הצלחתי לשים קרניי שמש גם בDX9 בCRYSIS! עובד 100%!! + סרטון! - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחתי לשים קרניי שמש גם בDX9 בCRYSIS! עובד 100%!! + סרטון!

MassiveAmmo

Recommended Posts

בואנה רדו מהגב של הבן אדם.

מילא ירדתם עליו קצת על זה שהוא טען שאפשר לשים אפקט שכביכול שייך רק לDX10, זה מילא, למרות שזה גם מגעיל.

אין לכם בכלל מה לרדת עליו ולקרוא לו שקרן על כל העניין של התמונות השוואה בין הTexture High לVery High. אתם נטפלים לכאלו פרטים קטנים בצורה מגוחכת, הבן אדם לא בא לעשות לכם פה השוואה מקצועית, בסה"כ רצה להראות לכם ת'דבר המגניב הקטן הזה שהוא מצא, ואתם קוראים לו שקרן "כי הראדאר בכל ללא באותו כיוון"!!!

או!!! במקום East אז זה קצת South East!!!! בוא נהרוג ת'בן אדם!!!

באמת שהרבה זמן לא ראיתי פה יחס כל כך מגעיל. גם מה עשיתם ממנו איזה שחצן מתלהב? הוא לא טען לעשות את הבלתי אפשרי, כולה שיתף אתכם במשהו חמוד שהוא מצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר מישהו דיבר פה איפשהו על דביליות וכו אז.....

ואם כל כך אתה סובל שאתה נכנס לדיון הזה אתה פשוט יכול לא להיכנס ולא להגיב, ואם אתה חייב להיכנס מתוקף התפקיד אז אל תגיב ושוב אם אתה חייב להגיב אז בטוח שלא ספאם טיפשי כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, למרות שזה לא קרוב ל-DX10, עדיין הם עשו את זה בכוונה, שהמלא יצא ב-DX9 הם יפתחו את כול האפשרויות אחרת הם ירו לעצמם ברגל לפחות מקווה שהם יפתחו את כול האפשרויות, ועדיין DX10 יהיה יותר יפה.

כלומר מהתמונות שהבאתה או הסירטונים לא רואים פה את הקרני אור ממש כמו HDR גבוה וקרנים של השמש זוהרים בין העצים.

לדוגמא כמו פה:

http://stage6.divx.com/user/stage6you/video/1159334/Crysis-First-DX10-Video

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, למרות שזה לא קרוב ל-DX10, עדיין הם עשו את זה בכוונה, שהמלא יצא ב-DX9 הם יפתחו את כול האפשרויות אחרת הם ירו לעצמם ברגל לפחות מקווה שהם יפתחו את כול האפשרויות, ועדיין DX10 יהיה יותר יפה.

כלומר מהתמונות שהבאתה או הסירטונים לא רואים פה את הקרני אור ממש כמו גבוה וקרנים של השמש זוהרים בין העצים.

לדוגמא כמו פה:

http://stage6.divx.com/user/stage6you/video/1159334/Crysis-First-DX10-Video

זה לא אותו האפקט אחי.

בסרטון של הDX10 האור שבא מלמעלה אלה קרניי שמש שחודרות דרך העצים מלמעלה ללמטה.

אפקט שלא קיים במפה של הבטא משום שהשמש לא באה מלמעלה ללמטה מבין העצים.

קרניי השמש שאני מציג וקרניי השמש שאתה רואה בסרטון שלהם זה אפקט אחר,ואין לחפש אותו בבטא משום שזה פשוט לא קיים במפה.

רוב האנשים טוענים שרק בDX10 יהיה VERY HIGH.

אפילו באתר CRYSIS ONLINE הם מראים לך 4 תמונות:

DX9 LOW

DX9 MEDIUM

DX9 HIGH

DX10 VERY HIGH.

למה ה VERY HIGH על DX10? לדעתי זה רמז לכך שאין VERY HIGH ב DX9...

בכל מקרה אני יביא את הקבצים לכמה אחדים פה בפורום בהודעות .

אל תצפו שאחריי שאתם מזזלזלים בי ויורדים עליי כמו איזה חבורת חארות (למה כמו?) אני עוד בסוף יביא לכם את הקבצים...

ת'אמת לא ידעתי שיש פה אנשים כאלה חארות ואני ממש מופתע לרעה שאחריי שאני עושה בשבילכם משהו אתם מזלזלים בי ככה כאילו עשיתי לכם משהו רע.

בזמן האחרון ראיתי שאנשים התבעסו פה מהקטע שלא יהיה אפקטים מסויימים בDX9 אז רציתי בס"כ לעזור להם וגם לעצמי מין הסתם ולנסות לשים כמה אפקטים שפתוחים רק לDX10 גם בDX9.

הניסיון הזה הצליח,ושהוא הצליח מין הסתם התלהבתי וציפיתי שגם אתם אולי תתלהבו וכולנו נהנה ויהיה סבבה.

במקום זה קיבלתי תגובות תוקפניות ומזלזלות,חסרות כל טעם ומעליבות כיאילו לא יודע מה עשיתי..

אתם צריכים להתבייש,רוב הקהילה פה פשוט על הפנים,וחבל שגיליתי את רק עכשיו אחרת בחיים לא הייתי פותח את התדר הזה,זה פשוט לא מגיע לאנשים זבל כמוכם.[br]פורסם בתאריך: 22.10.2007 בשעה 05:05:24

מתי לעזאזל כבר יוצא המשחק הזה שיגאל אותי מ.... :kopfpatsch:

וזאת דוגמא.

מה התגובה הזאת קשורה בידיוק?

מה אתה מנסה להצחיק פה אנשים על חשבוני?

זה לא מצחיק זאת תגובה של ילד מאומץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התיקון, וכן עבודה טובה, למרות שאני מקנה רואים יותר טוב.

בדמו לא יפתחו כול האפשרויות? ממש עצוב, הם יורים לעצם ברגל, עם היה אפשר להשוואת DX9 על הגדרות גבוהות מאוד נגד DX10 על הגדרות גבוהות מאוד.

אז היה אפשר לדעת מה יותר טוב מי מציג אפקטים יותר טובים, פשוט ניראה לי הם רוצים ליסחוט כסף מהצרכנים כי עם זה ככה שאין אפשרויות גבוהות ב-DX9 אז כניראה שהם עשו את זה ביגלל סיבה אחת, אין הבדל מורגש ולכן את הגירסה של ה-DX9 מוגבלת בהגדרות שיתן יתרון לגירסה של ה-DX10

עשיתה פה עבודת קודש פותח הטראד, כול הכבוד, הבהרת לי קצת את העיניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...