הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 118 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את הכרטיס 8800GT של וב3D MARK 06 וב HL2 EPISODE 1 יש מן קווים, הנה תמונה:

gfxjt6.th.jpg

מה עושים?

באמת נראה כמו ARTIFACTS קלאסיים שנגרמים עקב אובר , או עקב אובר כשרוני שזה ההגדרה שלי למי שעשה OC, ראה את הקויים האלה, לא הוריד מיידית את הכרטיס למהירויות נמוכות יותר ועקב כך "צרב" את הבעייה לכרטיס או במילים אחרות - הרס אותו.

בוא נקווה שאתה עדיין באפשרות הראשונה כי בשנייה, הלך לך הכרטיס לצמיתות.

איך אני יודע ? הרבה גחלים עם חיבור AGP ו PCI שזרקתי לאורך השנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GAINWARD הוציאו את הגרסה המהירה ביותר של ה - 8800GT 512MB עם קלוקים של 700/1750/2050 (זכרונות/שיידר/ליבה) וגם לא זנחו את תחום הקירור והחליפו את הסטוק הגרוע של NVIDIA.

הנה הביקורת - http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/gainward-bliss-8800gt.html

אני מקווה שלא יהיה יקר מדי (אם כי הסיכוי לזה לא גבוה במיוחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן!

לאור המבחר הרב של כרטיסי ה-8800GT/GTS החלטתי לבסוף ללכת על ה-GT. את מפרט המחשב המלא כבר יש לי (בצד) עכשיו אני רק צריך לקנות את הכרטיס סוף סוף ואני צריך מכם המלצות אחרונות לגבי איזה כרטיס לרכוש. אני רוצה אותו מומהר מהיצרן וצימצמתי לשלוש אפשרויות: , ו-BFG הגרסאות המומהרות.

איזה, איזה כרטיס לקחת? יש בכלל הבדלים בין היצרניות/בין הגרסאות המומהרות?

אני צריך עזרה אחרונה לפני ההחלטה, תודה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס שלי 8800GT של ספרקל ללא OC והוא על 40 בערך במנוחה עם הסטוק על 60%, כמה מעלות יותר כמה מעלות פחות, זה חם מדי?

עריכה :

אני חושב שזה חשוב : בדקתי תטמפרטורה בעזרת ATI TOOL, לחצתי פה על איזה משהו שמעלה תטמפרטורה זאת בדיקת מאמץ לכרטיס? בכל מקרה כבר רץ 5 דקות רצוף והוא על 62 מעלות כל איזה חצי דקה עולה עוד מעלה זה בסדר? הוא לא חם מדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...