מה דעתכם על גוף הקירור Thermaltake V1 ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על גוף הקירור Thermaltake V1 ?

haKo$

Recommended Posts

בדקתי בכמה אתרים את הביקורות עליו ונכתב שהוא ממש מומלץ, העיניין הוא האם למשהו יש נסיון איתו והאם הוא שווה את ההשקעה.. יש לציין שיש לי מעבד Q6600 B3 ואני מתכוון לעשות OC למחשב ואני רוצה להגיע ממהירות 2.4 ל-3HZ, ועוד דבר יש לי מארז soprano האם הוא מפסיק גדול שV1 יכנס לתוכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בכמה אתרים את הביקורות עליו ונכתב שהוא ממש מומלץ, העיניין הוא האם למשהו יש נסיון איתו והאם הוא שווה את ההשקעה.. יש לציין שיש לי מעבד Q6600 B3 ואני מתכוון לעשות OC למחשב ואני רוצה להגיע ממהירות 2.4 ל-3HZ, ועוד דבר יש לי מארז soprano האם הוא מפסיק גדול שV1 יכנס לתוכו?

לאח שלי יש את הסופרנו והוא נכנס לשם בקלות הייתי אומר.

לגבי ה-OC, אני עם מעבד B3 וקירור פחות טוב (Big Typhoon) הגעתי ל-3.2GHz ויכולתי להמשיך, כך שלא תהיה לך בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאח שלי יש את הסופרנו והוא נכנס לשם בקלות הייתי אומר.

לגבי ה-OC, אני עם מעבד B3 וקירור פחות טוב (Big Typhoon) הגעתי ל-3.2GHz ויכולתי להמשיך, כך שלא תהיה לך בעיה.

אוקי סבבה יש לנו את אותו המפרט פחות או יותר, האם יש שיפור משמעותי (ביצועים במשחקים בעיקר) בין המהירות של הסטוק לזה של OC שעשית.. כלומר אין עדיין משחקים שמנצלים את היכולת המינמלית של המעבד הזה אז לא ממש כדאי בנתיים לעשות OC, תקו אותי אם אני טועה.. תודה אחי על התגובה הנאותה :xyxthumbs: (לעומת קודמיך)

ולכל המתלהמים שם למעלה אני כן עשיתי חיפוש!!! פשוט לא מצאתי נושא שמקשר בין הV1 לסופרנו והאם הם מתאימים יחד.. אז בלי לקפוץ שם בקשה, תרגעו הכל בססדרר! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי סבבה יש לנו את אותו המפרט פחות או יותר, האם יש שיפור משמעותי (ביצועים במשחקים בעיקר) בין המהירות של הסטוק לזה של OC שעשית.. כלומר אין עדיין משחקים שמנצלים את היכולת המינמלית של המעבד הזה אז לא ממש כדאי בנתיים לעשות OC, תקו אותי אם אני טועה.. תודה אחי על התגובה הנאותה :xyxthumbs: (לעומת קודמיך)

ולכל המתלהמים שם למעלה אני כן עשיתי חיפוש!!! פשוט לא מצאתי נושא שמקשר בין הV1 לסופרנו והאם הם מתאימים יחד.. אז בלי לקפוץ שם בקשה, תרגעו הכל בססדרר! :hat:

אני לא מתלהם, דיברתי בנימוס. אם היית מחפש היית מוצא מענה לשאלה הראשונה שלך :

מה דעתכם על גוף הקירור V1 ?

בדקתי בכמה אתרים את הביקורות עליו ונכתב שהוא ממש מומלץ, העיניין הוא האם למשהו יש נסיון איתו והאם הוא שווה את ההשקעה.. יש לציין שיש לי מעבד Q6600 B3 ואני מתכוון לעשות OC למחשב ואני רוצה להגיע ממהירות 2.4 ל-3HZ

ועוד דבר יש לי מארז soprano האם הוא מפסיק גדול שV1 יכנס לתוכו? - זו השאלה השניה, איתה אין בעיה ;D

אני עונה פה על שאלות כל היום ולפעמים קצת נמאס לרשום את אותה התשובה בגלל שאנשים מתעצלים. אתה פה לפעמים, אני פה כל הזמן, תבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש משחק שישנה לו אם זה 2.4 או 3.0

צודק.

אם אתה לא משתמש בתוכנות כלשהן שזקוקות לחישובי מעבד בצורה יוצאת דופן, אתה לא תרגיש כיום הבדל במיוחד עם מעבד ביצועי כמו ה-Quad.

כפי שאתה בטח יודע, משחקים דורשים כרטיס מסך חזק, לכן ה-OC שתבצע לא יראה לך שינוי מיידי במשחקים שקיימים כיום בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני מבין אותך ידידי גם אני אם הייתי פה כל הזמן ואנשים היו חוזרים על אותם שאלות הייתי מתרגז גם כן, אבל תבין עשיתי חיפוש ולא מצאתי שום אינטרציה בין הV1 לסופרנו.. כמו שרשמתי בתגובה ה1 בדקתי בכמה אתרים כולל פה בפורומים על הV1 ומצאתי שזו השקעה טובה.. אבל לא מצאתי שום נושא שמקשר את שיתוף הפעולה בינו לסופרנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אם אתה לא משתמש בתוכנות כלשהן שזקוקות לחישובי מעבד בצורה יוצאת דופן, אתה לא תרגיש כיום הבדל במיוחד עם מעבד ביצועי כמו ה-Quad.

כפי שאתה בטח יודע, משחקים דורשים כרטיס מסך חזק, לכן ה-OC שתבצע לא יראה לך שינוי מיידי במשחקים שקיימים כיום בשוק.

אז משהבנתי התגובה שלך זה תחסוך לך את הכסף ותשקיע בכרטיס מסך.. ;D

אני בכל אופן מתכוון לרכוש את הכרטיסים החדשים של 9XXX אז נאלץ להמתין קצת..

זתמרת אז עדיף לא לעשות OC אם זו מדובר במכונה למשחקים בלבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפך, במכונה למשחקים זה טוב להוציא את המיץ למעבד :)

המסקנה היחידה עבורך היא שכרגע אתה לא תרגיש את ה-OC שבכל משחק שקיים כיום.

אבל זה אותו דבר לגבי 4 ליבות Quad שלא מנוצלות במלואן כיום, אבל אתה יודע איזה תובעניות הן הדרישות של המשחקים מיום ליום.

בשורה התחתונה, אם יש לך משהו יותר טוב לעשות עם הכסף, תשקול את זה, מכיוון שקירור תוכל תמיד להוסיף ולעשות OC.

אם לא- תקנה את הקירור, העסק לא יקר מדי וחוץ מזה אתה תגלה שזה תחביב מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב - WORLD IN CONFLICT יהיה שינוי משמעותי, הוא מנצל את יכולות מעבדי ה - C2D במלואם.

אבל לא נראה לי שהוא מנצל 4 ליבות (לפחות עדיין).

לא נראה לי שיש איזשהי אפליקצייה או משחק שמנצלת 4 ליבות.

לקנות מעבד עם 4 ליבות זה מחשבה לעתיד (מחשבה טובה ונכונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...