, כנראה טריק שיווקי להיפטר מהמלאי הישן. מכיוון שהכרטיס נחשב עדיין תחת ולא יצא שום מידע רשמי ומחייב לא אתפלא לגלות שכשהוא ייצא (הG92) השם שלו ישתנה.

וזה הופך את העסק לשלושה גירסאות לאותו כרטיס, כדאי לציין על מה בדיוק מדברים כשמדברים - אחרת זה ייצור בילבול כמו שנוצר כאן :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני ככה מתפרץ לדיון אבל בפורום ספקים לא ממש עזרו לי. האם 8800GT יספיק ספק 450W EZ Cool אני יודע שהספק לא איכותי אבל המחשב חדש ואין לי כרגע תקציב ליקנות גם ספק חדש. זאת המערכת שלי:

Core 2 Duo E6750

לוח Platinume

1GB X2 .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני ככה מתפרץ לדיון אבל בפורום ספקים לא ממש עזרו לי. האם 8800GT יספיק ספק 450W EZ Cool אני יודע שהספק לא איכותי אבל המחשב חדש ואין לי כרגע תקציב ליקנות גם ספק חדש. זאת המערכת שלי:

Core 2 Duo E6750

לוח Platinume

1GB X2 .

תודה

אשמח לקבל את הדגם המלא של המוצר .. ואם תוכל להשיג לי לינק לאתר הרשמי ששם הדגם .. אם לא תביא לי רק את הדגם אני יחפש ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...