הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 111 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למיטב זיכרוני , לפי ההודעות פה , השירות של גיבור ממש לא היה משהו... אתה באמת רוצה לקנות מהם כרטיס ולצפות מהם לאחריות?

הקונטרה מתחלק לשניים:

- מי שקונים ממנו יותר, יש יותר תגובות, לטוב ולרע

- מי שעונה זה רק אם השירות היה יוצא באופן לא רגיל וגם אם הוא היה קצת רע, עדיפות לתגובות רעות.

ככה זה בכל מקום.

חוץ מזה מאז שהם ביטלו את המוקד הטלפוני המעצבן הזה (מופעל עדיין כשהם לא במשרד) השירות השתפר פלאים. ראה עמוד תגובות אחרונות בזאפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון ש-ZAP מקבל כסף כדי לפרסם את החנויות המופיעות בו, וכיוון שהיו כבר לא מעט תלונות על כך ש-ZAP מצנזר תגובות לא אוהדות גם במקרים לגיטימיים - אני לא בטוח שהתגובות על ספק ב-ZAP משקפות נאמנה את המתרחש בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה סיבות למה להמליץ על ה PALIT.

סיבה ראשונה היא שהחברה הזאתי קיימת מאז שיש כרטיסי מסך.

סיבה שניה זה גופי הקירור המצויינים שלה.

סיבה שלישית זה המחירים המצחיקים של הכרטיסים שלה.

סיבה רביעית זה התמיכה ב שחסרה בכל הכרטיסים של .

לדעתי הדברים שהזכרתי יותר חשובים מעוד שנתיים של אחריות. חוץ מזה לפי מה שידוע לי על המוצרים היקרים של יש יותר משנת אחריות (יש 2 או 3) לפי זה שהאחריות היא רק לשנה זה יבוא אפור.

התייחסות למודגש:

מה? היא באמת קיימת מאז שיש כרטיסי מסך?

אם כן, אז זה אומר שהיא טובה ואיכותית, ובאמת יודעת מה היא עושה...

אז איך זה שכמעט תמיד ממליצים ופשוט אומרים/רומזים שלמרות שכל הכרטיסים כמעט אותו דבר

אסוס ולדיטק עדיפים כי הם יותר איכותיים ("עד כמה שאפשר יחסית לזה שאי הבדל") והחברה פשוט טובה

והם פשוט הרבה יותר יידעות,פופולריות,"מפורסמות"

אז איך זה בעצם? יש לזה סיבה?

תמיד חשבתי שפליט סתם חברה מצוצה מהאצבע ושווה לתחת

כאילו למרות שהליבה זהה בכל הכרטיסים, הכרטס עדייין יהיה פחות איכותי איכושהו

לי למשל הפליט לא מתאים, כי אני צריך שמוציא אויר...

קרור שמוציא אוויר? אבל כל הקרורים של כל החברות בדיוק כמו הפליט...

מעיפים אוויר לכיוון הליבה (פנימה)

ולא מוציאים אוויר מהליבה... לא מעיפים אוויר מהליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שלא מכיר את האתר שלהם:

http://www.galaxytech.com/news_details.asp?id=190

אין מה לפחד, הם טובים בדיוק כמו כל השאר. מה שחשוב זה המהירויות, אל החברה. אלא אם כן מדובר ע גרסת OC מיוחדת עם זכרונות מיוחדים או משהו כזה. כל השאר? מבוססים REFERENCE של ורק המדבקה שונה, וכמובן המחיר פםרימיום(גבוה יותר) בגלל "פלצנות" המותג.

כיוון ש-ZAP מקבל כסף כדי לפרסם את החנויות המופיעות בו, וכיוון שהיו כבר לא מעט תלונות על כך ש-ZAP מצנזר תגובות לא אוהדות גם במקרים לגיטימיים - אני לא בטוח שהתגובות על ספק ב-ZAP משקפות נאמנה את המתרחש בחנויות.

אין לך מושג איך זאפ מוציאים את הנשמה עד שמה שאתה מפרסם מועלה לאתר. כל פסיק נבדק וכל מילה מכלילה - לא עוברת את הביקורת והם דורשים כתיבה מחדש.

בעצם, נכון שהביקורות שהגולשים מעלים הן רק מה שהם כתבו , אבל הם גם מגבילים וגם מעלים ביקורות רעות מאוד אפילו. יש המון ביקורות רעות על כל חנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקנו אותי אם אני טועה אבל דווקא ,לפחות פה באתר גרסאת הסוניק ממש מומלצת.

בעיקר בתקופת ה7600 כיכבו בכל ההמלצות.

אגב בדקתי בiqpc והאחריות על כל המוצרים שלהם היא שנתיים.

מישהו יודע/יכול לארגן השוואות בין הבאנדלים של הסדרה?

אני אישית הולך על 8800gt sonic...נראה לי הכרטיס הכי משתלם כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ביקורת על ה - 8800GT 256MB (למי שלא ביקר בעמוד הראשון לאחרונה ::)) - http://www.firingsquad.com/hardware/xfx_geforce_8800_gt_256mb_xxx_review/

הכרטיסים של פליט בסדר גמור.

את אני מכיר, נמכרים קבוע בארה"ב, הם מוציאים גם לא מעט גרסאות מומהרות עם גופי טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה BFG עולה ב FOXPC 1450 שקל גירסת ה OC1 נראה לי משתלם יותר למי שלא מבין כל כך להמיר עוד 20MHZ זה בדיחה.

בקשר ל , מי שלא קונה הוא סתם בן אדם שאוהב מותגים.

מה שכן הייתי קונה כרטיס של , הזיכרונות שם שונים...

מה הכוונה של- יש שונים? מה השוני בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G100 של נוידיה מתוכנן ל- מרץ 2008!

According to current plans, Nvidia plans to introduce its Geforce 9 series high end part codenamed G100 around march 2008.

We dont know many details, but we do know that the chip should end up faster than two G92 D8E dual PCB card which is scheduled for launch in late January.

It will be on time to launch with G96 which is a mainstream part.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4763&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודל העיסקי המוצלח הזה שלה הוא מה שהרג את המתחרה הכי גדולה שלה - חברת 3DFX בשנת 2000,אז החליטה לעבור ממודל של דגם משופר פעם בשנה למודל הבא:

פעם בשנה להוציא טכנולוגייה חדשה,משמע סדרות 6XXX 7XXX 8XXX 9XXX

ופעם בחצי שנה להוציא שיפור טכנולוגי לסדרה קיימת , שזה בדיוק ה 8800GT 512 וה 8800GTS 512 עם שבבי ה G92.

זה בדיוק למה אני לא קונה כרגע שום דבר ומחכה עם המשחקים ובינתיים, יושב על הגדר ומנסה להריח לאן הרוח נושבת. אין לי כח לחכות לפיצוץ שיהיה בקיץ 2008 בו הכל ישתנה, אבל גם לא לקנות עכשיו 8800GTS שלא אוכל להריץ את CRYSIS ב30 FPS. אבל זה אני אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודל העיסקי המוצלח הזה שלה הוא מה שהרג את המתחרה הכי גדולה שלה - חברת 3DFX בשנת 2000,אז החליטה לעבור ממודל של דגם משופר פעם בשנה למודל הבא:

פעם בשנה להוציא טכנולוגייה חדשה,משמע סדרות 6XXX 7XXX 8XXX 9XXX

ופעם בחצי שנה להוציא שיפור טכנולוגי לסדרה קיימת , שזה בדיוק ה 8800GT 512 וה 8800GTS 512 עם שבבי ה G92.

זה בדיוק למה אני לא קונה כרגע שום דבר ומחכה עם המשחקים ובינתיים, יושב על הגדר ומנסה להריח לאן הרוח נושבת. אין לי כח לחכות לפיצוץ שיהיה בקיץ 2008 בו הכל ישתנה, אבל גם לא לקנות עכשיו 8800GTS שלא אוכל להריץ את CRYSIS ב30 FPS. אבל זה אני אישית.

אני חושב אותו דבר.הייתי קרוב לרכישה של ה 8800GT ואחרי דיונים פה החלטתי לוותר ולחכות (עוד 3 חודשים למנייאק) ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...