הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 123 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שזה נשמע. הרי יש לך גוף קירור ומאורר נכון?

אם תפסיק את המאורר, תצטרך מקור אחר שידחוף אוויר על אותה חתיכת ברזל. אז פשוט שמים מאורר 12 ס"מ וזהו.

בגלל זה אני תמיד משתדל לקנות כרטיסים חזקים עם קירור פאסיבי, כי עליהם אני שם איזה מאורר שאני רוצה, מקבל שקט, לא שקט אלא דממה ועושה כמה OC שאני רוצה עד הגבול כי לכרטיסים שמגיעים מקוררים פאסיבית יש בדר"כ את גוף הקירור הטוב ביותר,גדול ועם יותר HEATPIPES מאשר כרטיסים שמגיעים בגירסאות רגילות עם קירור מסכן יותר שמתבסס על המאורר המובנה שיקרר אותו.

אחי תסביר לי בבקשה עוד פעם את המודגש (את השאר אני הבנתי)

1. אם יש לי את (גוף) הקירור סטוק...אז אני עוצר את המאוורר... ואיך אני בדיוק שם עליו (על המאוורר סטוק שאני עוצר) מאוורר חדש?

2. איך אני בכלל עוצר את המאוורר?

3. זה יפגע איך שהוא באחריות?

4. אם יש לי מארז כמו APOLLO, יש בו מאוורר 120מ"מ בדיוק על הכרטיס מסך... אז:

א. זה ישפר הרבה את ביצועי הקירור של הכרטיס, כי ככה כל הזמן מגיע אליו הרבה אוויר קר (-אוויר מבחוץ)... נכון?

ב. אם אני יפסיק את מאוורר של הכרטיס, האוויר שמהמאוורר של המארז לא יספיק נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והפורומים משקפים איזה אחוז מהאוכלוסיה ? ::)

מסכי 24 יקרים בכל מקום ולא רק בארץ ונחשבים כמוצר מותרות.

הנתונים של - 9800GTX שקריים מן הסתם, בדיוק כמו של כל כרטיס שלא הוכרז רשמית, זה קרה המון פעמים בעבר עם ספינות הדגל הקודמות (GDDDR5 ? כן בטח :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תסביר לי בבקשה עוד פעם את המודגש (את השאר אני הבנתי)

1. אם יש לי את (גוף) הקירור סטוק...אז אני עוצר את המאוורר... ואיך אני בדיוק שם עליו (על המאוורר סטוק שאני עוצר) מאוורר חדש?

2. איך אני בכלל עוצר את המאוורר?

3. זה יפגע איך שהוא באחריות?

4. אם יש לי מארז כמו APOLLO, יש בו מאוורר 120מ"מ בדיוק על הכרטיס מסך... אז:

א. זה ישפר הרבה את ביצועי הקירור של הכרטיס, כי ככה כל הזמן מגיע אליו הרבה אוויר קר (-אוויר מבחוץ)... נכון?

ב. אם אני יפסיק את מאוורר של הכרטיס, האוויר שמהמאוורר של המארז לא יספיק נכון?

אמרתי את התיאוריה, אין לי אתה כרטיס. הרעיון הוא שבכל כרטיס מסך אתה יכול להעיף את המאורר המקורי ולהישאר עם הצלעות . אח"כ פשוט לכוון עליו איזה מאורר גדול אבל שקט ופתרת את בעייית הרעש, אם היא באמת קיימת בכרטיס מסויים.

וכשאני אומר מאורר, זה מאורר שנמצא ליד הכרטיס והאוויר שלו זורם ישירות עליו, או לאן שהיה אמור לזרום האוויר מהמאורר המקורי כדי לא לפגוע יותר מדיי בתכנון זרימת האוויר על פני הגוף של המהנדסים המקוריים.

הנתונים של - 9800GTX שקריים מן הסתם, בדיוק כמו של כל כרטיס שלא הוכרז רשמית, זה קרה המון פעמים בעבר עם ספינות הדגל הקודמות (GDDDR5 ? כן בטח :lol:)

זה יהיה שילוב בין מה שפורסם. בין זה

Codenamed G100

- 65nm process

- 256 shader processors

- 780MHz clock

- 3200MHz memory clock

- 512-bit memory width

- 2048MB (256X8) chips

- @ 0.25-0.5ns

- Dual DVI-out

- Supports DX 10.1, VP3

- 15-25% lower TDP than 8800GTS

לזה

- 65nm process technology at .

- Over one billion transistors.

- Second Generation Unified Shader Architecture.

- Double precsion support (FP64).

- GPGPU native.

- Over one TeraFLOPS of shader processing power.

- MADD+ADD configuration for the shader untis (2+1 FLOPS=3 FLOPS per ALU)

- Fully Scalar design.

- 512-bit memory interface.

- 1024MB GDDR4 graphics memory.

- 10.1 support.

- OpenGL 3.0 Support.

- eDRAM die for "FREE 4xAA".

- built in Audio Chip.

- built in tesselation unit (in the graphics core"

- Improved AA and AF quality levels

The card will cost:

-The 9800GTX for 549$>649$

-The 9800GTS for 399$>449$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורומים משקפים את ההסתברות של אוכלוסיה ששמים דגש על גרפיקה ועל רזולוציות... GAMER שמוכן להשקיע כסף בחומרה, ישקיע גם 250-400$ על מסך (במיוחד, שלא כמו אצלנו, ביחס להכנסות זה יוצא יותר זול), וזה בדיוק השוק שאליהם מכוונת חומרה ברמה כזאת!!!

שים לב שאפילו בביקורות ההשוואה נעשית על רזולוציה גבוהה מ-1280X1024 לרב...

http://www.newegg.com/Store/SubCategory.aspx?SubCategory=20&name=LCD-Monitors

ותכלס גם אצלנו מסך 22' של במחיר 1600ש"ח זה סביר !

http://www.zap.co.il/models.asp?Sog=C-Monitor&DB4147=4153

.

- eDRAM die for "FREE 4xAA".

]

אם זה נכון?! זה משהו כלבבי !!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי 24 הם לא סטנדרט והם גם עולים יותר מ - 400$, ואני לא מדבר על ה - TN הפשוטים שצצו בחודשים האחרונים אלא על ה - S-PVA הטובים באמת.

וזה לא ממש יוצא זול יותר ביחס להכנסות, זה סתם מיתוס.

בכל מקרה מיצינו את נושא האופטופיק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב מ-foxpc עכשיו אני תכננתי לקנות כרטיס מסך של xfx 8800gt alpha dog xxx שבא עם 3 שנים אחריות ועולה 1600 שקל...כן זה יקר אבל אני לא רוצה ממש ללכת על חברות שאני פחות מכיר...וכל החברות שאני מכיר אישית לא נמצאות ב-foxpc כמו sparkle או palit או בפוקס יש רק twintech ואני לא חושב ללכת עליו..נכון שה- יותר יקר אבל זה גם כי הוא יותא מהיר (הכרטיס הכי מהיר מסדרת g92 נכון לעכשיו)..ובחרתי אותו כי אם אני משקיע אז עד הסוף וגם כי אין לי חברה אחרת ללכתא ז אין לי בעיה להוסיף עוד 300 לכרטיס מסך...אלה אם כן יש פה המלצות רציניות לכרטיסים שאין ב-foxpc יש סיכוי ממש קטן שאני יקנה ב-tms אז חברה תנו לי המלצות/הצעות ואם יש ביצועים של הכרטיסים מול חברות שונות..ראיתי פה מלא אבל כל אחד שונה מהשני..אני ממש אובססיבי בקשר ל- בגלל זה אני לא יודע מה לעשות מצד אחד אני רוצה אותו מצד שני לא ממליצים לי עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ"כ הרבה ועדיין OpenGL 3.0?... או שהם טעו בסיפרה...

OPENGL נמצאת עכשיו בגירסאת 2.1, אז כנראה 9800GTX תומך כבר בגיסרא העתידה לבוא.

כן

למה נתון שקרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...