הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 125 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

אז רגע יש לי שאלה הרי אני ידוע שכל הכרטיסים הם מליבה של ונכון המחירים השונים בגלל החברות המוכרות והכל..אבל בטוח יש משו שונה לא?...הקירור או משו...והמהירות..אז מה שרציתי לשאול בין הכרטיסים מי שמכיר אישית מה יכול להמליץ לי/להביא לי מאמרים או השוואות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מספיק עם ה - OFF TOPIC.

PSY, קנה כרטיס זול, אם תרצה עוד ביצועים יעזרו לך לעשות OC.

אכן יש כרטיסים עם טוב יותר (PALIT SONIC ו - GB TURBO FORCE שהשני מקורר טוב יותר אבל פחות שקט), לשאר יש את אותו הקירור בדיוק, על OC מהמפעל לא שווה לשלם כי פשוט מאד לעשות אותו לבד ואין שום סכנה לכרטיס.

אני מקווה שמיצינו את העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא הזה מאוד מעניין אותי(האוף-טפויק שנכנסנו אליו עם אלכס), לכן לא יזיק אם אחד המנהלים יפתח שרשור על זה ויכוון אותי לשם(ישיאר פהל ינק או משהו).

בכל אופן, יש לי גם שאלה שהיא כן בעניין.

הרבה אנשים מתבלבלים בנוא הקירור וההבדלים בין החברות השונות.

אני חושב שמקור הבלבול נובע מכך שאותם האנשים מודעים לגמרי לקיומו של ה-OC, אלא שהם חושבים שהכרטיסים שכבר נמכרים מומהרים "סוחבים" עליהם מערכת טובה יותר, לכן כדי להגיע לאותו מצב עם כרטיס לא מומהר, צריך לבצע OC וגם לקנות ולהלביש עליו .

גם באתרים השונים עם הסיקורים משווים כרטיסים שכבר נמכרים מומהרים ולא ממליצים לקחת כרטיס "רגיל" ולהמהיר אותו באופן עצמאי.

אתם בטוחים שעדיף לקנות כרטיסים רגילים ולהמהיר מאשר לקנות מומהר, אשר יקר במידת מה? כי אני מרגיש שפיספסתי פה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - TWINTECH מ - FOXPC הוא ההכי משתלם כי הוא ההכי זול ויש לו 3 שנות אחריות.

ב - TMS יש את ה - SONIC של פליט שיש לו שנת אחריות אחת פחות (וגם יקר יותר ב - 110 ש"ח) אך טוב יותר, OC מהמפעל ובאנדל עדיף.

יש את הכרטיס הזה ב - JKPC ב - 83 ש"ח פחות, משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אני מודה לך על התשובות שלך.

אם כי יש לי 2 בעיות עיקריות עימן:

1. אני לא בטוח שהבנתי מה עשית- רכשת מחשב ב-12000 ש"ח בסוף 2006 ואז לאחר כחצי שנה(בטח התכוונת למרץ 2007 ולא 2006 כפי שכתבת) מכרת אותו ב-10000 ש"ח וקנית מחשב חדש מבוסס P35(באיזה מחיר?)?

אני רוצה קודם להבין את זה לפני שאני מבין מה קרה "שנה אחרי"(שזה חצי שנה אחרי שרכשת את ה-P35?).

הלינק השני שנתת לא עובד- הוא מביא אותי סתם לדף הראשי של האתר. אשמח אם תתקן(אם זה עדיין רלוונטי).

2. בפן המאוד אישי שלי- אני בכלל לא מתכוון לרכוש מחשב חדש עכשיו. יש לי מחשב ישן XP2500 עם ATI9800PRO שהוא כלל לא רלוונטי ומחשב חדש יותר עם PD820 עם לוח אם זול(אפילו לא תומך ב-Dual Channel) וזכרונות זולים של בסה"כ 1.5 ג'יגה. יש לו כרטיס מסך מובנה דפוק שלא מריץ כלום מן הסתם. אני מעוניין בכרטיס מסך שיתן את התמורה הטובה ביותר למחיר למחשב הזה, כך שאני אוכל להריץ דור שלם של משחקים שפיספסתי כמו FEAR, C&C3 ואפילו CRYSIS בתצורה נמוכה-בינונית. זה יספק אותי לבינתיים.

מחשב חדש אני אקנה בסוף הקיץ ובגלל שביתת הסטודנטים כנראה שאפילו אז לא(ואחכה לחורף או אפילו לקיץ שאחרי זה). אי לכך, השיקולים שלי שונים, אם כי אני עדיין מעוניין ללמוד ממך לגבי השיקולים הכלליים לרכישת מחשב(סעיף 1), קל וחומר כאשר גם אני אגיע למצב כזה.

1. שמע את המחשב מכרתי במרץ 2007. שנה אחרי זה אני מתכנן לקנות את המחשב הבא, אולי מוקדם יותר

2. הכרטיס הראשון שייצא יהיה ב9600GT עם ביצועים תואמי 8800GT או בצמוד אליו. אבל זה כבר יהיה סדרה 9 עם DX10.1 וכל השאר. ולמי שיגיד שכמה יצרניות אמרו שבDX10.1 אין הרבה דברים - הן אמרו את זה מצעד שיווקו מונחות כדי לא לפגוע בקניית הכרטיסים הנוכחיים.

3.אני לא עשיר , פשוט סדר העדיפויות שלי שונה מאחרים. לדוגמה? אדםש מעשן, מוציא בחודש עד 500 שקל לסיגריות. מי שכל הזמן מבלה בבתי קפה,קונה שתייה או סתם משדרג את הרכב שלו מבזבז אף יותר. אז אני לא מעשן ולא משתגע על דברים אחרים וככה עם אותון סכום כסף מפנה אותו למטרות "מיחשוביות" פעם בחצי שנה-שנה. זה הכל.כמו שאמרתי גם אני לא שמוגע לקנות כרטיס מסך ב4 אלף שקל אחרי שעשיתי את זה פעם אחת עם ה8800GTS הכי מהיר בעולם עד היום ה 8800GTS AC3.

4.נכון לעכשיו, מי שרוצה כרטיס מסך - יאללה , אודרוב! 8800GT ותו לא, אלא אם כן יש מסך 24 אינץ' ומעלה ויש ורידים כמו ללוחמי CRYSIS דורשי 8800GTS.

5.כמה חבר,ה הראו פה תוצאות שעם סטוק מגיעים לביצועי OC טובים עם ה8800GTS. מספיק לקנות מאורר 12 ס"מ של נגיד GLACIALTECH ולשים אותו על מאחורי הכרטיס הגרפי כשהוא שוכב, זה יקרר את ה PCB ויוריד את החום ב10 מעלות, ועשיתי את זה עם כמעט כל כרטיס מסך שהיה לי החל מ VOODOO RUSH ב OC ב1997 ועד ה 88900GTX האימתני ההוא שמכרתי השנה.

זה הכל היגיון פשוט. יש שבב על לוח עם מעגלים. ירצניות שמות עליו ברזל בצורות שונות עם מאורר בצורה שונה ומוכרות במחירים מופקעים. מספיק שניקח דבק אפוקסי THERMAL, נעיף את הקירור המקורי ונשים עליו בגודל של בית (כמוש עשו בהרבה מודים) נקבל בטמפרטורת חדר יותר טוב מכל של יצרנית זו או אחרת. זה הכל היגיון.

לכן אני אומר - קנו את הכי זול שיש, שמוברקלוק. תעשו את זה לבד, הידע הזה לא יסולא מפז והניסיון הזה יחסוך לכם כסף מהרגע שבו פירקתם לראשונה גוף קירור או התקנתם איזו תוכנה ל OC כמו RIVA TUNER ודומותיה ועדיף על כל כרטיס שתקנו עם גוף קירור מפוצץ או מאורר פלצני. ידע זה כח - השתמשו בו.

*למקרה שזה נשמע כמו חוג לארכיאולוגיה, אני חופר במטרה לעזור. ;D

ודבר אחרון . . . אל תסתכלו על הבדל של כמה עשרות שקלים. קנו ליד הבית בחנות שאתם מכירים, ואני אומר את זה בפעם המי יודע כמה כשאני רואה חברה פה ששואלים על הבדלים מזעריים שכאלה וגודלים להיות חברה שקונים מגלישה בזאפ כל החיים ונתקעים עם אחריות בחנות באילת כי קנו שם ללא מע"מ כשהם גרים במרכז . . . זה לא נעים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אז מכרת את המחשב ההוא שלך שעלה 12 אלף ש"ח במרץ 2007, קנית חדש עם P35 ואתה צופה לרכוש במרץ 2008 או אף לפני כן מחשב חדש? אתה לא אמרת שבקיץ יוצאות הטכנולוגיות החדשות?

2. בקטנה- לא נשמע לי משתלם לחכות עכשיו חודשים שלמים בשביל כרטיס שיהיה איזה 300 ש"ח זול יותר, עם ביצועים דומים ובעל תמיכת חומרה טיפ-טיפה משופרת ל-DX. אלו חודשים שלמים של שמחקי מחשב. באף אתר ביקורת לא קראתי שעדיף לחכות וכולם כתבו, לפחות לגבי ה-8800GT, שאי אפשר לטעות איתו כי הוא נותן תמורה מושלמת למחיר.

3. אתה מקרה מאוד מאוד קיצוני, עדיין, לכן נק' המבט שלך עשויה לא להתאים לאחרים.

4. המחשב שלי חלש, לכן ייתכן שיהיה הבדל מינורי למדי מבחינתו בין הכרטיסים הללו, אז ייתכן שאני אלך דווקא על משהו טיפה יותר חלש(תלוי מה יהיה המחיר בחצי השני של ינואר).

5. קיבלתי ולקחתי לתשומת לבי. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקיצור twintech ו-palit sonic...אבל יש לו שנתיים אחריות זה משתלם בכלל??..וחוץ מקירור אין הבדלים בכרטיסים נכון?..ועוד משו יש לך אולי את התכונות של palit sonic,twintech,sparkle יענו Clock: Shader Clock: Memory Data Rate

ותגיד לא שווה לשים עוד קצת כסף כדי לקנות bfg oc ?..תשכח רגע מזה שהוא עולה יותר אני מדבר על המהירות והכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...