הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 126 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

הBFG לא שווה כלום! הOC הראשון העלו ב25 בליבה, אם כבר הOC2 העלו 75 בליבה וגם זה לפי דעתי לא שווה כלום.

אם שווה היום איזה כרטיס לקנות זה הסוניק בגלל הקירור והמחיר למרות שיש לו פחות שנה אחריות והtwintech בגלל המחיר והשלוש שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב תודה אתם ממש עוזרים לי עכשיו כמה בקשות:

*יש לכם אולי לתת לי אתרים עם ביצועים / השוואות של הכרטיסים שהזכרתי (sparkle palit sonic)

*ואם כולם פה ממליצים על הכי זול ועם הכי הרבה אחריות למה במפרטים אני רואה הרבה שלוקחים bfg או שהם לא מהזולים?

*האם הקירור של sonic ממש חזק לעומת האחרים יענו הוא משפיע הרבה לעומת הקירורים של האחרים?

*יש לכם לתת לי פרטים על הכרטיסים שציינתי (Core Clock וכאלה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש ביקורת על הפליט ועל האסוס ב - TWEAKTOWN, הספרקל הוא בדיוק כמו האסוס הלא מומהר (וכמו כל כרטיס לא מומהר אחר!).

2. לא מעניין אותי מה הם עושים שם.

3. תראה בביקורת שלו איך הוא משפר על המקורי ביחס של יעילות קירור/רעש.

4. תבדוק באתר החברה, אל תתעצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אז מכרת את המחשב ההוא שלך שעלה 12 אלף ש"ח במרץ 2007, קנית חדש עם P35 ואתה צופה לרכוש במרץ 2008 או אף לפני כן מחשב חדש? אתה לא אמרת שבקיץ יוצאות הטכנולוגיות החדשות?

2. בקטנה- לא נשמע לי משתלם לחכות עכשיו חודשים שלמים בשביל כרטיס שיהיה איזה 300 ש"ח זול יותר, עם ביצועים דומים ובעל תמיכת חומרה טיפ-טיפה משופרת ל-DX. אלו חודשים שלמים של שמחקי מחשב. באף אתר ביקורת לא קראתי שעדיף לחכות וכולם כתבו, לפחות לגבי ה-8800GT, שאי אפשר לטעות איתו כי הוא נותן תמורה מושלמת למחיר.

3. אתה מקרה מאוד מאוד קיצוני, עדיין, לכן נק' המבט שלך עשויה לא להתאים לאחרים.

4. המחשב שלי חלש, לכן ייתכן שיהיה הבדל מינורי למדי מבחינתו בין הכרטיסים הללו, אז ייתכן שאני אלך דווקא על משהו טיפה יותר חלש(תלוי מה יהיה המחיר בחצי השני של ינואר).

5. קיבלתי ולקחתי לתשומת לבי. תודה.

קניתי לפני שנה מחשב שחלמתי עליו כל הילדות, הייתי כמוכם רק שאחרי צבא סוף סוף היה לי כסף למחשב רציני ופינקתי את עצמי. מהר מאוד הבנתי שזאת הייתה טעות ומכרתי אותו. אגב את המחשב הזה מכרו בחלקים שנה אחרי באותו מחיר. חלקים טובים תמיד יביאו כסף גם אחרי שנה.

אחרי חצי שנה קניתי מחשב P35 ומכרתי באלף שקל פחות. בהפרש קניתי לפ טופ PAVILLION DV6514EJ עם 8400GS שמספיק לי למשחקים בינוניים שעכשיו אני מוכר גם אותו. אז כן, אני קונה ומוכר מהר, אבל זה במחירים שפויים, אני לא קונה כבר מחשיבם ב12 אלף, זה היה הראשון, חלום ילדות שהתגשם ונגמר, סתם שטות עשיתי.

אתה צודק, ה8800GT מאוד משתלם עכשיו, ואם כשיצאו הלוחות החדשים עוד חודש, אני אראה ירידה במחיר, אני אקנה 8800GT וכך יהיה לי ה הראשון שלי. אח"כ אני אמכור אותו אחרי חצי שנה (הרגל שלי) ואקנה את ה D9E ה 9800GTX או WHATEVER שהם ינפיצו בקיץ 2008.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח מאוד לעשות לעצמי סדר בראש.

כל עוד אין כרטיס 8800GT בחנות שלצורך העניין אני קונה בה שעולה מתחת לסוניק של פאליט כדאי לי לקחת אותו במידה ויש לו שנתיים אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די עם ה - OFF TOPIC.

דניס כמו שאתה רואה מתעניינים בזה רבים, אז למה לא לתת למישהו אחר ללמוד על ניסיון של אחר? מדברים גם על וגם על קנייה חכמה שלהם, מה עשית מזה כאילו אנחנו מדברים על מכוניות ? תשתתף גם במקום לגעור. וזה הכל מאהבה אלייך :)

^^^^

מה גרם לך להגיע למסקנה שעשית טעות בזה שקנית מחשב ב-12K? פעם בחיים אסור לך להנות?

אני אגיד לך למה.

נגיד קנית עכשיו 8800GT ? עשית עסקה מצויינת אם חשקה נפשך בזה הרגע לשחק בהכל. (רק כרטיס מסך, כי לגבי קנייה של מחשב שלם, הסברתי את דעתי בנידון בעמוד הקודם). אבל אני קניתי גם DOMINATOR 8500 1066MHZ שעלה לי אז 3000 ש"ח

קניתי גם שני ראפטורים שממש אבל ממש לא הייתי זקוק להם שעלו לי עוד 3000 שקל. תחשוב, על ודיסק קשיח הוצאתי כמו על מחשב חדש היום !

ומה עוד? קניתי את ה 8800GT הכי חזק בעולם (למעשה עד היום) שמוציא 13.500 נקודות בסטוק ב3DMARK06 על המחשב ההוא ! היחסרון? עלה לי 4200 שקל שזה . . . נכון, פארקינג טירוף. אבל זה היה רק כי תמיד הייתי עני יחסית ולא קניתי אף פעם מחשב מעל 3000 שקל עד אחרי הצבא (והיו לי 6 מחשבים מהבר מצוה אז קנו לי את הראשון). אז בגלל זה אני תמיד אומר מאז, שלזרוק כסף על חלקים שלא קשורים לתוספת מחיר של איזה 30 אחוז לפחות - זה לא שווה.

לכן קנייה של 8800GTS כרגע למי שאין מסך עם 1920על1200 היא טיפשות. מצד שני קניית 8800GT למי שכן יש לו את זה - גם טיפשות. לקנות מחשב שלם עכשיו - גם טיפשות.

כמו רבים אחרים, מחשב שאני מרכיב היום ללקוח שמבקש "מחשב בזול למשחקים" כולל

לוח אם ב500 שקל

2ג'יגה קינגסטון ב250 שקל.

מעבד Q6600 ב1300 שקל

וכרטיס מסך תלוי ברזולוציה ובגודל המסך של הלקוח כאמור לעיל.

אז אני מהטעות שלי למדתי, וממליץ גם לך לא לעשות את מי שאני עשיתי והאוורסט הז של לא שווה את זה אפשר לסכם את זה במשפט לציטוט:

כשהגעת לאוורסט, אתה מבין שבסה"כ - אתה על איזה הר נידח - וקר לך. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...