רוצה להוסיף דברים לחדר ולא יודע מה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להוסיף דברים לחדר ולא יודע מה

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הוא בן 6?

מה זה ה"רעיונות" האלה?

גם בחורות ערומים זה נראה מטופש אחרי גיל 17 :P (אלא אם זה תמונה "אומנותית" בסגנון פלייבוי- וגם, לא משהו גדול... הכי טוב איזה תמונה כזו ארוכה כדי לתלות פינה\ ליד הדלת...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הוא בן 6?

מה זה ה"רעיונות" האלה?

גם בחורות ערומים זה נראה מטופש אחרי גיל 17 :P (אלא אם זה תמונה "אומנותית" בסגנון פלייבוי- וגם, לא משהו גדול... הכי טוב איזה תמונה כזו ארוכה כדי לתלות פינה\ ליד הדלת...)

על אילו רעיונות אתה מדבר שהם לבני 6?

ועם כל הכבוד, להגיד "תמונה אומנותית של בחורות ערומים- בסגנון פלייבוי", לא בדיוק מראה על בגרות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאזלים חרבות וגיטארות על הקיר.... זה באמת לא לעניין...

לגבי התמונה, אז לא התכוונתי לתמונה שרואים לה את המעיים מכל מיני חורים... יש של משהו כמו 30 לרוחב על 80 לגובה שאפשר לתלות ליד הדלת או בין קיר לארון.... לאחד השותפים שלי הייתה כזו ועכשו משום מה אני לא מוצא אותה בגוגל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעון יפה מעץ.. אני לא מדבר על אלו שמחלקים בחינם בתחנות דלק.. יד דברים יפים רק לחפש..

אתה לא חייב שהקירות יהיו מלאים אתה יכול להוסיף רהיטים כמו שידה יפה מזכוכית או עץ כורסא או הדום. ולא שלא תחשוב לכיון של איקאה!

פוסטים ולונגים ראבאק הוא בן 22 לא 12...

כן לתמונה יפה של סופרמן /באטמן/ בחורה יפה.. ממסוגרת יפה אבל זה סיפור של 350-500 שח. (התמונה מצויירת ביד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא יודע מה זה לא לעניין.

יצא לי להכיר בן אדם בן 50 שיש לו אוסף מאד מרשים של חרבות על הקיר. וזה נראה מעולה, ורחוק מילדותי.

כנ"ל לגבי פאזלים- אני לא מכיר הרבה ילדים בני 6 שיסיימו פאזל של 10,000 חלקים וימסגרו אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אני לא יודע מה זה לא לעניין.

יצא לי להכיר בן אדם בן 50 שיש לו אוסף מאד מרשים של חרבות על הקיר. וזה נראה מעולה, ורחוק מילדותי.

כנ"ל לגבי פאזלים- אני לא מכיר הרבה ילדים בני 6 שיסיימו פאזל של 10,000 חלקים וימסגרו אותו :)

אם הוא בקטע, אז שיהייה לו בכיף... אבל בגיל 20 משתדלים לא להבליט סטיות כאלה יותר מידי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא בקטע, אז שיהייה לו בכיף... אבל בגיל 20 משתדלים לא להבליט סטיות כאלה יותר מידי ::)

לגבי הפאזל זו אכן סטייה, אבל היי, יש אנשים ;D

ואני גם מתקרב ל22, וקיר אחד בדירה שלי מעוטר בסכינים וחרבות וקיר אחר בפוסטרים של . ובינתיים לא שמעתי תלונות ;D (וגם אם כן, אני אוהב את זה, אז מי שזה מפריע לו או חושב שזה ילדותי, יכול לקפוץ לי :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיהיה לי קצת כסף פנוי אני אעשה לי את זה:

אבקש מאיזה צייר לצייר לי על כל הקיר (צד אחד איפה שהמיטה) ציור של חוף ים בודד כזה עם איזה דקל בצד (סגנון "החוף" או FARCRY אם אתה יותר מתחבר).

בכל אופן לא בדקתי אם זה בכלל אפשרי ואם כן כמה עולה ציור על קיר 2.5*3 מטר. רק מחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש פוסטר של HLAF LIFE 2 ו BF2 בגודל מטר על 80 ס"מ ולא מבין מה ילדותי בזה אני ולא מתבייש בזה זה לא תמונה של מיכל ינאי וא משהו בסגנוון גינת ההפתעות... אנשים נכנסים לחדר וזה מקשט.. רק מה אומרים לי שגורדון פריימן מפחיד לא מבין למה. :s05:

אתה יכול לשים גם אקוריום לגדל שם צלופחים טורפים או איזה איגואנה לדעתי חיות תמיד מוסיפות לחדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...