הצלחתי לשים קרניי שמש גם בDX9 בCRYSIS! עובד 100%!! + סרטון! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצלחתי לשים קרניי שמש גם בDX9 בCRYSIS! עובד 100%!! + סרטון!

MassiveAmmo

Recommended Posts

טוב חברים,הפעם זה סוף סוף עובד!!!

לא צריך DX10 בכלל בשביל שיהיו אפקטים מיוחדים שעלק בשביל DX10.

צפו בסרטון הזה ותראו! אפקט של קרניי שמש בDX9

CRYTEK טוענים שהאפקט הזה עובד רק בDX10

http://www.fileflyer.com/view/0ThIPCP

http://www.fileflyer.com/view/smcMoAE

בקרוב אפרוץ עוד הגדרות ואני יביא לכם את הקבצים שלי שתראו.

אני עושה את זה כי כמו שאתם יודעים במלא ההגדרות של הVERY HIGH יהיו חסומות בDX9. אז אני מתכונן כבר מעכשיו שיהיה אפשר לשים על VERY HIGH בDX9 ושזה יעבוד באמת.

בנתיים הSHADER פועל על VERY HIGH!

עדכון!

- הבאג של הREFLECTION מתחת למים תוקן!

- הצימחיה על VERY HIGH!

דוגמא: http://www.fileflyer.com/view/NlKzLCQ

עדכון נוסף!

הTEXTURE פועל על VERY HIGH והאפקט המיוחד של הפארקסל (אבנים בולטות) פועל גם הוא! (אפקט שחסום בDX9.

מה ההבדלים? הינה!

High:

2003122692993288315_rs.jpg

Very High:

2003161358267250366_rs.jpg

סרטון שמוכיח את התמונות.

http://www.fileflyer.com/view/ruFWUBd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד... ממש מתכנת גראפי פה בפורום.

לא...

תבין כבר, אתה לא עושה כלום, אין דבר כזה אפקט של DX10, כל מה שאפשר לעשות ב10 אפשר לעשות ב9, רמת הדיוק נשארת אותו הדבר, ובפועל אין כמעט הבדל, כל השינויים הם בממלכת המתכנתים, ובכמה דברים אחרים שקשורים בביצועים בעקר במה שפעם היה קשור בCPU.

אתה יכול לשנות שמות לקבצים מפה ועד למכה, זה לא משנה שום דבר.

שינית שם של קובץ DLL, אם היה לך מושג מה זה קובץ DLL היית מבין מה שינית, ולמה זה חסר תועלת לחלוטין. אז כן מבחינת המשחק שם של קובץ מסויים קשור לsetting מסויים אבל פה זה נגמר, קובץ DLL זה בסה"כ בנק קוד שזמין לישומים, גם אם היית מצליח לגרום לתוכנה לגשת לקובץ DLL שנגיד מכיל פונקציות הקשורות לפניה לAPI מסויים, במקרה הזה DX10 אם הAPI הזה הוא איננו חלק מהמערכת, הדבר היחידי שהיית מקבל זה קריסה לפנים.

וכל האפקטים שCryTek טוענים שהיו זמינים רק בrender path של DX10, הורצו על כל חומרת DX9 בשוק בערך בהדגמות שלהם שהתחילו כבר לפני 3 שנים, כולל הlight beams המפגרים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד... ממש מתכנת גראפי פה בפורום.

לא...

תבין כבר, אתה לא עושה כלום, אין דבר כזה אפקט של DX10, כל מה שאפשר לעשות ב10 אפשר לעשות ב9, רמת הדיוק נשארת אותו הדבר, ובפועל אין כמעט הבדל, כל השינויים הם בממלכת המתכנתים, ובכמה דברים אחרים שקשורים בביצועים בעקר במה שפעם היה קשור בCPU.

אתה יכול לשנות שמות לקבצים מפה ועד למכה, זה לא משנה שום דבר.

שינית שם של קובץ DLL, אם היה לך מושג מה זה קובץ DLL היית מבין מה שינית, ולמה זה חסר תועלת לחלוטין. אז כן מבחינת המשחק שם של קובץ מסויים קשור לsetting מסויים אבל פה זה נגמר, קובץ DLL זה בסה"כ בנק קוד שזמין לישומים, גם אם היית מצליח לגרום לתוכנה לגשת לקובץ DLL שנגיד מכיל פונקציות הקשורות לפניה לAPI מסויים, במקרה הזה DX10 אם הAPI הזה הוא איננו חלק מהמערכת, הדבר היחידי שהיית מקבל זה קריסה לפנים.

וכל האפקטים שCryTek טוענים שהיו זמינים רק בrender path של DX10, הורצו על כל חומרת DX9 בשוק בערך בהדגמות שלהם שהתחילו כבר לפני 3 שנים, כולל הlight beams המפגרים שלך.

אבל הם חסמו את זה שבDX9 לא יהיה לך את האפקט הזה! זה כל העניין כאן למה ליהיות כזה מעצבן?

פשוט הצלחתי לעקוף את החסימה של זה והצלחתי לעשות שהSHADER יעבוד על VERY HIGH ושזה באמת יעבוד ויראו הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה עדיין לא DX10 ! :s07:

ותפסיק בבקשה לחוש האקר, זה מרגיז.

זה לא DX10. אבל זה בידיוק כמו DX10.

אם ניתן לעקוף את החסימה הזאת שלהם זה רק מראה כמה הם מנסים לגרום לאנשים לעבור לVISTA.

לא נורא,בקרוב אני יביא את הקבצים ואחריי שתחליפו אותם אתם פתאום תראו את המשחק יפה יותר.[br]פורסם בתאריך: 21.10.2007 בשעה 02:33:14

נו זה רק חתיכת בטא הם חסמו בכוונה כמה אפשרויות .. לא הייתי מתרגש מזה

חשבתי עשית פיצוח של DX 10 שאתה יכול להריץ ב ...

נסה במשחקים אחר לפצח.

לפצח DX10 על זה כניראה ראש בקיר.

אבל לפצח את האפקטים של הDX10 דווקה מצליח יפה מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאסיב, ב- לא יושבים ילדים בני 16 שחושבים שבשינוי כמה נתונים ניתן יהיה לעבוד על המערכת.

זה הרבה יותר מורכב ממה שאתה חושב שאתה עושה.

בינתיים...

שחק ב-DX10 שלך ותהנה.

אני נשאר עם DX9 שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא DX10. אבל זה בידיוק כמו DX10.

אם ניתן לעקוף את החסימה הזאת שלהם זה רק מראה כמה הם מנסים לגרום לאנשים לעבור לVISTA.

לא נורא,בקרוב אני יביא את הקבצים ואחריי שתחליפו אותם אתם פתאום תראו את המשחק יפה יותר.[br]פורסם בתאריך: 21.10.2007 בשעה 02:33:14

דיי..בבקשה..תפסיק... :'(

תפסיק ליקרוא לחסימה הטיפשית שלהם DX10, זה לא DX10...

בבקשה תמציא לזה איזה שם אחר, לא יודע, "חסימת DX9", "חסימת CRYTEK", "יוספטל", משהו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי..בבקשה..תפסיק... :'(

תפסיק ליקרוא לחסימה הטיפשית שלהם DX10, זה לא DX10...

בבקשה תמציא לזה איזה שם אחר, לא יודע, "חסימת DX9", "חסימת CRYTEK", "יוספטל", משהו !

תשמע אם זה נכון שאי אפשר לשים VERY HIGH בDX9 במשחק המלא,אז זה משהו אחי...

למי שאין כח לשים וכל זה אז זה אחלה הוא פשוט ישתמש בקבצים שלי והHIGH יהפוך לVERY HIGH.

יש מבין?

אבל אם יהיה אפשר לשים בDX9 VERY HIGH במשחק המלא/דמו אז אני סתם אידיוט ואני עובד לחינם.

CRYTEK טוענים שאי אפשר.

אז למה אתם ככה? אני עושה את כל זה בשבילכם וככה אתם מדברים אליי?

אני לא חושב את עצמי לשום דבר,אבל כן הבאתי תוצאות לבנתיים.

ד"א הצלחתי לשים גם את הGAME EFFECTS על VERY HIGH.

ההבדל שיש זה בעיקר בעשן,יש יותר עשן סמיך כזה שנשאר יחסית הרבה זמן לאומת איך שזה היה קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההבדל ביניהם הוא?....

אתה לא מבין שאתה לא יכול להעביר "אפקטים" של DX10 אל DX9?! :screwy: :screwy:

אה והאפקט הזה שאתה מדבר עליו..... אמ.. 3 אותיות: .

עריכה:

OMG! אני נשפך מצחוק! :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה מדבר על DX10 ואפילו אין לך כרטיס שתומך DX10? עצוב.... :imwithstupid:

האפקט שאתה רואה פה זה השעה בלבד... לך לישון בתקווה שמחר זה יעבור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וההבדל ביניהם הוא?....

אתה לא מבין שאתה לא יכול להעביר "אפקטים" של DX10 אל DX9?! :screwy: :screwy:

אה והאפקט הזה שאתה מדבר עליו..... אמ.. 3 אותיות: .

עריכה:

OMG! אני נשפך מצחוק! :lol: :lol: :lol: :lol:

אתה מדבר על DX10 ואפילו אין לך כרטיס שתומך DX10? עצוב.... :imwithstupid:

האפקט שאתה רואה פה זה השעה בלבד... לך לישון בתקווה שמחר זה יעבור לך.

איך רואים שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

הם הגבילו את האפקט הזה בDX9 ושתוכל לשים אותו רק על DX10. )סתם עוד ניסיון לגרום לאנשים לעבור לVISTA + DX10.

שים הכל על גבוה,תעשה את אותו הדבר כמו שאני עשיתי,והופ! מה קרה? "למה אין לי את האפקט הזה?" גאון שכמוך...

אצלך לא יהיה קרניי שמש,יהיה רק עיגול זוהר וזהו.

תפסיק לחשוב שאני איזה טיפש שנידמה לי שזה ניראה אחרת.

איך שהצלחתי לעשות את הSHADER על הכי גבוה ונכנסתי למשחק ישר ראו הבדל בתאורה וגם הFPS ירד.

נכון,פעם אחת טעיתי ופרסמתי שיטה לא טובה שלא באמת עבדה,אבל הפעם זה פועל ורואים את ההבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאסיב, אני אומר כל הכבוד על היוזמה ! :xyxthumbs:

אז אולי על המינוח אפשר להתווכח, אבל על העובדה שאתה שינית משהו במה שהם פיתחו (ואף אחד אחר לא עשה את זה לפניך בפורום הזה)

לא ניתן להתווכח.

כל הכבוד אחי.

עכשיו, אם בא לך, תכתוב הסבר קצר (מדריך קצר) תעלה את הקבצים כדי שגם האחרים יצליחו להשתמש בזה ולהנות 8)

שיחקת אותה (ולא משנה איך קוראים למה שעשית!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...