הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן. - עמוד 106 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על 8800GT/GTS/GS: ה FAQ בעמוד ה1 עודכן.

lmlm

Recommended Posts

הכרטיסים הושקו בחו"ל, אבל עדיין לא הגיעו לארץ.

כרגע אין לנו מידע מתי הם יגיעו, אבל כשהם יגיעו אני אדאג ליידע אתכם.

כרטיסי ה 8800GTS לא הושקו בחול בכלל :nono: :nono: :nono:

יש אמברגו של NV עד 11.12 !!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל אילה שרוצים לעשות OC ל8800GT עם סטוק זה ממש לא מומלץ , הקירור הזה הוא חלש מידי ולא מספק טוב בOC .

איפה שקניתי תכרטיס אמרו לי שיש להם שירות OC עם אחריות ,הם שמים את הקירור שמתאים לכרטיס (לא זוכר תשם )

זה לוקח 2 סלוטים אבל בקטנה , ועושים OC קטלני ! לא שאלתי מה המחיר אבל אני חושב על לעשות את זה לSLI שלי :)

למי שרוצה החנות זה Datech.co.il .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אילה שרוצים לעשות OC ל8800GT עם סטוק זה ממש לא מומלץ , הקירור הזה הוא חלש מידי ולא מספק טוב בOC .

איפה שקניתי תכרטיס אמרו לי שיש להם שירות OC עם אחריות ,הם שמים את הקירור שמתאים לכרטיס (לא זוכר תשם )

זה לוקח 2 סלוטים אבל בקטנה , ועושים OC קטלני ! לא שאלתי מה המחיר אבל אני חושב על לעשות את זה לSLI שלי :)

למי שרוצה החנות זה Datech.co.il .

הקירור הסטוק הוא מצויין רק אם אתה מעלה את מהירות המאוורר אם לא אז באמת הכרטיס יתחמם..תראה אני העלתי תמהירות מאוורר עשיתי OC תראה אצלי במפרט וטמפרטורה מקסימלית במאמץ היא 62 63 ובמנוחה 40+-

והקירור של הוא עולה 300 שקל אם אני לא טועה(ולא שווה לדעתי)..(אם אתה מדבר על הקירור הפסיבי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הקירור הפסיבי .

לא יודע אבל אצלי הכרטיסים מגיעים ל70 מעלות אחרי שעה של קריסיס .

כתוב שהקירור הפסיבי יכול להוריד עד 45 LOAD . [br]פורסם בתאריך: 26.11.2007 בשעה 12:05:40

הקירור הסטוק הוא מצויין רק אם אתה מעלה את מהירות המאוורר אם לא אז באמת הכרטיס יתחמם..תראה אני העלתי תמהירות מאוורר עשיתי OC תראה אצלי במפרט וטמפרטורה מקסימלית במאמץ היא 62 63 ובמנוחה 40+-

והקירור של הוא עולה 300 שקל אם אני לא טועה(ולא שווה לדעתי)..(אם אתה מדבר על הקירור הפסיבי..)

ברור עם העלתה את מהירות המאוורר , המאוורר הזה צורח ,מה אני צריך כזה רעש ועוד לי יש 2 !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אפשר רשימת חנויות שמוכרות את ה 8800GT ? הזמנית מ TMS כרטיס מסך אבל אחרי שבועיים פתאום הם מעלים את המחיר ב 150 שקל, גועל נפש...

אם אפשר באזור ירושלים - ת"א.

תודה

באמת אני לא מבין למה אתם בTMS העלתם את המחיר? המחיר היה 1460 והיו ירידות מחירים אז הוא ירד ל1431, ביום שבת בלילה הוא עוד היה ואתמול בבוקר הוא כבר לא היה, היום הוא חוזר לאפשרות של הזמנה והוא עולה 1594, למה המחיר שלו כל כך עלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אני לא מבין למה אתם בTMS העלתם את המחיר? המחיר היה 1460 והיו ירידות מחירים אז הוא ירד ל1431, ביום שבת בלילה הוא עוד היה ואתמול בבוקר הוא כבר לא היה, היום הוא חוזר לאפשרות של הזמנה והוא עולה 1594, למה המחיר שלו כל כך עלה?

למה ? כי הם יכולים...

זה מה שקורה כשהביקוש גבוה וההיצע נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי ה 8800GTS לא הושקו בחול בכלל :nono: :nono: :nono:

יש אמברגו של NV עד 11.12 !!!!!!!!!!!!

קודם כל באמת הכרטיס עוד לא הושק. יושק רק ב03.12 ויתחיל להיות משווק ב17.12. ולמי ששאל העל הGT 256 אז הוא לא נעלם אלא יתחיל להיות משווק רק בתחילת דצמבר (אולי אפילו בימים האחרונים של נובמבר).

אבל מה שקלט אותי פה זה "האמברגו" שרשמת :lol: אני מקווה שNVIDIA לא מתכוונת לכבוש את איראן ולהילחם ברוסייה למה אם הם במצב שהם מסוגלים להטיל אמברגו על משהו - אני עובר לגור תחת שלטון 8).

בכל אופן אמברגו זה מושג שלקוח מהתנהגות פוליטית, בעיקר התנהגות כלכלית פוליטית של גורם פוליטי (לרוב גורם פוליטי בעל כוח רב) והכוונה שלו היא הפעלת לחץ פוליטי וכלכלי על גורם אחר בשביל לאלץ אותו לעשות או לפעול בדרך מסויימת.

מה שרצית לרשום הוא שיש NDA בין אנוודיה לשותפות שלה ואתרי החומרה השונים שאיתם היא בקשר. ראשי התיבות הן :Non Disclosure Agreement והכוונה היא להסכם אי חשיפה של פרטים עליו חתומות למשל כל היצרניות שמייצרות ומפתחות כרטיסים או כל אתרי החומרה ובודקי הBETA שמקבלים את המוצר לפני השקתו.

לNDA אין מילה בעברית ואמברגו לא ממש קשור או קרוב להיות קשור. "הסכם אי הפצה" כנראה זה הפירוש הכי טוב לכותב הבא שיחליט לרשום שוב אמברגו :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לא הועלה כי החלטנו להעלות אותו,

אלא כי היבואן העלה את מחירי הכרטיסים.

שינוי המחירים לא תלוי בנוי, אלא ביבואן.

בולשיט! :bash: :bash:

מחיר יבואן לכרטיס של גיגהבייט 340 דולר. ראיתי בעצמי במחירון דילרים בחנות בירושלים.

אם מעלים את המחיר ב150 שקל המשמעות היבואן העלה את המחיר ב 40 דולר. ל380 דולר. אין מצב!!!. שקר!

אם היבואן היה מעלה מחירים כל החנויות היו מעלות מחירים ועובדה שרק בTMS לאחרונה העלו מחירים.

רוצים לעלות מחירים תעלו. כמו שהבנתי מאנשים פה- הפסדתם כמה לקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי המחירים לא תלוי בנוי, אלא ביבואן.

מה? :screwy:

אתם לא חנות של יבואן אתם חנות פרטית ואתם יכולים למכור באיזה מחיר שאתם רוצים.כולל במחיר של 2 שקלים פשוט אז אתם תפסידו ולא תרוויחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...