הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 14 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתר לא אמין שאני בדקתי על אותם הגדרות הרצתי על 51FPS את הבדיקה על AAx4 AFx8 והכול על High, סתם רשמו מיספרים של FPS שמה.

http://images.tomshardware.com/2007/10/09/directx_10_shootout/17-chart_lost_planet_1024_aa_af.png

ורשום שמה שהכול על המקסימום מה שמצחיק שהכול על המקסימום אמור להיות 1280x1024x64

קיצר אחד האתרים הכי לא אמינים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ניראת לך ביקורת אמינה?

תראה את האבדל בין ה GTX ל ULTRA :s07:

האבדל לא צריך להיות יותר מ 5,6 !!

זאת בדיוק הנקודה שלי, לא קראת את ההודעות הקודמות.

הבנץ' של LOST PLANET DX10 ב - THG היה מאד מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שני אני קונה תSparkle 8800GT

כי עכשיו אין לי כרטיס מסך את שלי מכרתי ואני חייב לקנות משהו אתם אומרים עד יום שני נדע יותר על הכרטיס?

יום שני בערב אני יעלה פה ביקורת שלי (המחשב מגיע יום שני) ואז תחליט ביום שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתכן והביצועים של הכרטיס באמת טובים כל כך, יתכן שלמרות המפרט "הדל" ביחס לGTX ו-ULTRA הוא מצליח להיתקרב עליהם בתוצאות...

אבל דבר אחד עדיין מוזר לי!

לא שמתי לב לירידה דרסטית במחירים של ה-G80 כמו שזה מתרחש בדרך כלל לפני הצגת הטכנולוגיה החדשה, אומרת שלא תצא עם השקתו של הכרטיס,

הG80 נמכר עד כו בצורה מדהימה... אז מה קורה פה לעזעזל :s07:, הרי אם כל הביצועים הנ"ל אמיתיים, אז 8800GT הולך להרוג את השוק של G80 כ-1/3 שנה לפני יציאת הסדרה החדשה!!! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA הייתה צריכה כרטיס במחיר של 100-1300 שקל שיתן ביצועים טובים, למכור את 8800GTS במחיר הזה לא משתלם להם. הם היו צריכים כרטיס חדש הבעיה היא שהוא יצא יותר טוב מ 8800GTS אז הם גם צריכים להוציא GTS חדש. הכרטיסים האלה לא יעברו את GTX אבל ההבדל בביצועים לא יצדיק את ההפרש במחיר.

G92 הוא G80 רק מיוצר ב 65NM ועבר כמה תיקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצועים מדהימים :o

רק ב - WIC הוא מפשל קצת.

הקירור של הכרטיס גרוע ורועש, דורש החלפה פשוט.

מה שמוזר הוא שפה הוא צורך 10W יותר מה - GTS לעומת הביקורות הקודמות שבהן הוא צרך 20-30W פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...